Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

HyperBunny

2013. augusztus 30.

Huu, hát szerintem rossz lépés, hogy ezt kivonják, nem sokan fogják megvenni azért a méregdrága uv-lámpát szerintem a többi kacattal együtt.
A nagy kedvenc, legutóbb hűtlen lettem és mást vettem, mert elég drága lett, de akkor feltúrom a rossmannt, hátha találok még. :S Amúgy az árát leszámítva sok panaszom nem volt rá, és az se olyan veszélyes, csak ha nincs miből, akkor nincs. :D
Az üveggel nincs bajom, nem véletlenül fekete, így nem éri fény, persze nem mindig praktikus. Meg a vége felé, mikor sűrűsödik, hajlamos 1-2 nap után berepedezni. Nem látványos, csak kicsit zavaró.
Viszont tartós, strapabíró, érintésbiztossá teszi a friss lakkot, szép fényes... Hiányolni fogom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

outka

2013. augusztus 13.

A véleményem csak is pozitív : Gyorsan szárad,szépen elterül,és ami a legfontosabb,hogy a körömlakk a körmömön 5.napja tart,természetes körömvégi kopáson kívül tökéletes még mindig.
Körmeimet nem kímélem,mosogatás súrolás minden jöhet.
Sűrűsödést nem tapasztaltam még.Lehetőleg hűvös helyen tartsuk,fény védett helyen..Én bármikor újra venném:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Körmeimet nem kímélem,mosogatás súrolás minden jöhet.

WaterLily

2013. augusztus 1.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg. Nem tudom én találtam e selejtes darabot, de nekem pár használat után borzalmasan besűrűsödött :( Amikor meg még "rendesen működött", akkor se maradt fent pár napnál tovább a lakk, akkor se, ha nem csináltam a kezeimmel semmi körömlakkrombolót. Ennyi pénzért többet vártam volna :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

tinkerbell13

2013. július 22.

ti hol találtatok még? sehol nem tudom megvenni:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

ti hol találtatok még? sehol nem tudom megvenni:(

olin

2013. július 13.

Örülök hogy rátaláltam erre, bár a véleményeket olvasva félek, nekem is updateelnem kell majd - negatív irányba - a véleményem, de azért még reménykedek hogy nem. :)
Nálam egy egyébként ultragyenge (de gyönyörű mentaszín) essence lakkot 3 napig makulátlanul megtartott a körmömön, nekem több nem is kell, szeretem a színeket variálni 2-3 nap után. Nagyon szeretem hogy tényleg zselés hatást kelt, irtó hamar megszárad és persze hogy ilyen tartós. Még a főnökasszonyom is megdicsérte a körmeim mióta ez a fedőlakkom. :)
Remélem az enyém kibírja sokáig, mert azért 850 Ft nem volt kevés érte...

Update: 2 hónap után, valahogy a nagy kánikula közepén adta meg magát, nyúlós lett, alig lehetett vele dolgozni, iszonyú nehezen száradt, pattogzott, alatta a lakk bubisodott, szóval volt minden... Kb. 1/3 lehetett még benne, idegesítő, hogy a sötét üvegtől nem látni, mennyi. 3*-ra változtatom a korábbi 4-et, 850 Ftért ez számomra elég kevés, de ha az NYC fekőlakk nem jön be, nem zárom ki hogy visszatérjek erre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Remélem az enyém kibírja sokáig, mert azért 850 Ft nem volt kevés érte...

katemus

2013. június 12.

A jó vélemények hatására vettem meg. Tetszik, de hamar elveszti a csillogását. Az ára nagyon kedvező, a kategóriába ez a legjobb tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

kumpika

2013. június 5.

A pozitív tapasztalatok hatására én is megvettem ezt a fedőlakkot, keresve a tökéleteset ár/érték arányban. Eleinte szuper volt, de az üvegcse végére érve azt kell, hogy mondjam, nem vagyok megelégedve vele sem. Gyorsan elfogyott más lakkokhoz képest, pedig nem kicsi kiszerelés, és rettenetesen be is sűrűsödött. Ami még számomra egy nagy negatívum - nem is tudom mi értelme - hogy a sötét üveg miatt nem látszik mennyi lakk van még benne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

kbeata87

2013. június 4.

Update:
Nem találtam sehol, csak a magasfényűt és az új "fast dry" változatot. Utóbbit jobb elkerülni, meg sem közelíti a másik kettőt.

Ebben a kategóriában a legjobb fedőlakk. A magas fényű változata nem fényesebb, ez fényesebb nála!! Tartós, gyorsan szárad, zselés hatás, amit ígér, az jön is. Persze addig, amíg be nem sűrűsödik és használhatatlan nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Update:

zizitim

2013. május 14.

Nagyon szeretem, a lakkot fényesebbé, tartósabbá teszi és extra gyorsan meg is szárad a köröm. Azonban rettentő gyorsan beszárad, sajna még nem sikerült elhasználnom egyet sem, mindig hamarabb beszáradt... :(

Update: újabb remek tulajdonságát mutatta meg. Nem sikerült tökéletesen a körömfestésem, kicsit foltos és csíkos volt, viszont a fedőlakk felkenése után egyszerűen magától szépen elterült a lakk. Azt hiszem hiába nem tudom elhasználni sose, meg kell adjam az 5 csillagot, mert csodás termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

natasha

2013. április 5.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg,eddig úgy néz ki nem bántam meg,hamar megszárad a körömlakkon,mint a beton,nem bubisodik alatta a körömlakk,félig meddig zselés hatást ad tényleg,ami elég jól néz ki:D és szép fényes lesz az eredmény!
Tartósságáról nem nagyon tudok beszámolni,addig adok egy 4est késöbb majd jövök updatel-ni.
Kibírt kemény 5 napot kisebb kopással,és a fényéből se nagyon veszített. Jó:)

A zselés francia manikűrömre rákentem,mivel már kicsit elvesztette a fényét és nagyon szép zselés hatást kölcsönöz neki,szép fényes olyan mint újkorában,lehet még szebb:)

2-3 lakkozás után egy csillagot levonok,ugyanis 3 nap után megadja magát elkezdenek lepattogni,de még mindig szép fényes,nem kopik.
Azért én 5 nap után szeretem lemosni a lakkjaimat.
Nem biztos hogy ujra veszem,legközelebbi kísérletemnek szánom a NYC fedőlakkját,amit itt annyian dicsérnek. :)

Rákentem a sárga körömlakkomra,másnapra gyönyörűen mutatott,kezdett lepattogni. :s Körömlakkfüggő,hogy meddig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Kibírt kemény 5 napot kisebb kopással,és a fényéből se nagyon veszített. Jó:)

Azért én 5 nap után szeretem lemosni a lakkjaimat.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)