Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

Bb.Sophie

2011. július 31.

Nagyon megszerettem, de nem a szettben használom, hanem külön a normál lakkokhoz. Szép fényes lesz tőle a lakk, és tartós (nekem 4-5 napot bír). Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

nikike78

2011. július 27.

Én sem vagyok túlságosan elragadtatva... Lakkozás után 1 nappal már kopott a szín. Nagyon gyorsan szárad, ezért fogom újravásárolni. Semmi másért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

szalaijudit92

2011. július 23.

Szerintem én leszek az első és az utolsó nem pozitív vélemény,de én a leírások után többet vártam volna tőle.Van amelyik körömlakkal nem jó,ugyanúgy lepattogzik egy nap után,vagy egyszerűen le lehet húzni a körömről.Több lakkal próbáltam,eddig egy NYC lakkal érte csak el a kívánt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 23.

Judiit

2011. július 19.

Kötelező darab nálam. Gyönyörű fényes lesz tőle a lakk. Úgy vettem észre, hogy kiegyenlíti a körömlakk egyenetlenségeit is. Nálam tisztára olyan a hatása, mintha zselé lenne a körmeimen. A tartóssága is ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 19.

DittyCat

2011. július 15.

Megerősítem az előző véleményeket! Olyan lesz tőle a lakk - tartósságban és fényben - mintha zselé lenne rajta. Nemcsak a BTGN szettel használható, hanem bármely lakkra fedőlakként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.

javgke

2011. július 15.

sokkal szebb tőle minden körömlakk, kb. 10szer fényesebb. és szinte mindennek ellenáll. végre lakkozás után nem kell azzal foglalkozni, hogy nehogy hozzáérjek valamihez a körmömmel. zseniális

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 15.

Vick

2011. július 1.

Mióta megvan, csak ezt használom fedőlakknak, minden lakkomat tartóssá teszi!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

evilshedevil

2011. május 16.

Árkategóriájában az egyik legjobb fedőlakk, én is ezt használom mert így 5 napot simán kibír egy lakkozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 16.

wishes

2011. május 13.

Én is arra használom, hogy tartóssá tegyem vele a lakkokat. Hihetetlen fényesek lesznek tőle és nem pattogzanak le akár 6-7 napig is. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 13.

csillag1219

2011. május 8.

Nagyon jó fedőlakk, a legtartósabb, amit eddig kipróbáltam. Nagyon szép fényt és tartósságot kölcsönöz a körömlakkoknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 8.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)