Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2020. július 9.

Ez a rendkívül finom, áttetsző porpúder láthatatlan marad a bőrön, matt és természetes hatást biztosít. Használható rúzzsal vagy alapozóval keverve, de alkalmas a smink fixálására is. Áttetsző színben elérhető, amely minden bőrtípushoz illik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dorothea88

2013. március 12.

Imádom! Nem csomósodik, nem szárítja a bőrömet, és nagyon szép egyenletes felszínt eredményez!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

HBN

2013. március 11.

Ez a legnagyobb találmány! Mindig 2-3 órával a sminkelés után elkezdett a homlokom zsírosodni, fényleni, de ettől az átlátszó púdertől nem csak a smink lesz tartósabb, hanem tényleg jól mattítja az arcbőrt. Szükség esetén szerintem egy kis púderezés nap közben megismételhető, de nekem nem volt még rá szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

kincsö

2013. február 28.

Ma vettem meg még tesztelem :) eddig egész jónak tünik..4 órája van fent és semmi át fènyesedés.
A helyén marad a smink.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

A helyén marad a smink.

Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.