Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

Katakatica

2013. április 2.

Óriási csalódás. Max egy napot bír anélkül, hogy kopni kezdene, pedig nem tettem ki semmi extra bevetésnek. Frissen festve valóban szép fényt kölcsönöz a lakknak, de nekem egyáltalán nem tette tartósabbá, sőt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 2.

VeraTala

2013. április 1.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, telitalálat! Múltkor az egyik körmömön levált már a festék, de ez a fedőlakk megtartotta... Zseniális! Sokkal csillogóbbá teszi a lakkok felületét, véd, gyorsan szárad. Imádom!

Csak megjegyzésként azoknak, akiknek leválik a körmükről a lakk: (szerintem) azt egyértelműen a köröm és az első réteg lakk közötti kapcsolat hibájának lehet betudni, a fedőlakk pont csak annyit tud, hogy a felszínét védi/fényesíti a lakknak. Nem tud áthatolni az alatta lévő rétegeken, és megfogódzkodni a körmödben! A körömlakkozás kezdetén lehet tenni a lepattogás ellen. (Alapozólakk, polírozás, zsírtalanítás stb.) Én így gondolom, nyugodtan javítson ki hozzáértő személy :)

Update: Muszáj levonnom egy csillagot, mert még ennyi pénzért is túlzás, hogy milyen gyorsan sűrűsödik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Zomding

2013. március 18.

Update:
Sajnos nekem is megjelent a sűrűsödés, használhatatlan kb a fél üveg után. Az elsőt viszonylag a 3/4-éig sikerült elhasználni (bár nem látszik mennyi van benne pontosan, mert fekete az üvege), de a második és a harmadik vásárlás után, jó ha a feléig kibírta úgy, hogy közben hígítanom kellett, hogy ne nyúljon és szálkásodjon. Hígítás után persze már szinte használhatatlan, nehezen szárad és még másnap is "nyomásérzékeny". Csalódás, pedig nagyon szerettem!

Szerelem:) A zselés hatás szerintem zseniális, én két rétegben használom a 24/7 alapozólakkal, így a körömlakk tartósságát minimum duplázza.
Essence Special Effect fedőlakkal (színes lakk nélkül) több mint egy hétig bírta kifogástalanul, mosogatás, súrolás(!!) és egyéb házi teendők mellett.
Az a tapasztalatom, hogy a két vékony réteg működik maximálisan, ha "megszalad" és vastagabb lesz, illetve a köröm sincs megfelelően zsírtalanítva, akkor lesz csak egyben leszedhető, ahogy azt többen kifogásolták előttem.
Van, hogy a két réteg közé teszem a színes körömlakkot, úgy is teljesen más hatást kelt, szerintem megéri kísérletezni. Mióta megvan, úgy kedvet kaptam a lakkozáshoz, hogy szinte ki sem tudom használni, hogy sokáig tart, mert annyira tetszik, hogy már a 3-4 napban festeném a következő színt:D
Az ára pedig borzasztóan barátságos:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

Update:

Az ára pedig borzasztóan barátságos:)

tiktiktak

2013. március 13.

Csodalakk!!!!! Az én körmeimen semmilyen lakk nem tartott tovább 24 óránál. Mióta ezt a fedőlakkot és az alaplakk párját használom min. 3-4 napig sértetlen marad a lakkozás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

karina

2013. március 10.

Sajnos en sem tudok sok jot mondani rola:( az igaz hogy gyorsabban szarad, es hogy szep fenyes zseles ... Kb 1 oran at. Vagy elso kezmosasig, furdesig, stb. Siman lehuzhato vele a koromlakk, mintha matrica lenne. Pedig lehuzom a koromvegeken, es meg alareszelve is megprobaltam, hogy tutilegyek, hogy nem a lakk tapad rosszul a kormomhoz, de hat ez sajnos a btgn hibaja. Tudjatok en mire hasznalom? Alaplakknak csillamos lakkok ala. Na akkor pl tok jol jon hogy lehuzhato az egesz.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

CherryBlossom

2013. február 20.

Nekem sem vált be. Többször többféleképpen próbálkoztam vele, de nekem sehogy sem működött. Nem hogy nem hozta a várt hatást, még hamarabb is kopott, pattogzott a körömlakkom. Ami meg maradt, azt egy az egyben le tudtam húzni a körmömről. Ezt mondjuk nem negatívumként említem, csak én is tapasztaltam. Szép fényt ad, de nekem ennél több előnye nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Bambiii

2013. február 11.

Már kíváncsi voltam rá, sok blogon olvastam róla mennyire szuper... hát nekem nem igazán vált be. Pozitívum, hogy nagyon gyorsan szárad, szép fényes lesz tőle a köröm és nagyjából ennyi. Nekem is összehúzza, feloldja a színes lakkot, mindegy milyen rétegben kenem. Így még a szép lakkozást is pillanatok alatt elrontja. Díszített körmön feloldja az alapszínt, összemaszatolja vele a mintát. Gyorsan kopik, pattogzik, szinte már másnap, semmivel sem tartósabb a lakkozás. Nem veszem újra, inkább próbálkozok más márkákkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

stenonis

2013. február 10.

Meg is győzött, meg nem is. Mondjuk sokkal jobb, mint amit azelőtt használtam. Gyönyörű fénye van, és irdatlan gyorsan szárad, viszlát párnanyomat. Utóbbinak nagyon-nagyon örülök. Ja, és ha buborékos a színes lakk, eltünteti őket. Ennek is örülök. De a lakkjaim élettartamán egyelőre nem akar javítani. Ami pattogni és kopni akar, az továbbra is pattog és kopik. És nem is tudom, milyen állagú lesz, mikor a felénél járok majd. Szóval nem tudom, egyelőre hármas.

Meg, mintha tompítaná a csillámos lakkok csillogását.

Nem hittem volna, de újravettem, és kap is még egy csillagot. Csak az üvegcse vége felé sűrűsödött be használhatatlanra, egészen addig jó volt, és tartotta a minőségét. Áll, amit eddig mondtam rá, de tulajdonképpen egy olcsóbb fedőlakk döbbentett rá, mit szeretek ebben: ez megkoronázza a manikűrömet, kiegyenlíti a felületét, eltüntet minden buborékot, tökéletesíti a művemet :) vannak hibái, nem tökéletes, de megbarátkoztunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Meg, mintha tompítaná a csillámos lakkok csillogását.

tellokin

2013. február 8.

Gyorsan szárad, szép (tényleg zselés jellegű) fényt ad a színes lakkokat. Viszont tartósnak nem mondanám. Akkor éri meg használni, ha amúgy is 3-4 naponta váltogatjuk a körmünk színét.
Ami vicces, hogy az új colour&go lakkokkal használva egy rétegben lehúzható lakkot kapunk, ha akarjuk, ha nem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Mo0nlight

2013. február 5.

Na én jöttem lepontozni ezt a kis dögöt. Gyorsan megszárad, gyönyörűen csillog, tartósítana is, szóval teljesen rá lennék kattanva... HA száradáskor nem húzná össze maga alatt az összes létező színes lakkomat, aminek következtében 1-2 órán belül úgy néznek ki a frissen lakkozott körmeim, mintha 4 napos kopás lenne a végükön. Ezáltal gyakorlatilag használhatatlan, főleg a sötétebb színekkel. Pedig a köröméleket is kifestem, próbáltam vastagon és vékonyan, másnapos tutiszáradt körömre, és mindig ez van. Nem tudom mit csinálok rosszul, sajnálom kidobni, de a próbálkozást is meguntam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)