Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

kiflimorzsa

2015. augusztus 27.

nem rossz termék de igazából semmi különös

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

nem rossz termék de igazából semmi különös

Lana93

2015. augusztus 8.

Nagyon szép színekben kapható és jól tudom használni különböző sminkekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Nagyon szép színekben kapható és jól tudom használni különböző sminkekben.

vzorka

2015. július 19.

Egy matt és egy csillámos változatát is megvettem. Szeretem mindketőt, jól ki tudom használni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Gingermint

2015. július 9.

Olcsó és jó, tetszik a színe, és a krémes állaga. A szemöldök kiemelésére használom jórészt, néha még szemhéjpúder alapnak is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

morticruel

2015. július 4.

nem olyan rég fogyott el (vagyis még nem, de olyan picire hegyeztem, hogy beleszorult a kupakba.. :'D so lame..) és igazából megvoltam vele elégedve, mégsem fogom újra vásárolni. nekem a vízvonalamon semmit sem ért, egy-két óra alatt eltűnt és ilyen fura fehér csomók maradtak a szempillatövemben, úgyhogy két-három használat után az állaga miatt elkezdtem highlighterként használni az egész arcomon, és ecsettel dolgoztam el. nem tudom ez mennyire szakszerű felhasználási módja a terméknek, de elvoltam vele amíg tartott. viszont már örök hűséget fogadtam egy másik highlighternek, ezért kétlem, hogy valaha lesz még ilyenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

hreni

2015. július 2.

Szépen lehet vele dolgozni, és szép maga szín! Sajnos nem túl tartós, de ameddig fen van tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

MiniMaus7

2015. július 1.

Nekem tetszik :) Vízvonalra vettem és eddig jól szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Nekem tetszik :) Vízvonalra vettem és eddig jól szuperál.

ViktoriaVrd

2015. június 25.

Meg egy eve vettem az itteni velemenyek alapjan, de nem hasznaltam tul sokat, pedig eleg jo kis cucc. Kivalonak nem mondanam, ennyi penzert nem kell csodat varni, de azon ritka alkalmakkor, mikor hasznalom, elegedett vagyok vele. Foleg vizvonalra es szemzugba, nekem nem maszkal nagyon es viszonylag tartos is, nyilvan reggeltol estig nem birja, de mondjuk ugy a nap feleig egeszen ugy nez ki, mint reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Takaro

2015. június 15.

Ez mire jo? Vizvonalra biztos nem, fel perc utan eltunik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Ez mire jo? Vizvonalra biztos nem, fel perc utan eltunik.

lilu97

2015. június 14.

Nagyon szeretem.Szerintem jól kiemeli a szemet és sokkal éberebbnek tűnik a szem!!!!Lassan fogy, ugyh gazdaságos is:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 14.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0