Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

tuzgyujto

2012. december 26.

Most járok a második üvegcsénél, ebből talán már ki lehetett találni, hogy szeretem. Néhány nappal meghosszabbítja a lakkok élettartamát, szép fényt is ad nekik és a strasszokat is szuperül fixálja. Besűrűsödést nem tapasztaltam, végig el tudtam használni - már amennyire látni lehetett, hogy vége van. Halálom, hogy nem átlátszó a csomagolás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 26.

Kodi

2012. december 22.

A legjobb fedőlakk amit valaha használtam. Hihetetlenül gyorsan szárad, gyönyörű zselés fénye van. Ha az alaplakkjával használom, bármilyen gagyi lakk egy hetet kibír. Közvetlenül lefekvés előtt is megszárad, és nem lesznek apró lepedőkockák a körmömön reggelre. :) Ezért a csúcstermék nekem. Legszebben mégis az essence "gagyi" régi kis lakkján mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

Lavínia

2012. december 12.

Tökéletes! Gyorsan szárad, nagyon szép fényes lesz és eszméletlenül tartós. Nem tudok negatívumot mondani róla! :) Velem is előfordult hogy egyben levált, de erre nekem bevált az a megoldás, hogy zsírtalanítania kell a körömfelületét, vagy a lakk felületét amire kened.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Lilla91

2012. december 11.

ez a termék egyszerűen zseniális :) bármelyik körömlakkomon ha használom csak 1 hét után kell lemosnom, azt is csak azért, mert már lenövésem van :)

update : nem tudom mi lett szerencsétlen lakkommal de iszonyúvá alakult. Kb a felénél járok és ki kell dobnom. Bármelyik lakkomra rákenem 1 nap után letudom húzni a körmömről akár egy fóliát vagy matricát :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Renesmee

2012. december 7.

A legjobb fedőlakk amit valaha használtam. Könnyű használni, gyorsan megszárad, szép fénye van. Nagyon tartós, tényleg. Öt napja kentem fel, és még mindig meg sem moccan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

eo

2012. november 30.

2012. szeptember 6.
Már szemeztem egy ideje ezzel a lakkal, de végül az itteni vélemények győztek meg, hogy meg kell vennem. Hatalmas elvárásokkal indultam neki, mert az egekig magasztalták. Első alkalommal azt kell mondanom, hogy kicsit csalódtam. Igaz ugyan, hogy hamar megszáradt és szép fényt adott, de a tartóssága közel sem volt ilyen meggyőző, már második nap látszódott néhány apró lepattogzás. Picit lett csak tartósabb a lakkozás. Na de nem adtam fel és későbbi lakkozásokhoz is használtam, akkor pedig már nagyon jól működött. (Amikkel valamiért annyira nem, az 2 db Catrice lakk volt, furcsa.) Most az Essence Nude Glam lakkal van rajtam, ma már 6. (!) napja és még teljesen vállalható. Igaz ugyan, hogy már néhány kisebb lepattogzás látszik, de még abszolút belefér. Este tervezem csak lemosni, de csak azért, mert már kezd lenőni. :)

Update: Kezdem azt érezni, hogy ez az Essence lakkok sajátossága, de nagyjából az üvegcse felénél (vagy még ott se?) tarthatok és eléggé besűrűsödött. Nyúlósabb lett, nagyon nehéz vele dolgozni. Hezitálok, hogy hígítsam-e egy kis körömlakklemosóval, esetleg vegyek egy új üveggel, mert a hatása KELL (:)), vagy hagyjam a fenébe az egészet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

2012. szeptember 6.

Nera

2012. november 23.

Vékonyan kentem fel és így is nagyon lassan száradt meg. 1 napot sem bírt ki a körmeimen. Mancsos, pedig csak 1 hónapja van meg. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Orchid

2012. november 22.

Update:
Nagyon furcsa azt olvasni, hogy sokaknak buborékos, leválik, semmi extra. Nekem már lassan egy éve megvan, most fog elfogyni, de még mindig ugyanolyan, mint az első használatkor. Több nap után is extrafényes, nem kopik sehol, pedig én is háztartást vezetek. A leggagyibb lakkok élettartamát is meghosszabbítja. Sehol egy buborék, vagy nyúlós állag. A félig száradt lakkok száradási idejét is minimálisra csökkenti. Imádom! Nálam ez egy csoda!

2012. április 25.
Nekem nagyon bevált! Kiegyenlíti a körömlakk felületét és tartósabb lesz. Nem mellesleg nagyon gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Update:

2012. április 25.

nyappyberii

2012. november 22.

Hát..én ennek rengeteg esélyt adtam, mindenféle körömlakkal kipróbáltam. Az én körmömről általában fél nap után lejön egyben vagy lepattogzik bármilyen lakk. Szerettem volna szeretni..de egyártalán nem lett tartós tőle a lakkozás,sőt. Néha még olyan is volt,hogy le tudtam húzni a lakkozásról a fedőlakkot úgy,hogy az alatta lévő lakk meg sem moccant...:D. Nagyon sajnálom,de legalább szép a fénye,ezért 2*.

update: 3 hónap után végleg elválunk. Besűrűsödött,ilyen kis szálak szállnak belőle mindenfelé,holott még a felénél sem járok. Talán franken körömlakként még befejezheti a pályafutását..levonok egy csillagot.

Adriana

2012. november 20.

Hát igazából vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban, mert mindig amikor a saját márkájával használom, már a 2. napon el kezd kopni a lakk. Ami érdekes, mert azt hittem pont az a legbiztosabb, ha egy féle terméket használok. :D Amúgy meg semmi gond vele, 6-7 napig bírja a gyűrődést minimális kopással a végeknél és gyakran hiszik azt, hogy tényleg zselés lakkozás. Igazából 4,5* járna neki, de egye fene legyen 5, lehet csak én bénázok. (A Studio Nails 24/7 alapozólakkal használom amúgy.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)