Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

Sig

2015. december 29.

Blogos ajánlások alapján szereztem be, elégedett vagyok vele. Szép fényesre szárad, gyorsan, nem keni el a nyomdázást, szeretek vele lakkozni. Vigyázat, sok dicséretet és "ez géllak...?" kérdést vonz a használata! :)
Igen, az üveg nem átlátszó, így kissé rejtély mennyi van még benne, de ez nem von le az értékéből. Egy idő után hajlamos a sűrűsödésre, de hígítóval könnyen orvosolható (én Perfect Nails hígítót használtam).

Szuper termék abszolút megéri beszerezni!Az egyetlen negatívuma (talán csak számomra), hogy nehéz vékony rétegben felkenni, ami nekem mániám a fedőlakkokkal kapcsolatban.
Híg fedőlakk és nyomdabolondoknak a China Glaze Fast Forwardot tudom ajánlani :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

sophienyuszi

2015. szeptember 29.

Én imádom, egy itteni blogos összeállítás alapján vettem meg. Nekem nagyjából öt perc alatt készre szárad, mindenki megjegyezte már, hogy áruljam el, mitől ilyen gyönyörűen fényesek és intenzív színűek a körmeim mindig. Hát ettől! Tényleg, nemcsak ezerszer tartósabbá teszi a manikűrt, de nagyon fényes is. Majdnem olyan látványos ilyen szempontból, mint egy géllak. nem bántam meg, ár-érték ügyileg is nagyon a helyén van. Bár valóban elég sűrű, de szépen eloszlik és gyes festési technikával ez egyáltalán nem okoz problémát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

e.luca

2015. szeptember 27.

Nekem meglepően hamar megszáradt, 5-10 perc, és nadrágot gombolni is tudtam, anélkül, hogy sérült volna :) 5. napon pattogott le kisebb darabokban, de alig látszik! Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

kovacsnikoletta92

2015. augusztus 10.

Nagyon nehezen szárad és nem vettem észre, hogy tartósítaná a lakkok idejét, egyetlen pozitívuma, hogy szép fényes lesz tőle a lakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

vadvirag919

2015. július 7.

Itteni vélemények alapján és a másik essences fedőlakkal való katasztrófális találkozás után vettem meg. Nem vagyok elájulva... Nehéz elég vékonyan felkenni ahhoz, hogy ne pattogjon le a 2. napon. Viszont fényes és legalább hajlandó megszáradni. Néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

boribon13

2015. június 4.

Itt olvasott vélemények alapján vettem meg,és nagyon elégedett vagyok! :) általában 3.napon szoktak lepattogni a lakkjaim...ma van rajtam 5.napja,enyhe kopás látszik a köröm végén,de ez is csak közelről látszik...pedig volt sok mosogatás,hajmosás...megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

editok

2015. május 24.

Évek óta ezt a körömlakkot használom fedésre, a nevéhez hűen gél lakkhoz hasonló a csillogása és emellett 1 hétig is bírja a strapát, nem pattog le.
Tökéletes, imádom! Mindig attól rettegnek, hogy,egyszercsak kivonják a forgalomból

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

Vestara

2015. május 14.

Nem csodaszer, de valamiért mindig visszatérek hozzá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Nem csodaszer, de valamiért mindig visszatérek hozzá...

boni04

2015. május 13.

Sokat használtam, napokkal hasszabbítja a lakkok élettartamát. Szép fényes, egységes felületet és színt ad.
+1 Bizsukra is szoktam kenni, így nem kopnak egyáltalán, de nem látszik, hogy plusz réteg lenne rajtuk.
Már többször is újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Már többször is újravettem.

vulpemania

2015. január 12.

Akik eddig féltek megvenni a rossz vélemények miatt ezt a fedőlakkot, akkor eloszlatnám a kételyeket. Amit ígér: fényt ad , meghosszabbítja a manikűrt és zselés hatással bír.
Nos én már használtam több fedőlakkot is, de ez viszi a pálmát 5 csillaggal. Nagyon szuper kis termék, nem szedi le az alatta lévő lakomat, most már bármilyen díszítést is szívesen rakok a körmömre nem potyog le időközben. Nagyon szép fényt ad és tényleg kibírja akár 5 napig is szalonképesen, ami szerintem nagy szó. Illetve legutolsó sorban ami a legelkápráztatóbb, hogy tényleg olyan védőréteget képez a körmön, hogy gél lakk hatása van. A hab a tortán pedig, hogy eszméletlen gyorsan szárad. Pápá kéz és paplan mancsos manikűr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)