Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Judittttt, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk a tökéletes, zselés hatású körmökért.

vivuss87

2014. április 15.

Ez valóban egy förtelem... amekkora szerelem a sima társa, amit sehol nem kapok már.. ez??? Ez meg sem szárad.. nem hogy órák alatt, de 2 nap alatt sem... A létező összes lepedőmintát magára nyomatta éjszaka, majd még délután is ragadós, gumis érzetet keltett. Moshattam is le. Tovább adtam, de barátnőmnek sem vált be. Kuka... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Lotheg

2014. február 12.

Nekem tetszik bevált, tényleg viszonylag gyorsan szárad, szép fényes száradás után is (nem mondom, hogy olyan mint egy zselés), valmennyivel tartósabbá teszi a lakkokat, ami feltúnt viszont, hogy sokkal inkább egybe jn fel a lakk és nem pattogzik igazából. Mondjuk nem használtam még sokat, mert eddig nem nagyon lakkoztam. Oka: körömrágás miatt rövid és gyenge körmök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Viki_keni

2013. november 24.

Szeretem a csillámokat, a rétegeket, matricákat pedig már nem vagyok tini! :D Ez a fedőlakk a noname lakkokat is szuper tartóssá teszi! 4-5 rétegek is teljesen átszárít.
Mélyesztheted a körömvéged is a lakkozott körömre, semmi nyom!
Most kidobtak sokat akciósan, és is kifogtam egy megbuggyant példányt, de nyugi, eddig a polcokról csak jó minőségűekbe futottam.
A legjobb fedőlakk amit valaha használtam. (a magasfényű változata is jó, bár én nem látom fényesebbnek)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Mélyesztheted a körömvéged is a lakkozott körömre, semmi nyom!

Kodi

2013. augusztus 26.

Némileg rehabilitálnám ezt a lakkot. Én is 350 Ft-ért vettem, és nagyon örültem, hogycsak ennyi volt. Azután elolvastam az itteni véleményeket és elszörnyedtem. De ki kellett próbálnom! Szóval direkt lefekvés előtt kentem ki a körmöm: BTGN soft rose alappal, 2 réteg Diamond Nails lakkal, 2 rtéteg ezzel. Úgy tűnt a szokásos időben szárad. A lakkozás után kb. fél órával lefeküdtem, és csodák csodája nem lett párnanyomatos a körmöm! Azt viszont meg kell jegyenem, hogy szerintem az ecsete szar, mert az csíkozott, és volt ahol buborékosodást fedeztem fel, de ez végülis a terülés közben kiegyenlítődött. Van összehasonlítási alapom, összeségében az eredeti (sehol sem látom már) és a zöld BTGN jobb ennél, legközelebb azt választom, de ennyire azért nem rossz ez a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

bunieka

2013. augusztus 25.

Bárcsak elolvastam volna előbb itt a véleményeket... :D Oké, csak 350 Ft-om bánta, de ki a fene gondolta volna hogy egy száradást gyorsítóként eladott lakk többet árt mint használ? Mert szó szerint, többet értem volna vele ha nem használom. Itt valamit nagyon elrontottak... Még azt is megbocsájtanám ha csak nem gyorsítaná eléggé, de hogy meg sem szárad?! Csupa lenyomat lett a körmöm, még órák múlva sem volt teljesen száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

KrémesenSzépAzÉlet

2013. augusztus 12.

Sajnos az én tapasztalatom is hasonló, lassan szárad de ami még rosszabb, hogy az egyébként tartós lakkjaim is lepattognak tőle. Ráadásul, hiába kenem vékony rétegben, buborékos vagy inkább szivacsos lesz az eredmény. Rettenetes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Bellala

2013. június 27.

Nekem sokáig az első verzióval sem volt szerencsém, jó ideig szerintem hibás/agyon bontogatott darabokat fogtam ki, de mostanra nagyon jól megbarátkoztunk (és tanultam az esetből, sosem veszem le a polcról az első terméket), próbáltam a high shine verziót,ami szintén jó volt, de ez nem vált be. Ahhoz képest, hogy "fast dry", lassabban száradt, mint a sima BTGN, délutáni lakkozásom reggelre lett lenyomatos, és nem annyira tartós, nem ad olyan egységes fedőréteget, mint a sima vagy a high shine verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

tinkerbell13

2013. június 16.

nem volt már eredeti,ezt vettem meg helyette,rá is fáztam,nagyon-nagyon lassan szárad,összerántja az alatta lévő lakkot:( kérem vissza az eredetit:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

meva

2013. május 28.

Hmm, nővéremnek ezt (is) vettem szülinapjára, és persze hajtott a kíváncsiság, így kipróbáltam becsomagolás előtt. Oké, száradni nem száradt gyorsabban, mint egy sima lakk, és erre ő is panaszkodott, de az egyik csodás bordó Rimmel körömlakkom, ami eddig NYC fedőlakkal max. 3 napot bírt ki (nem is használom szegényt), ezzel kibírta az 1 hetet! Szóval lehet, hogy én fogtam ki egy jó üvegcsét, vagy az eddig véleményezők fogtak ki selejteset, nem tudom, de véleményem szerint nem olyan rossz ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

kbeata87

2013. május 24.

Kerüljétek el! Aki a hagyományos BTGN hatást várja, csalódni fog, aki egy jó fedőlakkot vár, csalódni fog! Ennél még a magasfényű is jobb, mert az legalább megszárad! Az alatt kérdeztem hónapokkal ezelőtt, hogy valaki próbálta-e már...hát megvettem, mert gyorsan kellett egy fedőlakk.
Első használatnál is ahogy kiemelem az ecsetet az üvegből, már szárad a lakk, szálakban, pókhálószerűen. Viszont a körmön nem szárad, feloldja az alatta lévő lakkrétegeket. Délután lakkoztam, 2 réteg lakk, meg ez fedőnek...reggel úgy ébredtem, hogy a hajam beleragadt kb és akkor simán lekapartam, lenyúztam a körmömről. Pedig a két réteg lakk gyorsan megszáradt, száraz lakkra vittem fel. Semmirevaló, használhatatlan, nagyon rossz! Jelenleg a régit nem láttam sehol, de a magas fényű az van, akinek BTGN-re van szüksége, azt vegye inkább, ez katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.