Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

vattacukorrr

2016. augusztus 4.

Nagyon szeretem, mert gyönyörű színe van, és én a vízvonalon kívül a szemhéjamon is használom, és a rejtett szemhéjamat nagyon szépen kiemeli. Csak azt sajnálom, hogy nagyon gyakran kell hegyezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Audrey21

2016. július 28.

nem rossz, szépen felfrissíti a tekintetet, de vízvonalon kívül máshol nem használom. Oda megfelel, bár nem a legtartósabb és az ára sem rossz. Újra nem venném, de egynek nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Vviki19

2016. július 19.

Nekem csalódás volt ez termék.:( Számomra szemceruzának nem igen jött be.Az alsó vízvonalamra használtam,de a szememet nagyon irritálta és még a színe sem igazán látszodott csak itt ott csillogot.:(Majd kiprobáltam mint "krémes szemhéjfesték" aminek nekem elég jól be vált.Aztán jött a nagy kérdés hogy mivel fogom "kihegyezni?!,"mert nem fér bele egy szemceruza hegyezőbe sem,ami elég zavaró.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

barnabogi

2016. július 7.

Rossmannban vettem meg a Pearl árnyalatút tegnap 350 Ft-ér, az árához képest tökéletes. Szemzugba használom csak,arra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

Eszti0206

2016. július 7.

Leárazásnál pont találtam egy nem felbontottat, így megvettem 350 ft-ért. Kitisztítottam a kupakot és a ceruza fejét a biztonság kedvéért. Míg használtam, nagyon tetszett, mert krémes és bár nem tartós, mégis bevált. Aztán mikor ki akartam hegyezni, csalódtam, ugyanis nem találtam akkora hegyezőt, amibe jó lett volna. :/ Még jó, hogy ár-érték arányosan vettem.

wifey

2016. június 25.

Jesszus...újság mellé volt, de még így is kukába való. Nem fog, kemény, használhatatlan, funkciója se sok van. Az Essence egyre gagyibb termék, már nem is veszek semmit ebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Bellebibu

2016. június 21.

A funky-s van meg. Nem egy nagy szám a szempillám tövébe szoktam húzni felül és alapvetően nem nagyon látszik csak kicsit fehéres viszont ha rá esik a fény sárgás színekben játszik:) Bár nem túl tartós.Magamtól nem venném meg de az újság mellé jó volt. Tetszik!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

rosa.love

2016. június 16.

Joyhoz adják a hónapban.
Ez egy csillámceruza. Se színe,se vastagsága a felkent rétegnek,csak csillámok és kész. Tök felesleges,de amúgy szépen csillog a napon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 16.

Joyhoz adják a hónapban.

mujerconfused

2016. május 17.

A rossmannban most 350 ftért dobják az ember után, én már csak egy pearl árnyalatút tudtam elhozni, a többibe már bele volt nyúlkálva, igazán rakhatnának műanyagfóliát minden ilyen cuccra :( A ceruza szerintem árához képest jó, a vízvonalon kevésbé feltűnő, mint egy fehér színű darab, sajnos onnan elég gyorsan lekopik. A szemzugba viszont nagyon szuper highlighter, ennyi pénzért jó vétel.

Update: Szinte minden nap használom, gyors és praktikus, bár nem tart egész egész nap, de azért nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

FKingu

2016. május 10.

Szép színű, viszonylag tartós, szeretem az ilyen termékeket, mert tényleg megnyitja a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0