Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

palotaizs

2016. január 6.

A nude és a pearl árnyalat gazdái vagyok. Nekem mindkettő szuperül teljesít. Van hogy vízvonalra kenem vagy szemöldökcsontra esetleg a belső szemzugba. Elég tartós és igazán szép intenzív színük van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

virágszirom

2016. január 6.

A 03 funky árnyalat van meg. Nekem elég keménynek tűnik, a vízvonalon erölködni kell vele. Nem túl tartós, szemzugban talán egy kicsit jobban teljesít. Majd szemöldök alá elhasználom bár nem arra vettem. Kár érte, azt hittem jó barátok leszünk :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

dalmavarga

2016. január 1.

A vízvonalon egyáltalán nem tartós, viszont én a belső szemzugban is szoktam használni, ahol jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Ella

2015. december 19.

A Nude árnyalata volt meg. Nem szerettem, mert nagyon feltűnő volt, ha pedig próbáltam eldolgozni, a végeredmény nevetséges lett. :( Szerintem túl krémes, nagyon megül a szemráncban, a szemöldök alá kenve mindenképp beleragad egy szemöldökszálba, az orron elkenve rettenetesen feltűnő, eldolgozva maszatos lesz a végeredmény vagy eltűnik a semmibe. Megváltam tőle, mert csak a helyet foglalta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

hearteu

2015. december 15.

A nude árnyalat van meg, ami egy rózsás matt szín. Körülbelül akkor vehettem meg, amikor bejöttek, amolyan "nekem ez kell" alapon. Ám miután kipróbáltam, éreztem, hogy nem leszünk jóban: a vízvonalra nekem túl lágy, rákenődik a szempilláimra és csak a macera volt vele. Egy ideig tengődött csak, néha használtam szemhéjfesték alapként, de ahhoz is túl krémes, félő, hogy elcsúszik rajta a szemhéjfesték. Akkor kaptam elő, amikor komolyabban kezdtem el formázni a szemöldököm. Szemöldökcsont kiemelésére tökéletes, nem hivalkodó, mégis kiemeli a szemöldököt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

CandyFloss7

2015. december 12.

Kellemes az állága, jól felvihető, szépen lehet vele kihangsúlyozni de nem túl hivalkodó módon, nem túl csillogós csak annyira amennyire kell. Nagyon eltalálták a színét. Csak egyet sajnálok, hogy ceruza formában van, mert ki nem állhatom, hogy hegyezgetni kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

rafi

2015. december 7.

Nekem sem valami tartós sajnos. Az alsó vízvonalamra szoktam használni leginkább, de néha a szemöldökcsontomra kiemelésképp, a számon fordított kontúrvonalként, szemhéjpúder alapként, de van, hogy az orromat highlight-olom vele, egyszóval többfunkciós, és így abszolút megéri szerintem az árát, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

dorci993

2015. november 22.

Nagyon jó ceruza, szép erős színe van,nem kell kétszer áthúzni a célterületet, nem kopik le a nap végére sem (mondjuk alappal használom a szemhéjamon), és nagyon baráti áron akkora mennyiséget kapunk, amit -személy szerint- nem fogok elhasználni a következő 2-3 évben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

boszia

2015. október 22.

Nagyon megszerettem,jól használható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Nagyon megszerettem,jól használható...

biankacohen

2015. szeptember 26.

Csodálatos színei vannak és nagyon tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Csodálatos színei vannak és nagyon tartósak.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0