Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

rose

2012. november 20.

A körmeimmel kapcsolatban nagyon maximalista vagyok, utálom, ha csíkos, ha lepattog, ha buborékos, viszont lassan eljutottam odáig, hogy rettegtem a körömlakkozástól, mert vagy másfél órás száradás után is elkenődtek, vagy hetvenszer újra kellett lakkoznom, mert egyszerűen nem volt elég szép. Egy ismerősöm ajánlotta ezt a lakkot, de először legyintettem, hogy á, biztos nem létezik ilyen jó fedőlakk. Végül egy szokásos két és fél órás sírógörcs-határán-vagyok lakkozás után elcsörtettem a drogériába és megvettem.. hát úristen, végre nem az idegbajtól akartam elsírni magam, hanem a boldogságtól.. félig száradt körömlakkra vittem fel és szinte azonnal megszáradt, két hete a körmömön van, és csak azért mosom le, mert lenőtt. IMÁDOM! :)

Update: Sajnos a felénél szinte használhatatlanná vált a lakk. Nyúlós, ragasztószerű valami lett belőle, ami először fel sem tűnt, csak amikor már kész voltam a körmeimmel. Nagyon bosszús lettem, mert kezdhettem elölről az egész procedúrát. Ezt is olyan pici üvegekben kellene árulni, mint a Color&Go-t, mert így viszont a fele repül a kukába, sajnos a körömlakkhígító sem segített a problémán. Csak azért vonok le ennyit, mert amúgy tényleg csodaszer, viszont jelen állapotban 1 csillagot sem érdemelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

IceLdy

2012. november 15.

Én vagyok a szerencsés 100. kommentelô. Nos hol is kezdjem, vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban saját márkával használva borzalom és szenvedés, bár gyanítom ez inkább az essence color&go hibája selejt egy készítményt csináltak belôle. Más lakkal hasznàlva viszont nekem nagyon beváúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

bogibooo

2012. november 13.

valóban nagyon gyorsan szárad és szép fényt biztosít a körmöknek, de! A tegnap esti lakkozásom a mai mosogatással oda i lett,mivel a körömlakk vége felázott és így egyben le lehet húzni az egészet. Jelzem,hogy enélkül a fedőlakk (vagy bármilyen fedőlakk) nélkül meg sem moccant volna,azért nem vagyunk cukorból. Csak a csillogás miatt kap 2csillagot, és hogy nem volt akkora pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Tóth Szabolcsné

2012. november 10.

Lányok!!!segítsen valaki please!nekem is kell ilyen fedőlakk,de egyszerűen nincs olyan drogéria a környékünkön ahol tudnék venni!már voltam müllerben,rossmannban,dm-ben,de nem is hallottak róla!előre utalnám az árát és a postaköltséget,csak valaki vegyen nekem vagy 2 darabot belőle please!!!!ide írjatok:nandiestszabi@hotmail.com köszike!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

cirrus

2012. november 7.

gyorsan szárad, szépen terül, fényes és egyenletes felületet ad a lakkoknak. És nem mellesleg tartósabbá teszi a festést. Röhej, de csak akkor mosom le a körmöm, ha már kezd lenőni vagy unom a színt :)

update: még mindig imádom, de a tartós együttélés közben jönnek elő hibák is. Szóval: kb kétharmadig ki kellett ürítenem az üvegcsét ahhoz hogy rájöjjek: idegesít hogy nem átlátszó. Sebaj, matrica le, kés elő és kaparászás. Baromi esztétikus, de legalább látom hogy állok vele. A másik hatalmas hátránya hogy nem fogom tudni elhasználni a teljes üveggel, mert besűrűsödött, nyúlós, nagyon nehezen kezelhető. Oké hogy nem a világ pénze, de akkor is...

Azoknak akiknek egyben lejön a körméről a lakk én is az alapos előkészítést ajánlanám mint amit VeraTala írt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

egifeny

2012. november 6.

Most tunt fel, h meg nem irtam rola, pedig regota hasznalom! Szeretem mert szep fenye van, hamarabb megszarad a lakk, es 1-2 nappal kesobb kezd el pattogni (de akkor mar nagyobb darabokban) neha en is le tudom huzni egyben, ill amit az elozo hsz-ben irt bettina, neha nekem is felcsuszik picit a lakk vege, nem tudom ezek mitol vannak, de ettol fuggetlenul szeretem ezt a lakkot, mindig ezzel zarok :)

blame: nagyon egyet tudok erteni veled... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

blame: nagyon egyet tudok erteni veled... :D

bettina_t

2012. november 6.

Többek közt az itteni vélemények miatt szereztem be az alap és fedőlakkot, ami -úgy tűnik csak nekem- elég nagy csalódás:(. Szorgosan kentem az alaplakkot, színeset (Essence-t, gondoltam, jobb ha egy "családból" valók), rá a fedőlakkot. Tény, hogy szép fényes lett és gyorsan száradt, de nekem "összekapta" a színes lakkot - a körmöm végein valahogy feljebb csúszott... Többszöri próbálkozásra is ugyanez történt, úgyhogy sajnos a kukában kellett landolniuk:( Viszont mindenki másnak bejön, és a fénye is gyönyörűséges, úgyhogy 2 csillagot azért adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

orban.klaudia

2012. november 5.

Fényes, az ára is tűrhető, iszonyatosan hamar megszárad a félszáraz lakk is és nem lesz lenyomatos. Hogy élhettem eddig nélküle? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

terke29

2012. október 26.

Csatlakoznék VeraTalához,mert igaza van a körömről való leválással kapcsolatban.Egyébként van az essence-nek körömtisztító folyadéka is,ami itt is megtalálható a krémmánián,de valahogy mindenki lehúzta,pedig nagyon jó kis cucc,én is használom.
A BTGN pedig nagyon nagyon jó fedőlakk,ha megfelelően használjuk.Lakkozás elött zsírtalanítsátok a köröm felületét,majd alaplakk,szín,utána fedőlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 26.

idna4

2012. október 2.

Nagyon bevált! Már a másodikat használom. Sokkal tartósabb lesz a lakkom és annyira fényes, hogy volt már, hogy azt hitték, hogy valóban zselés a körmöm.:) És valóban gyorsan megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)