Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

f.eniko

2014. április 30.

02-es árnyalat van meg,nagyon szeretem én a szemöldökcsontomra használom,puha,könnyen eldolgozható,szép a fénye,teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 30.

nnbty92

2014. április 30.

Könnyen fel lehet vinni, szépen eldolgozható és a színe is nagyon szép természetes (nekem a 01 árnyalat van meg). Valóban "felfrissíti" a tekintetet, én az orrnyergemre is szoktam picit tenni. Oh és tartós is. Abszolút megéri az árát, megszerettem, minden nap használom. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 30.

Rony

2014. április 22.

02-es Highlight it... pearly árnyalatot választottam a 3 közül. Annyira szépen megnyitja a tekintet, mintha hiper-szuper módon kipihentem volna magam. Belső szemzugomba is ezt használom, azóta mindenki megdicsér, hogy mennyire kipihentnek tűnök. :)
Szemöldököm alá is tervezem kipróbálni, valamint az arcom többi részére highlight-ként. Ennyi pénzért vétek lenne nem kipróbálni. Biztos beszerzek még belőle. Must have lett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Orshe

2014. április 22.

Nagyon szeretem ezt a ceruzát, sokkal természetesebb, mintha fehérrel húznám ki a vízvonalamat. Nekem a 02-es Pearly árnyalat van meg, ami szerintem egy igazán multifunkcionális darab, mivel akár az arcon máshová is használható highlighternek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

darkbeforestorm

2014. április 18.

sokat gondolkoztam, hogy ezt vagy a catrice ceruzáját vegyem meg. végül azért vettem meg, mert kb. feleannyiba került. elég halvány, leheletnyi színe van csak, végzi a dolgát de sajnos nem különösebben tűnik fel, hogy használtam. ha már megvettem épp elhasználom, de nélkülözhető darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

wingsofib

2014. április 18.

Nem nagyon használok szemceruzákat, az egyetlen, amihez hegyezőre van szükségem, az az imádott Catrice szemöldökceruzám - ergó (ciki/nemciki) hivatalos sminkes hegyezőm sincs, egy sima ceruzahegyezőt használok, hibátlan munkát végez.
Visszagondolni is rémes, de valamelyik nap ki akartam helyezni vele ezt a jumbot.. ugyan nem igazán illett bele a nagyobb lyukba, de hát ugyan, ki foglalkozik ilyen apró és egyébként is jelentéktelen tényezőkkel, próbálkoztam tovább serényen. A végeredmény horror, hegye nemhogy nem lett, de a meglevőt is sikerült teljesen leharcolni, és a puha, könnyen maszatolható állag miatt pedig 5 méteres körzetben gyakorlatilag minden nude lett. :D (Azt hiszem, szereznem kell egy rendes hegyezőt.)
Egyébként nagyon-nagyon szeretem, nem vagyok egy morning person, ez sajnos meg is látszik rajtam, de a reggeli ábrázatomon sokat dob a Nude árnyalat. Bár újabban a belső szemzugban és a szemöldökcsonton használom, mindkét helyen tovább tart, mint a vízvonalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

mellcsiii

2014. április 18.

A nude árnyalatot vettem meg és engem meggyőzött. Szeretem használni mert elég kényelmes, a belső zugban és a szemöldökcsonton is jól működik, mivel csillámmentes. A vízvonalról azonban hamar lekopik, gondolom mert ilyen puha, pedig nagyon szépen kiemeli a tekintetet. Emiatt vonok le csak egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

szilvike94

2014. április 18.

A 02-es van meg belőle, nagyon szép szín, a vízvonal világosítására használom. Sajnos nem valami tartós rajtam, de ez nem a termék hibája mert valamiért nekem egy szemceruza sem marad meg az a vízvonalomon. Szerencsére nem okoz irritációt ez nálam nagyon fontos mivel kontaklencsém van. Az árát teljesen megéri. Tudom ajánlani mindenkinek. :)

5zilva

2014. április 14.

Alsó vízvonalhoz kerestem egy nude jellegű ceruzát. Én a pearly-t választottam, szép, természetes a színe, nem csíp egyáltalán, de lehetne azért tartósabb. Az ára miatt viszont megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

katalinmyy

2014. április 11.

01-es van meg nekem is es nagy szerelem a mienk :D mar szamos ilyen ceruzat kiprobaltam, de ez a legjobb...gyorsan vettem meg egyet is....biztos, ami biztos :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0