Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

Bolvarin

2016. április 13.

Én is leárazáson vettem. Többet vártam tőle, jól pigmentált, de nem túl tartós. Vízvonalra esélytelen, én szemzug kiemelésére használom, arra egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

sztike

2016. március 23.

Nekem is a 02-es van meg. Én rózsaszínesnek látom, de nagyon tetszik. Szemhéjfestéknek használom, bár kissé meg kell dolgozni így vele, mivel önmagában nem marad fent. Elég krémes, nagyon könnyen kenődik, a szemhéjalap nem vált be alá, így most egy fehér alverdés sminkceruzát satírozok alá alapnak, aztán fényes-csillámos szemhéjporokkal fixálom, és a végén a biztonság kedvéért transzparens púderrel is. Végeredményben gyönyörű, gyöngyházfényű, visszafogott alapot kapok, amit feldobok egy vastagabb tusvonallal, és így alkalmi sminknek is szép. 350 HUF volt leárazva, nekem teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

Lina14

2016. március 15.

nekem a 02 highlight it...pearly van meg. egy pezsgő alapban ezüstös-pezsgős fényű, elég univerzális szín, sok más árnyalathoz könnyen passzintható. satírozva is elég világos marad, még az én tejföl-képemen is. nagyon pigmentált, könnyen kenhető, de nem folyik, jól satírozható. feltettem teljes szemhéjra is, könnyen beleül a ráncokba, alappal viszont ez kivédhető. nekem nagyon tetszik!
update: megvettem a másik két árnyalatot is! a --funky piros csillámos, sárga alapban, a...nude pedig rózsás. nagyon jól használhatók, akárcsak az előzők

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

kicsiliba

2016. február 20.

Egèsz jó kis highlighter,teszi a dolgát,de semmi extra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Egèsz jó kis highlighter,teszi a dolgát,de semmi extra!

koli

2016. február 15.

Leárazáson vettem, alsó szempillák tövéhez használom, a célnak megfelel és nem is folyik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

SCOFIELD

2016. február 15.

Akciósan vettem, így megérte de teljes áron nem venném meg. Szemhéjalapnak jó, este 9kor csináltam meg a szemem, és buli után nem mostam le (szánombánom:((( ), mikor felkeltem csak egy kicsit csíkos volt a szemhéjam, de egyébként fent maradt a festék. Highlighternek nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 15.

redakkrisztinaa

2016. február 14.

350 Ft-os áron vettem meg , ennyi pénzt megért , de semmi extra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

350 Ft-os áron vettem meg , ennyi pénzt megért , de semmi extra..

dori96

2016. február 6.

kiárusításon vettem,350ftèrt.szemzugba ès szemöldök alá kitűnő.volt már essences jumbo ceruzám,nagyon sokáig kitart.
szerintem megèrte,főleg fèláron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 6.

szerintem megèrte,főleg fèláron.

Mrsficc

2016. január 31.

Nekem a "03 highlight it...funky" árnyalat van meg, hogy ez mennyire gyönyörű! Belső szemzugba használom highlighterként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Dézi

2016. január 31.

Leárazva jutottam hozzá. Nagyon szép színe van, sajnos csak egy árnyalatot sikerült megkaparintanom belőle, mert nagyon hamar elkapkodták. Vízvonalra nem működik, de szemfesték helyett nagyon szép, ha kicsit eldolgozzuk és arccsontra is működik highlighternek. Nagyon multifunkciós termék, szerintem utazáshoz nagyon jó. Rengeteg csillám van benne

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0