Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

pleinsud

2012. október 2.

Valóban nagyon tartóssá teszi a lakkot, simán bír nálam is egy hetet. A száradási ideje - nos, nem a legrövidebb, de megvettem az essence száradás-elősegítő cseppjét, és azzal remekül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 2.

r_ivan

2012. szeptember 30.

A BTGN alappal együtt tovább bírja a lakk a körmömön, mint átlagban, azaz 1 nap helyett durván 2 napig. Viszont mivel együtt használom őket mindig, nem tudom, hogy mennyire állja meg a helyét önállóan. Ráadásul elvileg mindig 2 réteg kéne ebből is, ami az alappal és 1-2 réteg színes lakk felkenésével éveket vesz el az életemből.
Ja és nem segít azon a problémán, hogy a körmömről szinte egyben válik le a lakk, sőt szerintem inkább rásegít erre a jelenségre. Mondjuk így nem kell a lemosóval szórakoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Kmanci

2012. szeptember 22.

Nagyon szép fénye van, nagyon gyorsan szárad (főleg a szárító szérummal), és nagyon tartóssá teszi a lakkokat. Nálam 1-2 nap a maximum amit egy lakk bír pattogás nélkül, ezzel 7 napig, vasárnaptól-vasárnapig fent van a körmömön minden lakk, csak a végeken látható minimális kopás, ha nagyon észre akarjuk venni és közelről nézegetjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

mankaa

2012. szeptember 18.

Itt láttam, mennyire kedvelt fedőlakk, így én is megvettem. Ez az, amit kerestem: gyorsan és szépen szárad, 5-6 napig szépek a körmeim a használatával. Nagyon-nagyon remélem, hogy sokáig lehet még kapni, mert ez csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

bvlgari001

2012. szeptember 18.

pariah - Ez a lakk megszárad nagyon hamar UV lámpa nélkül is gyönyörűen, csak azt vettem észre, hogy az Essence Zselés Hatású Fedőlakk hamarabb szárad meg, ha ezt felé kenem. Az a lakk ugyanis szerintem UV nélkül ebben az életben nem szárad meg soha és tiszta buborék lesz. Amiatt szoktam csak UV-zni. Ezért a lakkért felesleges beszerezned egy lámpát. Remélem tudtam segíteni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

CocoSunrise

2012. szeptember 7.

Nagyon nagyon megéri. Nekem a körömlakkok eddig kb 2 napig bírták.... Most 5-6 napon át tökéletesek, pedig én minden nap mosogatok is. Szép fényes és nagyon gyorsan szárad. Most egyedül csak az a gondom, hogy megritkult a kedvelt körömfestés rituálém. Hiába untam meg a színt még mindig semmi baja a lakknak, úgyhogy sajnálom leszedni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

ronicic

2012. szeptember 6.

Nagyon szuper, enélkül a lakk nélkül fél napig bírja a körömlakk a körmeimen, viszont ezzel 2 napig! Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

pariah

2012. szeptember 6.

mindegy is... hétfőn vettem egyet, és hát, phűűűűű.... :)))) kifutó color&go sorozatból vttem nemrég egy csodaszép azúrkéket, és nem működött, mert felbuborékosodott, úgy nézett ki a körmöm, mint aki pattanásos :S az itt olvasottak hatására más segítség nem is jöhetett szóba, beszereztem a btgn fedőlakkot és két réteg lakk után - egy iszonyú vékony leheletnyi réteg azúr lakk, egy perc után egy normál réteg azúr lakk, csak úgy "nagy vonalakban", nem pepecselve -, miután a második réteg lakk épp, hogy csak felületileg megkötött, bekencéztem ezzel a csodával, aztán rá 5-6 percre újra, és KÉSZ! :) és ezt nem úgy értem, hogy kész lett a lakkozás, hanem hogy KÉSZ LETT! értitek!? :) én fel se fogtam először :) ja, és ahogy már írtátok itt, mindezt este 8-kor. azóta is azon veszem magam észre, hogy bámulom a körmeimet néha, és nem hiszem el! :) ma van az 5. napja fenn, és takarítottam, főztem, mosogattam, kopácsoltam a billentyűzetet, no kopás, no pattogzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

bvlgari001

2012. augusztus 29.

Nagyon jó kis lakk, tényleg sokáig fénylik, nem pattog le. Bár én a sokak által utált Essence Zselés Hatású Fedőlakk felé szoktam kenni. Azt UV lámpa alatt szárítom, de észre vettem, ha ezt húzom felé amikor olyan fél-száraz állapotban van, hamarabb szárad "beton"-keményre.
A kettő együtt is és külön-külön is használva tartós, hiszen nem pattog le, mindig csak lenő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Heni1009

2012. augusztus 21.

Na emberek azt hiszem örök kedvenc lett ez a lakk. Kitettem a legnagyobb megpróbáltatásnak aminek szerintem ki lehet tenni egy körömlakkot. Elmentem fesztiválozni egy hétre. Előtte festettem ki két réteg színes lakkal plusz ezzel. Egész nap a strandon voltunk, vízben voltam, és ha nem éppen strandoltam akkor sem kíméltem. Simán kibírta a 7 napot, egy kis kopás sem volt rajta, csak a lenövés kezdett el játszani. Hazajöttem és még 3 napot bírt, úgyhogy majdnem két hétig fenn volt és csak az utolsó két nap kezdett el egy kicsit kopni a vége. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)