Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

BabyDoll

2011. október 18.

Nem vagyok egy nagy körömlakkozó, inkább 3-4 színt szeretek váltogatni. Nem szoktam pár nap alatt megunni és lemosni a lakkot, szóval szeretem ha tartós. Ezt és az alaplakkot használom, simán kibírják a körmeim 5-6 napig, nem válnak mattá, nem pattogzanak le. Gyorsan megszárad, nem kell órákig vigyázni a körmökre, a kevésbé jó minőségű lakkok is valahogy szebbek ezzel, és az alaplakkal. Szerintem bőven megéri az árát, és ha elfogyna, akkor biztos újravásárolnám.

UPDATE
Fogalmam sincs, mi történhetett az alap- és fedőlakkal, sajnos már egy nap után darabokban jön le a körmömről a körömlakkal együtt... A szavatossága nem hiszem, hogy lejárt, mert maximum 4 hónapja vettem, nem érte se fény/hő, és mostanában nem is használtam az említett okok miatt. Lehet újat kellene vennem? Ezek miatt egy csillagot kénytelen vagyok visszavenni... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

UPDATE

Rony

2011. október 17.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.
Zselés hatáshoz köze sincsen, nekem semmivel sem hosszabbította meg a lakkjaim élettartamát, nem is szárad valami gyorsan. 3 csillagot kap, mert szép fényt ad a körmeimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 17.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.

morning_glory

2011. október 16.

2-3 nappal meghosszabbítja a Catrice lakk élettartalmát, így már majdnem kibír egy 5 munkanapos hetet úgy, hogy nem kell újrafesteni. Plusz még szép fényt is ad, és nem drága. Én biztos újra fogom venni.
Update: viszont tényleg nem minden lakkal működik. Rimmel 60 sec és a mini Max Factor lakkokon semmit vagy legalábbis nem sokat segített, azok 2-3 nap múlva ugyanúgy kopnak lefele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Kandi

2011. október 12.

Mivel műkörmöm van, így a tartósság növelő hatásáról nem tudok nyilatkozni( műkörmön szinte minden lakk fenn marad legalább 4-5 napig). Valóban gyorsan szárad, de lehetne fényesebb is. Nekem nem nyújtott többet, mint mondjuk a Moyra fedőlakkja, pedig sokkal drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

Kole

2011. szeptember 4.

Gyorsabban szárad a lakk, egy hétig is bírja. Egyébként 1-2 nap után lekopik a körmömről minden. Újravásárolnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Nekem semmivel sem lett tartósabb egyik lakkom se, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Előnye, hogy gyorsan szárad és szép fényes lesz a végeredmény, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Rita

2011. augusztus 9.

Nekem a fedőlakk nagyon bevált, egészen hosszúra meg tudom vele növeszteni a körmeimet anélkül, hogy letöredeznének. Az alaplakk is jó, de az simán helyettesíthető. Arra viszont figyelni kell, hogy elég vastagon és alaposan vidd fel és jusson a körmöd végére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 9.

xameee

2011. augusztus 9.

A fedőlakk nekem maximálisan bevált, lényegesen meghosszabbítja minden lakkom élettartamát a körmökön.
Ellenben az alaplakk borzalmas. Nekem már aznap lejön tőle bármi, ami előtte napokig bírta. Nem lepattogzik, egyszerűen megtörik a köröm szélénél, és szó szerint le lehet húzni a körmöm felületéről az egészet, mint egy matricát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 9.

gwendolen

2011. augusztus 8.

Az itt olvasottak alapján vettem meg. Elsőre egy NYC lakkal (Expert Last) teszteltem, legnagyobb örömömre egy hetet bírt a lakk és csak erős igénybevétel hatására kopott meg a köröm végén. Gondoltam eddig csillagos ötös.
A következő hétvégére Essence holografikus lakkját akartam tartósítani, de már 2. nap kopni kezdett, szvsz gyorsabban lejött tőle a lakk, mint előtte bármikor amikor felkentem fedőlakk nélkül 2 rétegben ezt a lakkot. Most egy Miss Sporty lakk fölé kentem és eddig nagyon szép fényt adott neki és egyenletes, de tartósságról még nem tudok nyilatkozni. Mindent egybevéve nekem eddig egy erős közepes, mert nem tűnik univerzálisnak, de folytatom a tesztelést a többi lakkommal. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

godgirl86

2011. augusztus 1.

Csak a fedőlakkot használom (de tervezem, hogy kipróbáljam az alapozó lakkot is), általában csak 1 rétegben viszem a körömlakk fölé, és nagyon szeretem. Tartósabb lesz tőle a lakk, ezenkívül nekem a zselés állaga jön be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)