Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Kategória:   Ajakápolók

Nyugtató hatású ajakbalzsam, amely hidratálja ajkaidat és enyhe fényt kölcsönöz nekik. 4 árnyalatban kapható, amelyek különböző hangulatokat hordoznak magukban: szerelem, álmodozás, remény és nevetés.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Cosza

2012. február 8.

Én is akciósan vettem (loving színben). Nekem bejön, szépen rendberakta a kiszáradt számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

szabonorina

2012. február 7.

Szintén 299ft-s akcióban vettem meg,és egyáltalán nem bántam meg. Nekem bevállt. Hidratál,illata is nagyon jó,szal én meg vagyok vele elégedve,sőt másnap még egyet vettem belőle! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

dobi

2012. február 5.

Szép a színe átlátszó ajakápolóra kenve, másra nem jó :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Szép a színe átlátszó ajakápolóra kenve, másra nem jó :(

lzsoficim

2012. február 3.

haaat,lehet h nyaron jo vmire,de igy telen olyan,mint halottnak a csok..kenegetem,mert tetszik a szine,de ezt kb 2percig elvezhetem es vege..sajnalom,mert tenyleg aranyos a doboza,de kb ennyit is er...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Szilva

2012. január 31.

299-es akcióban vettem meg a zöldet és a lilát, a többinek nagyon rossz volt az illata. A lila szuper, nem szárít, nem színez, a zöld csillámai viszont fura kis morzsás érzetű izékké állnak össze a számon, szerencsére nem látszik... de ez sem szárít, szóval én meg vagyok velük elégedve. Ha jól látom jól tettem, hogy a másik kettőből nem vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

andrea.horvath79

2012. január 31.

Ez maga a borzalom! Nem Carmex minöséget vártam, de ez egy pillanatra sem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

málnamánia

2012. január 31.

Én eredeti áron vettem ezt az ajakápolót,de nekem sem jött be. Sokáig állt az éjjeliszekrényem fiókjában,de nem vitt rá a lélek,hogy használjam is. Kidobni nem volt szívem,mert nekem is tetszett a tégelye. Aztán gondoltam egyet és kiszedtem az ajakápolót belőle,kimostam és volt 1 nagyon sűrű és sötét színű színezett hidratálóm és azt tettem bele,majd lazítottam egy könnyedebb krémmel. Tökéletes lett a végeredmény és a tégely is megmaradt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Milli006

2012. január 30.

Megvettem a 299-es akcióban. Én hülye. Az ég világon semmire nem jó. Se színezés, se hidratálásra, de még az illata sem jó. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 30.