Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A végső simítás: magas fényű fedőlakk! A tökéletes zselé- lakkozáshoz elengedhetetlen. Az újdonság: a speciális studio-formula összetömöríti a körömlakkrétegeket és magas fényű zselés finist hagy maga után.

Yndre

2012. december 30.

Nagyon szuper fedőlakk. 3 napos wellness-ezés előtt tettem fel ezt és végig gond nélkül kibírta a körmeimen, pedig reggeltől-estig a medencében áztattam magam. Még napok múlva is csodaszép fényes és hibátlan maradt a lakkozásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Ametiszt

2012. december 26.

Nem vettem észre, hogy fényesebb lenne, mint a sima BTGN, de minden másban szuperül teljesít ez is! Hipergyorsan szárítja a lakkokat, megelőzi a párnanyomokat, és valamivel tartósabbak is vele. Nekem nem szárad be, igaz, rendszeresen használom, így kb. 2-3 hónap alatt el is fogy.
Ha ez (illetve a sima BTGN) nem lenne, biztos nem lakkoznám a körmöm, annyit szenvedtem előtte a lakkok száradási idejével... Ez valóban csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.

godori

2012. december 25.

Nekem ő a tökéletes fedőlakk! Gyorsan szárad, olcsó és minden lakkom legalább 4-5 napig bírja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

GlamourAndStyle

2012. december 11.

El vagyok ájulva ettől a fedőlakktól. Olyan gyorsan "köti meg" a fél óra alatt száradó , sűrű körömlakkokat és annyira gyorsan szárad, hogy az hihetetlen. Ami számomra a non-plus ultra, hogy akár lefekvés előtt is simán lakkozhatok vagy lakkozás után 3 perccel már bármit csinálhatok. mivel sem textilnyom sem karcolás nem lesz a lakk felületén. Szuperfényes, rengetegen kérdezték meg, hogy hol csináltatom a gél lakkozást? :D én úgy érzem, hogy erősíti is a körmeimet, legalábbis most sokkal keményebbek, mint általában. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, rajtam általában 3 napig tartanak a körömlakkok, ha ezzel kihúzom 4 napig tökéletes manikűrrel, akkor aranyba foglalom a nevét 10 csillaggal, addig is jár az 5 csillag a hihetetlen csillogásért és egyenletes felületért. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

pariah

2012. december 3.

nem latok nagy kulonbseget a "regi" es e kozott. fenye mindkettonek magas, hipergyorsan szarad es szarit felszilard koromlakkot, szoval nagy szerelem.
egy kis kulonbseget vettem csak eszre, ami valoszinu az uj formulanak koszonheto, ami osszetomoriti a lakk reteget. ha egy szinbol erosebben teszek fel, tehat vastagabban, akkor lathatoan osszehuzza azt, fel millimeterrel tul log a kormom a lakkretegen, mintha 90 fokon mostam es osszement volna. szoval oda kell figyelni. persze ettol tokeletes!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

reku87

2012. november 29.

Szuper! A manikűröm sokkal tovább tart, fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Szuper! A manikűröm sokkal tovább tart, fényes.

clau1708

2012. november 27.

imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ez a legjobb fedőlakk!!!

jeva72 rossmannban az essence termékeknél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ez a legjobb fedőlakk!!!

jeva72 rossmannban az essence termékeknél!

borntobe

2012. november 21.

Zseniális fedőlakk, hibátlanul ébredek vele reggel akkor is, ha lefekvés előtt fél órával lakkoztam. Szép fényes, a simát nem próbáltam, nem tudom összehasonlítani. Erősít, illetve keményíti a körmöt, gyorsan és biztosan lehet vele növeszteni :) A Soft Rosé BTGN alaplakkal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

boozie

2012. november 11.

Ez a fedőlakk még az előző btgn fedőlakkot is felülmúlja, iszonyú gyorsan szárad, nem marad benne párnanyom, ugyan olyan tökéletes lakkozással ébredek mint ahogy lefeküdtem, a fénye pedig csodálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Tóth Szabolcsné

2012. november 10.

Lányok!!!segítsen valaki please!nekem is kell ilyen fedőlakk,de egyszerűen nincs olyan drogéria a környékünkön ahol tudnék venni!már voltam müllerben,rossmannban,dm-ben,de nem is hallottak róla!előre utalnám az árát és a postaköltséget,csak valaki vegyen nekem vagy 2 darabot belőle please!!!!a másik fajta btgn lakk is jó lesz,ami nem high glossos,hanem csak sima btgn fedőlakk!ide írjatok:nandiestszabi@hotmail.com köszike!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)