Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Kategória:   Ajakápolók

Nyugtató hatású ajakbalzsam, amely hidratálja ajkaidat és enyhe fényt kölcsönöz nekik. 4 árnyalatban kapható, amelyek különböző hangulatokat hordoznak magukban: szerelem, álmodozás, remény és nevetés.

falatka18

2012. május 15.

Nekem a "hoping" van meg. imádom anno 299Ft-ért vettem a rossmanban. Kár hogy többé nem lehet kapni. Tuti ha elfogy "megsiratom". Nagyon jó az illata is imádom!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

dubniczalexandra

2012. április 6.

nekem bevált, dreaming színben vettem meg. imádom az illatát, állagát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

nekem bevált, dreaming színben vettem meg. imádom az illatát, állagát :)

Garu

2012. március 31.

299Ft-ért vettem, annyit bőven megért. Könnyű felvinni, elég kemény, nem ragadt nem maszatolódott és nagyon kis kellemes állaga van. Állandóan szárad a bőröm, szinte mindenütt, van millió és egy krémem, de sorra dobom ki őket, hisz ha nem vált be, nem kenem többet magamra. Ajakbalzsamom relatív kevés van, vagy túl drágák vagy csillognak-villognak és semmi hatás.
A lila van meg, kellemes puha lesz tőle a szám, illatra kis kellemes. 300 pénz nem volt nagy áldozat érte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

szonja

2012. március 28.

Nekem nagyon tetszik! A szőlős van meg (a lila ) és nagyon jól hidratálja a szám az illata pedig kellemes !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Fura szaga van és fura színű lesz tőle a szám. Esti ajakápolónak megteszi, de nem veszek belőle többet az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Closet

2012. február 25.

Büdös és nem is hidratál. Párszor használtam, mert egyáltalán nem vált be nekem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 25.

aprouleany

2012. február 23.

Alig hidratál, gyorsan lekopik, de legalább az illata kellemes. Nyáron elkenegetem majd, mert télen semmit sem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Dorinaa

2012. február 20.

Nekem kifejezetten tetszik az állaga jó krémes és szép rózsaszín lesz tőle a szám szerintem nagyon jó. :) az illata is tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Detti Scene

2012. február 11.

Nekem bejön az illatiédes én a lila árnyalatát vettem meg szép enyhe színe van picit ragad de jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 11.

Niho

2012. február 10.

Leárazásnál vetem.Nem is adtam volna ki rá többet, még ennyit se. Nem hidratál.Fehéres-világos rózsaszín színű szájon.Elég kemény a krém. Ujjal alig lehet kiszedni csak kevés mennyiséget lehet. Illata meg"mű eper"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.