Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2020. július 9.

Ez a rendkívül finom, áttetsző porpúder láthatatlan marad a bőrön, matt és természetes hatást biztosít. Használható rúzzsal vagy alapozóval keverve, de alkalmas a smink fixálására is. Áttetsző színben elérhető, amely minden bőrtípushoz illik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

agica0723

2013. augusztus 9.

Nekem még a régi csomagolású van, de azt nem találom :( Nem rossz púder, szépen el lehet dolgozni, és jól mattít, de a csomagolás borzalom. Így ritkán nyúlok hozzá,mert minden csupa púder lesz :( Kár érte :(

Megtaláltam a régit is azóta :D De szerintem csak a csomagolás színe változott, szóval itt hagyom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

meaviolet

2013. augusztus 9.

A csomagolása borzalmas, én buta nem a kompakt verziót vettem. Tartóssága 2-4 óráig, utána újrapúderezést igényel. Ha ügyesen eldolgozzuk, nem hat fra látványként, ár-érték arányban tökéletes.

Részletes teszt képekkel: http://nailpolishmaniac.blogspot.hu/2013/08/essence-all-about-matt-transzparens.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Yellow Paca

2013. július 31.

Megvettem mert elegem volt, hogy sosem találok a bőrszínemhez illő púdert.
Eredetileg a kompakt verzióját kerestem, de az éppen nem volt a boltban, csak a hűlt helye, úgyhogy megvettem ezt, olcsóbb is volt, több is van (volt) benne.

Csak ne szóródna annyira :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 31.

Megvettem mert elegem volt, hogy sosem találok a bőrszínemhez illő púdert.

Csak ne szóródna annyira :(

Kiscsillag5

2013. július 10.

Nagyon jól mattít. Tiszta felüdülés, hogy végre nem csillog gusztustalanul a fejem még nap végére sem. :D Viszont közelről valahogy természetellenesnek hat az arcbőröm tőle. :( Ez az első púderem, szoknom kell még a látványt.

Update:
Nagy melegben kis idő után már fénylett az arcom, hiába púdereztem le. Ilyenkor gondolom újra kell púderezni, csak hogy ezt nehéz szállítani. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Update:

tara95

2013. július 10.

Először a kompaktot vettem meg és mivel bevált ez is jött velem. Nagy kiszerelés ár-érték arány kiváló nagyon jól mattít és nem rizsporos hatású. egész évben tudom használni :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Lara5

2013. július 8.

Szerintem ez egy teljesen felesleges termék. Ajándékba kaptam, de magamtól biztos nem venném meg, mivel a mezei hintőpor is tök ugyanezt a feladatot látja el, csak nincs benne annyi parabén

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Nem lenne rossz púder, viszont a csomagolása nem nekem lett kitalálva, ugyanis gyakran úgy nézek ki tőle, mint egy pék, aki kenyérsütés közben magára öntötte a lisztes zsákot. Ettől függetlenül viszont a fehér bőrömmel jól harmonizál, nem okoz pattanásokat, mattító hatásról nem tudok beszámolni, mivel nincs ilyen jellegű gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

kacsababy

Korcsoport: >54
2013. július 4.

Nagyon szeretem! :) Mivel pattanásos a bőröm korrektort használok ami nap végere gyakran csillog és úgy nézek ki mint aki izzad "mint egy ló"! Ez egyszerűen megszüntette ezt a problémámat bár tényleg nem hat valami tesrmészetesen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 4.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. június 24.

Nekem maximálisan bejött! Semmilyen alapozót nem használok, nekem tökéletesen megfelel mattításra. Nincs "mű" látszat, teszi a dolgát, könnyű eldolgozni, ha nem viszek fel sokat, nem kell vele sokat pepecselni. Láttam a kompakt, táskában is hordható verziót, azt is megveszem, ezt a kiszerelést csak itthon lehet használni. A nagy hőségben én mattító fényvédő krémet használok, és erre teszek egy finom réteget ebből a púderből, a kettő együtt remekül teljesít, a kombinált bőrömnek jót tesz, maradok ennél! Közel 40 fokos, folyamatos hőségben szerintem nincs az a kozmetikum, amitől száraz, matt maradna a bőrünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 24.

Arianne

2013. június 22.

A bőröm hajlamos a kifényesedésre, ezért gondoltam megveszem ezt a púdert a mattító hatása miatt. Egész jól bírja, amikor nincs olyan nagy hőség, nem is kell újrapúdereznem. Sajnos rajtam a színezett púderek nagyon műnek hatnak, kipróbáltam már a legolcsóbb márkától a legdrágábbig sok terméket.
Úgy néz ki ez eddig megfelel a céljának. Annyi a gondom vele, hogy könnyen fehér poros lesz a ruhám a kiszerelés miatt. Mellé jön a saját bénaságom, ez a kombó együtt olykor katasztrofális:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.