Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

Estee

2014. december 24.

Szeretem, szép fényes finisht ad a lakkozásnak és valamivel tényleg tovább kitart a mű. Nekem nem csomósodik, pedig régóta megvan, viszont azt vettem észre, hogy bizonyos lakkokat 'felold', tehát ahova hozzáérintem a kész megszáradt lakkra, ott felhozza egy picit a felső réteget. Talán az OPI lakkoknál volt ez. Egyébként teljesen jó. Azért még kipróbálok majd más fedőlakkot is ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 24.

dorci993

2014. október 17.

Régebb óta keresek olyan fedőlakkot, ami segít legalább egy kicsit meghosszabbítani egy-egy lakkozás élettartamát. Általában 12 óra elteltével elkezd minden lakkom (akár 3000ft-ért, akár 500-ért vettem) lepattogni, nem látványosan, de a körmöm végén azért észrevehető, még 12 órával később pedig már jól látható a pattogzás, még egy nappal később pedig már vállalhatatlan. Evvel a fedőlakkal -ha vigyázok a körmeimre, tehát se főzés se hajmosás, vagy takarítás- 48 óra után jelennek meg kis körömvégi kopások, és 4 napig is teljesen szalonképes marad a manikűröm. A többi fedőlakkhoz képest ez nagy eredmény, viszont nem nevezném azért csodaszernek :)
Update: dehogynem, ez csodaszer. Legalábbis a többi fedőlakkhoz képest. Utóbbi hónapokban elkezdtem kísérletezgetni, próbáltam több mindent, többféle árkategóriában, de még mindig messze ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Lora

2014. október 5.

Évek óta ezt használom, a legeslegjobb fedőlakk! Az egyetlen, amely tényleg gyorsan szárítja meg a körömlakkot, és nem is keni el. Ezután sosem lesz párnanyomatos a manikűröm - rendszeres éjszakai lakkozó vagyok.

Az egyetlen bosszúság, hogy nem átlátszó az üvege, így nem tudom, mennyi maradt benne, amikor már besűrűsödik...

MEGJ.: Mivel sokan kétségbeestek, hogy kivonták és megszűnt, szeretném eloszlatni a tévhiteket: nem szűnt meg ez a fedőlakk! Továbbra is kapható, a két- és három méteres állványokon megtalálható szokásos régi nevével és csomagolásával. Csupán egy kis zöld felirat is került rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Csirip74

2014. augusztus 16.

Többet vártam tőle, csalódott vagyok. Hamar besűrűsödött, és egy emberöltő mire teljesen és koppanósan megszárad! Nyomatos lett a körmöm, pedig estére szoktam időzíteni a lakkozást, utána már csak "tollasbálba" megyek. Ha ki tudom várni őnagysága teljes száradását, tényleg tartós lesz a lakkozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Bianka8808

2014. augusztus 4.

A legjobb színtelen fedőlakk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

A legjobb színtelen fedőlakk!

claudia.nyilas

2014. július 12.

Szuper kis fedőlakk, baráti áron. Próbáltam jóval magasabb áron is, pl. Perfect Nails-es fedőlakkot is, de semmit nem ért. Szóval mindig újraveszem, ameddig nem botlok egy jobb fedőlakkba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

hdia

2014. július 2.

Szeretem, kicsit meghosszabbítja a körömlakkom élettartamát, és tényleg zselés hatása lesz a körmömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

borkawhite

2014. április 28.

A legjobb fedőlakk, amivel eddig találkoztam, de a már említett buborékos probléma miatt csak 4 csillagot ajánlok meg. Egészen komoly csodákra képes tartósság terén, hamar szárad, és egyenletes, fényes felszínt ad, valóban gél hatása van, sokszor nézték vele a mezei lakkot műkörömnek. Jópár adagot elhasználtam, de mivel sajnos tényleg hamar kezelhetetlenné szárad, nem veszem újra.
Oh, tényleg: nekem nem pattogott soha, de a horror, amikor először szedtem le, és vele együtt egy darabban jött az alatta lévő lakk is... : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

GI85

2014. április 1.

Nálam tartósabbá teszi valamennyire a lakkot.Ami azt jelenti, hogy kb. 1 napot kibír, max 2 napot. De ez nekem nagyon nagy szám, mivel kb. 3 órát bírják az én körmömön a lakkok, mindegy, hogy milyen márka. És nem lekopik, hanem olyan lesz, mint a matrica és le lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Dorotien

2014. március 18.

2014.02.18. Azért szeretem, mert ha nem sikerül olyan jól a lakkozás, akkor is szépen elegyengeti, és nem keni el a lakkot, mint némely fedőlakk. Azonban elég hamar besűrűsödött, és bebuborékosodott, és ilyenkor már nehéz kezelni, kb. megköt mire elkenném, ezért általában nagyon vastag réteget "kell" a végén a körmömre kenni. Azonban a körömlakk tartósságában tényleg segít. Amiért még jár a pluszpont, hogy hamarabb megszárad, mint a színes lakk száradna alapból. Mivel jobb fedőlakkal még nem találkoztam, 4-es.

2014.03.18. Azt hittem, hogy azért buborékosodik folyton, mert nem hagyok elég száradási időt. De ma 5 órával a színes festés után kentem rá, és tele lett buborékokkal. Lehet amiatt mert már annyira zselés lett az állaga, hogy nehéz eloszlatni és mindig vastagon kerül a körmökre. -1

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)