Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Kategória:   Ajakápolók

Nyugtató hatású ajakbalzsam, amely hidratálja ajkaidat és enyhe fényt kölcsönöz nekik. 4 árnyalatban kapható, amelyek különböző hangulatokat hordoznak magukban: szerelem, álmodozás, remény és nevetés.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Beth

2012. július 28.

Nekem a Dreaming-es van meg, szeretem mert jó az illata... De nem túl higiénikus ujjal felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

galeszter1984

2012. július 27.

ajándékba kaptam a dreaming-eset. bevált,a színe pont passzol hozzám. tartósnak annyira nem mondanám,de melyik szájfény tartós?:) egy bajom van vele: hogy ujjal kell felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Pletyka

2012. július 25.

Eksönösen vettem rossmanba, szájkence függőségem miatt. Nincs erős színe, ízét még nem éreztem, és egész jól hidratál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 25.

Jelizz

2012. július 16.

Lilába van meg nekem. Fini illat jó pici... nemigen hidratál és derága :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

Lilába van meg nekem. Fini illat jó pici... nemigen hidratál és derága :/

dubniczalexandra

2012. július 13.

dreaming-esem van és egyszerűen imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

dreaming-esem van és egyszerűen imádom

pinkcseresznye2030

2012. július 6.

pontosan ugyanúgy vagyok vele mint bb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 6.

pontosan ugyanúgy vagyok vele mint bb :)

bb

2012. július 2.

Ez az első olyan ajakápoló, ami számomra bevált!A szám sajnos nagyon könnyen kicserepesedik,kiszárad nagyon sokféle más ajakápolót használtam,de nem sokat értek..a lila (laughing/ nevetés)árnyalatot vettem meg nagyon meg vagyok vele elégedve,mert nagyon jól hidratál ( amint felkentem egyből csökkentette a kicserepedést) szép fényt eredményez és nagyon aranyos a kiszerelése :) biztosan újra veszem,ha még találok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

candysophie

2012. július 1.

Nekem furcsamód ez volt az eddigi legjobb ajakapolóm! Olcsó, felkenés után enyhe színt ad, és visszafogottan fénylik. A hidratalasa nagyon jó volt! Kár, hogy kivonták a fargalomból, biztosan vettem volna még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 1.

egifeny

2012. június 25.

A keket vettem ma meg, 99 Ft-ert! Picit sapaszt, de meg termeszetes hatasu, szep fenye is van, es mintha hidratalna is :) de olyan furcsa ize, aromaja van... Volt mar jobb ajakapolom is, de ennyiert otthagyhatatlan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Málna

2012. május 28.

A lilát vettem meg, én is 299 Ft-ért. Az illata elég furcsa, de a legrosszab az íze. Nem kóstoltam meg (:D), de akaratlanul is érzem ha a számon van. Szörnyű. Én soha nem fogom használni, szerintem megkapja hugom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.