Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

Vicuss

2014. január 23.

Nagyon jól teljesít, szép ragyogó körmöket eredményez, de nagyon hamar besűrűsödik és "buborékos" (nem tudom jobban kifejezni :) ) lesz a köröm ill. a lakk felülete. Kár érte nagyon bejövős volt...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

_-Mia-_

2014. január 13.

Nagyon hamar besűrűsödött, és utálom, hogy a sötét üveg miatt nem látszik, mennyi van még benne. Amikor csak magában kentem fel, akkor simán le lehetett egyben húzni 24 órán belül a körmömről..... Nem veszem újra- bár nem is tudnám, úgy olvasom, kivonták?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

punkyorange

2014. január 4.

Fantasztikus fedőlakk, csodákat művel bármilyen körömlakkal.
Már sokat olvasgattam az itteni hozzászólásokat és szomorkodtam, hogy a BTGN élményről már lecsúsztam, aztán egyszer csak a Blahán található Müllerben ráleltem, ki volt árusítva még pár tucat (rögtön vettem is 5-öt:).
Nem hittem volna, hogy ilyen létezik, de BÁRMILYEN körömlakk fölé kenve a köröm 10 perc múlva már abszolút száraz és az összes réteg biztonságban van alatta. Kipróbáltam nagyon rossz minőségű Butterfly és Rose Nails körömlakkokkal is, melyekből néha 3 rétegre is szükség van a tökéletes fedéshez és azok sem sérültek meg. A tartósságot nagyban megnöveli, a hajmosás-takarítás viszontagságait is túléli a színes körömlakk. Ez a gagyi körömlakkoknál annyira nem működik, max. 1-2 napig maradnak fent alaplakk nélkül (én nem használok, de lehet, hogy úgy még tovább bírnák). Viszont egy Essence már 5 napig is tart lepattogzás nélkül, ami még szintén elég olcsó kategória. A fénye nem annyira extra, gondolom ezért is fejlesztették ki a magasfényű verziót, nekem a tartósság és a gyors száradás sokkal fontosabb szempont (akár e fölé is lehet használni egy extra fényű lakkot, ha szükség van rá).
Korábban már teljesen átszoktam az esti lakkozásra, a körömlakkímélő alvópozíció megtalálására és a reggeli párnanyomat keresésre, most viszont már élvezhetem a lakkozást fényes nappal is mindenféle procedúra nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Fantasztikus fedőlakk, csodákat művel bármilyen körömlakkal.

sfanny

2013. december 13.

2 éve használom és imádom! Egy hétig tökéletes fedést nyújt és fényes felszínt!
Mindenki azt hiszi a hogy géllakom van, pedig csak fedőlakk kérdése a körömfestés!
Nagyon ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

2 éve használom és imádom! Egy hétig tökéletes fedést nyújt és fényes felszínt!
Nagyon ajánlom mindenkinek:)

Ametiszt

2013. november 4.

Update: Hat en elsirom magam mindjart, hogy ezt megszuntettek!!! :( Ez volt magasan a legjobb fedolakkom, tokeletesen bevalt! Miert kell mindent megszunteni, ami jo???

Na én pont azért használom, mert nincs 2naponta 2-3 órám körmöt lakkozni (újralakkozni, száradást várni). Alaplakk, 2 réteg színes lakk gyorsan, fölé BTGN, arra még cseppentek az Essence körömlakkszárító cseppjéből és összesen max. 10 perc alatt kész vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

timmantyú

2013. október 16.

Ár-érték arányban egy nagyon jó fedőlakk. Pillanatok alatt megszárad, sosem lesz párnanyomatos a körmöm, jól terül és nagyon szép fényes és kemény végeredményt ad. A lakkok tartósságán is sokat javít. Tény, hogy idővel besűrűsödik, de ennyiért még így is bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

francais

2013. október 8.

Se az Isadora lakkjaimnál, se a Miss sporty, se Rimmel lakkjaimnál nem működött. Egy óra alatt sem száradt meg.... Tipikus Essence minőség...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

skorpió

2013. október 3.

Elhasználtam belőle egyet, viszonylag sokáig kitartott, mert egyszerre több fedőlakkot is tartok. A sűrűsödést a hosszú időnek tulajdonítottam. Gyorsan száradt és valóban szép fénye van. A mintákat nem bántotta. Amikor megtudtam, hogy kivonják, még tettem egy kört a beszerzés érdekében, de már nem találtam. Nem voltam összetörve emiatt. Jó lett volna, ha találok egy tartalékot, de ennyiért mással is tudom helyettesíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Andicska77

2013. szeptember 15.

Most fogyott el az első üveggel. Imádtam, holnap megyek és veszek egy újat. Tényleg hihetetlen tartóssá teszi a lakkozást, bár én végig csak egy rétegben használtam a lakk tetejére. A végén egy picit besűrűsödött, így nehezebben használható. De még így is jár neki az öt pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 15.

xixi

2013. szeptember 2.

Kivonjááááák??? Ezt a tökéletes fedőlakkot??? Annyi x@r terméke van az Essence-nek, miért nem válogatnak azokból :(. Mióta forgalmazzák ez A Fedőlakkom. Gyönyörű zselés fény, puff megszárad, tartós, rosszat nem lehet rá mondani. Egyébként mellékesen csak, a sötét üveg azért muszáj szegénynek, mert spéci anyaga van ami a fényre is köt, amolyan átmenet az UV fényre és levegőre kötő lakkok között, ezért is sűrűsödik másképp mint a normál lakkok, de pont ettől más/jobb a többinél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)