Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

Melszi

2019. február 19.

Szeretem, talán már 2 éve használom, hangsúlyozásra, szemöldök alatt, szemzugaimban. Lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

muszika

2018. május 18.

Nagyon szeretem, sokáig elég. Sajnálom, hogy már nem kapható :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Nagyon szeretem, sokáig elég. Sajnálom, hogy már nem kapható :((

doriveszter

2018. február 2.

Nagyon szeretem, tökéletes az állaga, nagyon szépen fog a vízvonalra. Szemhéjalapnak is tökéletes, élénkek lesznek tőle a színek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Alexia

2017. április 28.

Nem rossz, csak hamar fogy, mert nagyon (már-már túl krémes az állaga) Árban azért a többi termékhez viszonyítva lehetett volna olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Ascyra

2017. január 26.

A bénázásom miatt négy csillag - egyébként, aki profin tudja használni, annak biztosan kiváló ez a ceruza. Én csak a vízvonalra használom (nem is jutott eszembe máshova, míg itt nem olvastam a tippeket - látszik, hogy nem profin sminekel), de ott én satírozom. Szerintem csodákat művel a vörös, fáradt szemekkel, úgyhogy én bárkinek ajánlom. Nagyon könnyű eldolgozni, nem sérti fel az érzékeny részt mert puha és az ára fantasztikus. Nekem - így, hogy nem minden nap használom - már lassan egy éve megvan és egyszer faragtam eddig. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert ezt nem figyeltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Rivendell

2017. január 9.

Alsó vízvonalra szántam, de oda használhatatlan, csomó a pilláimra ragadt belőle, szörnyen nézett ki. Úgyhogy sokáig csak hevert egy sarokban, de mióta rájöttem, hogy a szemöldökcsontra is jó lehet, mindennap használom, még ha alig sminkelek is, szépen, szolidan kiemeli, ahogy kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Ad-Namah

2017. január 1.

A legfehérebbet vettem meg, vízvonalra használva nagyon furán nézett ki, szemöldök alá pedig túl világos volt, és kiemelte a száraz részeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

xxKeixx

2016. december 3.

Nem szeretem, csak csillog és lepotyogott szemhéjfesték hatású. Újsághoz kaptam,szemzugba elmegy....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 3.

MakeupMilla

2016. augusztus 29.

Azért kap 3*-ot, mert nem jó ceruzánal egyáltalán, viszont szemöldökcsontra, szemzugba tökéletes highliter. Nem venném meg, újsághoz kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Fannus

2016. augusztus 12.

Pigmentált, de egyáltalán nem tartós sem a szemzugban, sem a vízvonalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Pigmentált, de egyáltalán nem tartós sem a szemzugban, sem a vízvonalon.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0