Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2020. július 9.

Ez a rendkívül finom, áttetsző porpúder láthatatlan marad a bőrön, matt és természetes hatást biztosít. Használható rúzzsal vagy alapozóval keverve, de alkalmas a smink fixálására is. Áttetsző színben elérhető, amely minden bőrtípushoz illik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Drusee

2013. június 13.

Ő az én nagy csalódásom.Nagyon szerettem kb. hétfőig.Egy hónapja vettem, mert a kompakt púderem majdnem elfogyott, és inkább azt cipelem, mert ha történik vele valami nem sajnálom.Ez meg maradt a fürdőszobapolcon, ugyanis nem a táskába tervezték sajnos. Eleinte el sem akartam hinni hogy csak enyhén fényes a T-zónám délután is, és elég 1-szer kijavítani.De amint bejött a melegebb idő szinte semmit nem ér.Ma 1,5 órát bírt pontosan.Pedig mégcsak azt sem mondhatom, hogy annyira izzadtam volna.
Pont a kompakt púderes kistesójáért mentem el a Müllerig.Úgyhogy duplán mérges vagyok.Remélem ez ma csak baki volt, nem végleges.Ha így lenne, jönnék még csillagocskát szaporíatni... mert úúúgy adnék 5-öt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

lionshare

2013. május 17.

Kiegészítőnek vettem a az átfényesedésre, illetve kipróbálni, úgy néz ki kifutó termék lett (valamiért), a "kis" tesóm lenyúlta, úgyhogy vettem még egyet.
Hatékonynak tűnik, nem kelt mesterkélt hatást, fixált (amennyire nem vártam tőle!), valóban áttetsző, nem hagy felesleges nyomot, foltokat a bőrömön. A régebbi csomagolásúból szerváltam be (a kiszerelésből ki-ki jön a por, macerás), nem vonnék le pontot ezért, de láttam az új csomagolással is ami szímpatikus. A bőröm főleg T-vonalban fényesedik, így a termék maximálisan kihasználható.
Ár érték arányában megfelelő kis termék, amit vártam tőle, mindent összevetve azt teljesítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

liiilu

2013. május 14.

Nekem is még a korábbi csomagolással van és még mindig alig fogyott belőle. Használ is, nem csillog a fejem tőle, árban is jó, ha kifogy, biztosan veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

dorisz93

2013. május 9.

Még a korábbi csomagolással van meg nekem, de nem akar fogyni, pedig párszor már sikerült kiborítanom. :D Nagyon jó púder, mattító hatásánál jobbal még nem találkoztam. És tényleg átlátszó, nem lesz a bőröm fehér tőle. Csak azt nem szeretem benne, hogy por állagú, nem praktikus a kiszerelés sem, külön ecset is kell a felvitelhez, így nem tudom magammal vinni mindenhova. Viszont a probléma megoldva: annak örülök, hogy piacra dobták a préselt kőpúderes változatát is, ami ilyen szempontból már praktikusabb! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

terke29

2013. május 9.

Elfogyott a Manhattan porpúderem,és gondoltam,nincsen kedvem az árnyalatok próbálgatásával bíbelődni,meg amúgy is..ki kéne már próbálni valami mást,hát vettem egy ilyet.Lassan két hete használom,és meglepően kellemes csalódás volt.Alsóhangon 6-7 órán keresztül sem fényesedik át az arcom,fixen fennmarad minden smink,egyáltalán nincs gésa fejem tőle,pedig kicsit tartottam attól,hogy látszani fog,hogy fehér,de nem,és ez ugyan csak egy kellemes meglepetés,de finom édeskés illata van.Én meg sem próbáltam ecsettel,hanem egy új-de elfekvőben lévő(hátha jóleszel majd valamire/valamikor)EllenBetrix puffnival viszem fel,ami egyébként csiszre belefér a dobozba,és így a por sem szóródik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 9.

Lolli

2013. május 8.

Fixáló porpúderek közül már sokat próbáltam, de ez magasan viszi a pálmát nálam. Reggeltől estig bírja a sminkem átfényesedés nélkül, nem kell hozzányúlnom a nap folyamán, egyszerűen csodás. Elég nagy kiszerelésben kapható, és csak egy leheletnyi kell belőle, már jó ideje megvan és még mindig úgy látszik, mintha semennyi sem fogyott volna belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Sindy6

2013. április 21.

Egyszer próbáltam ki, nekem nem jött be. 900 ft körül vettem. Akit érdekel töredékéért elküldöm. sindy1991lol@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

newyorker5th

2013. április 16.

Én nagyon szeretem ezt a púdert! Egész nap matt tőle az arcom, nem fényesedik át. Kevés is elég belőle. Nem bánom, hogy fehér, mivel nagyon világos a bőröm, ezért talán sorstársaimnak tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

mankablogja

2013. április 1.

Érdekes.Nekem túl fehér,hullaszerű lesz tőle az arcom.Pedig sokat tuti nem viszek fel.Jobbak a halványszínű porpúderek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

aranycsirkee

2013. március 14.

Jó kis termék, viszonylag nagy kiszerelésben, kedvező áron kapható, szépen mattítja a bőröm és valóban remekül fixálja a sminkem sőt, mintha a végén valahogy az egész összkép szebb lenne (kicsit olyan nálam mint a színes körömlakkra rákent fedőlakk, nem látszik de mégis szebbé varázsol). Annyit bánok csak, hogy mivel ezt vettem és folyton hurcibálom magammal, sokszor fejre fordul és amikor kinyitom elkerülhetetlen hogy felszálljon a púderfelhő a tégelyből. Legközelebb lehet hogy a másikat fogom venni, azt talán kevésbé pazarolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.