Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2020. július 9.

Ez a rendkívül finom, áttetsző porpúder láthatatlan marad a bőrön, matt és természetes hatást biztosít. Használható rúzzsal vagy alapozóval keverve, de alkalmas a smink fixálására is. Áttetsző színben elérhető, amely minden bőrtípushoz illik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bogi15

2014. január 21.

350 ft-ért sikerült megvennem amúgy meg 1000 forint körül van úgy voltam vele egy próbát megér, nincs nagy fedése de legalább a korrektor/alapozó tartósabb marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

csakennyi22

2014. január 20.

350 Ft-ot teljesen megér,bár én ezt a szórós kiszerelést nem tudom megszokni.:D Lehet én vagyok béna,de egyszerűen nem tudom elég óvatosan kinyitni.:D Lényeg a lényeg,tetszik.Azért nem kap 5 csillagot,mert kicsit emlékeztet a hintőporra és nem vagyok biztos benne,hogy nem az.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

bogirepcsin

2014. január 20.

nekem 2 darab is a kosaramban landolt a 350 Forintos áron, és nem bántam meg, sőt örülök, hogy betáraztam belőle. nagyon jól mattít 4-5 órán keresztül, én az Essence púderecsetével nagyon szépen el tudom dolgozni, nem is látszik hogy rajtam van, csak mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

pacsalia

2014. január 18.

Jól mattít, egységesít, fixál, és nem látszik )annyira) hogy fent van, maximum kicsit világosít a bőr alapszínén, de belefér. Az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

sissy93

2013. december 6.

Sajnos alulmúlta a várakozásom.
Próbáltam már mindenféle alapozó, BB krém fölé, de egyedül a Max Factor CC krémjével képes együttműködni. De az meg önmagában nem működik (hosszabb távú használat mellett pattanásokat okozott), szóval nehéz helyzet.
Nem tudom úgy eldolgozni, hogy ne látszódjon, sajnos.
Pozitívuma, hogy tényleg mattít, és sok van benne, de sajnos nagyon megkeményíti az arcot, nem kellemes a viselése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Sajnos alulmúlta a várakozásom.
Nem tudom úgy eldolgozni, hogy ne látszódjon, sajnos.

Bebek

2013. november 20.

Iszonyatosan porzik. A T vonalam nagyon zsíros, ott miután felkenem, nem látszik, de az arcom oldalán bizonyos fényviszonyok mellett látszik a fehér por, pedig óvatosan, keveset viszek fel belőle Amúgy nem lenne rossz, mert jól mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 20.

lizap

2013. november 14.

Nekem nagyon bejon, lassan egy eve hasznalom minden nap.. ez az egyetlen puder, amelyik tenyleg mukodik, es nem pattogok ki tole..szoval szamomra ez egy csodaszer. Nekem a porzas sem okoz problemat es bosszankodast, en ugy oldottam meg, hogy beletettem egy ilyen alapozo szivacsot, ami pont belefer, meg annak a tetejere meg egy kisebb kis puder szivacsot, majd ra a tetejet.. es igy nyugodtan leszedhetem a tetejet barmikor, egy csepp por se jon ki soha :) Szepen fixal, es mivel nekem gyakran fenylik a borom, ez sokat segitett! Talan nyaron a 40 fokot mar nem annyira szereti a borom ezzel a puderrel, de hat mindennek van valami kis hibaja :D En ajanlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Regia76

2013. október 18.

ó jaj nagyon fehér por és sajna az arcon látszik mint ha be szórták volna lisztel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 18.

piperepozitív

2013. október 17.

Sokat használom, tetszik, finom lisztes állagú.
Púderecsettel viszem fel az arcomra, de utána mindig átsimítom a bőröm a kezemmel vagy egy papírkendővel, nehogy véletlenül valahol sok maradjon és meglátszódjon.
Szerintem jobban mattít, mint a színezett púderek általában, és nem érzem, hogy eltömítené a bőrömet, kellemes viselet.
Kőpúderhez való párnát raktam bele, hogy ne szóródjon annyira kinyitáskor. Használatkor meg csak félig hajtom fel a párnát, és arról szedem a púdert az ecsettel.
Nyáron sminkmentes napokon is használtam néha, hidratáló krém felé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Sokat használom, tetszik, finom lisztes állagú.
Nyáron sminkmentes napokon is használtam néha, hidratáló krém felé.

szabiina

2013. augusztus 13.

Régebben használtam minden sminkelés alkalmával, már régen nem vettem elő, viszont az emlékeim élnek :)
A csomagolást utálom, mivel mindig minden tele van körülöttem fehér porral, sokat elpazarolok így.
Elég nagy kiszerelés, az ára jó. Tetszik, hogy nem színez, mégis szebb lesz tőle a bőröm, nem fénylik, szépen mattít. Lehet újra kellene használnom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.