Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

magistra

2013. január 17.

Tényleg gyönyörű fényt ad a körmömnek. Meg is vastagítja picit, és a felülete valóban nehezen karcolódik, vagy sérül. Viszont nálam is ugyanaz a probléma, amit lentebb láttam, hogy egyben leválik a körmömről kb. 2 nap után. Ezért a 4 pont. Egyébként ha rajtahagyom még tartja, de ha rossz helyre nyúlok lepattan azon a pici részen is, ahol még tartotta a körmöm az egyben lévő lakkot. Amikor leesik, gyakorlatilag olyan, mintha körömmatricát használtam volna. Ami érdekes, barátnőmnek kifestettem vele a körmét, és neki nem jött egyben. Nem tudom, mi lehet a baj! Mindenesetre összességében szép eredményt ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

szmoll

2013. január 13.

Nekem az a problémám ezzel a fedővel - amit már mások is írtak -, hogy miután felkenem, összehúzza az alatta levő színes lakkot és látszik a körömvégem. Van valakinek esetleg ötlete, hogy ezt hogyan lehetne elkerülni?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 13.

lumiukko

2013. január 11.

Sajnos nekem se vált be annyira. Mondjuk az én körmöm valamiért mindent taszít... :S Szintén az Essence 24/7-es alaplakkal használom, de nekem nem növeli meg az élettartamot egy kicsit se. Az tény, hogy gyorsan szárad, szép a fénye, bár én zselés hatást nem vettem egyáltalán észre. De nem pontozom nagyon le, mert kifestettem ugyanúgy a nővérem körmeit, mint ahogy nekem volt, és neki elég tartósnak bizonyult az enyémhez képest!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

szisz5

2013. január 11.

valószínűleg én vagyok a "szerencsés" kivétel, akinek ez a lakk egyáltalán nem vált be. A 24/7-es alaplakkal együtt használtam. Valóban fantasztikusan gyorsan megszárad és szép, magas fényt ad, de kb. 1 nap (!!!) után elkezdett hatalmas darabokban lepattogni a körmömről a lakk. Volt, hogy egy rétegben le tudtam húzni.
Nem tudom, hogy az alaplakk vagy ez a bűnös, de hatalmasat csalódtam benne azok után, hogy mindenki áradozott róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Henci

2013. január 7.

A lakk nagyon jó, gyorsan szárad, jó fedés, stb.. De nagyon gyorsan nyúlóssá válik, besűrűsödik. Pedig nálam aztán használatban van rendesen, 3-4 naponta. MÉg azt se mondhatnám hogy hónapokig áll.. ezért - 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

mimike18

2013. január 7.

Nagyon szép fényt csillogást ad a lakkoknak! :) Zselés hatással! Az tény hogy elég könnyen beszárad sajnos!Ha jó fajta lakkot rak alá az ember abszolút tartós de ha nem túl ragaszkodót akkor gyorsan le tud pattogni! Szerintem megéri a pénzét!

csill87

2013. január 6.

Szerk.:Már vagy 4 üveggel elhasználtam azóta, és nem tapasztaltam leválást. Érdekes, de ha jó üveget fogtam ki, akkor szinte teljesen sikerült elhasználnom besűrűsödés nélkül, de ha rosszat akkor sok beleszáradt. Szerintem mázlim volt, mert az utóbbi két üveg jó volt, de lehet érdemes hátulról venni, amit nem bontogattak előtte és lehet akkor tovább jó.
Még 4 üveg után is sokszor meglepődök, hogy már megszáradt, nem tudom megszokni ezt a sebességet, Hihetetlen :) Imádom, hogy karcmentes és tartós marad vele minden, lazán megvolt az 5 nap mostanában. Azt figyeltem még meg, hogy ha sötétebb lakra kentem fel akkor olyan volt mintha a körmöm végéről kicsit visszahúzná a színt, és ott csak a lakkozatlan köröm maradt úgy egy fél mm-en, de világos színeknél ez nem látszik. De akkor is ez a legjobb fedő,amit eddig próbáltam. Remélem sosem vonják ki a forgalomból :)

Nem tudom hová tenni ezt a lakkot. Mikor az első üveggel használtam szuper volt, nem tűnt fel hogy egyben elkezdene felválni a lakk. Mikor kb. a félénél jártam, nyúlós lett, és elkezdett felválni. Gondoltam megromlott- pedig gyorsan fogy, szóval nem állt nálam sokat. Vettem egy újat, az nem volt nyúlós, de már az elejétől kezdve felvált tőle a lakk. Nem tudom, megváltoztattak benne valamit? Ettől függetlenül sztem újraveszem, mert gyönyörűen csillog és érdekes, mert nem mindegyik lakk válik fel tőle, akkor pedig tényleg tartóssá teszi azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

nickie23

2013. január 5.

Egy-két üveggel használtam el. Volt,h.egybe levált a lakk a körmeimről. Nekem a kezdeti állaga is túl sűrű,mert még csak sűrűbb lesz a lakk felét ha el tudom használni,s a lakkhígító sem megoldás esetleg csak egy alkalommal. Gyorsan szárad,ez igaz. De engem idegesít ez a lakk.ha a másiknak 3ast adtam,akkor ennek 2est kell,mert az jobb egy picivel.

Tényleg van zselés hatása. Tartósabbá teszi a lakkozást. Szép fényt is ad. És most jön a de! Vannak olyan lakkok amikre ha rákenem,elvesztik a fényüket,tehát nagyobb fényük van a fedőlakk nélkül,de vannak lakkok amikre nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

turbolya

2012. december 30.

Hogy növeli a lakk tartósságát, az önmagában nem különösebb érdem (ezt egy fedőlakknak eleve tudnia kellene). Amitől ez "better than", az az, ahogyan átlényegíti, önálló életre kelti a lakkokat a körmön. Vastag, kemény, egybefüggő bevonattá rántja össze az akárhány réteget is, egy kis páncélos hadosztályt állít föl a körmökön, szinte vicces, ahogy ez a változás az egyik pillanatról a másikra megtörténik, mert ráadásul tényleg nagyon gyorsan szárad. Eleinte rendeltetésszerűen az alaplakkjával együtt használtam, és akkor egy idő után darabokban levált a páncél (nem bántam, mert úgysem akarom napokig ugyanazt a színt viselni), de amikor egyszer nem volt időm az alaplakkra, akkor kiderült, hogy az lehet a bűnös, mert nem jelentkezett a leválás. Pedig azért jó volna alaplakkot használni, csak még nem volt alkalmam kikísérletezni, melyikkel viselnék jól egymást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 30.

Judittttt

2012. december 26.

Tökéletesen bevált nekem, az alatta lévő lakkot is szilárdítja, gyorsan szárad az egész mű, és nagyon szép fényes, a körömlakk alatta tényleg tovább marad meg sértetlenül. Az egyetlen negatívum nekem hogy nem átlátszó az üvege, nem látom, mennyit használtam, mikor fog elfogyni, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)