Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

BLily93

2015. május 24.

Pearly árnyalatot használom és már el sem tudom képzelni a reggeli készülődést nélküle :D Belső szemzugba viszem fel mindig, és nagyon tartós, a nap végén is látszik, még sokáig fogok érte nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Doria09

2015. május 2.

Alsó vízvonalra használom, könnyen kezelhető, tetszik az árnyalata! Lehetne valamivel tartósabb, bár eddig semmi nem bírta sokáig a vízvonalamon, nem biztos, hogy a termék "hibája" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Michelle

2015. április 12.

A 01-es árnyalatot használom (Nude). Frissen felkenve nagyon szép, de rajtam egyáltalán nem tartós, sajnos. Leginkább belső szemzugba, szemöldökcsont kiemelésére használom, de csak akkor, amikor elég, ha pár órát kitart. Kár, mert egyébként nagyon komfortosan használható, kellemesen lágy ceruza és az árnyalat is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 12.

szederke

2015. április 11.

Egész jó, bár nekem kissé túl puha, hajlamos elkenődni. De ilyen nude árnyalatú ceruzákból az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

nagyerika28

2015. március 26.

Pearly árnyalatot vettem és jó!Puha,jól kenhető és egész sokáig látszik vízvonalon is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

blackcat00616

2015. március 25.

Szeretem, a vízvonalra szoktam feltenni és a szemöldököm alá, de csak 3 csillaggal jutalmazom, mert nem elég tartós :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

zoknimajmocska

2015. március 23.

Nude árnyalat van meg, nekem nagyon mozog a szememen, még akkor is, ha tényleg csak picit rakok fel (+akkor nem is látni h lenne rajtam valami:D, de a szemredőbe bebújik..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

nemethdorcy

2015. március 19.

Nagyon szeretem, jó kis ceruza, A belső szemzugba használom főként, sokkal frissebbnek tűnik tőle a tekintetem. Az állaga nekem elég krémes és meglepően tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

stippistop

2015. március 4.

Nagyon szeretem, nyár óta minden nap használom a vízvonalra és a belső szemzugba. Egyszerűen nagyszerű, valahogy ragyogóvá teszi a sminket és a tekintetet.. A vízvonalról valóban hamarabb eltűnik, de a belső szemzugban még este is ott találom! :) Essence hegyezővel teljesen jól hegyezhető!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

vikii088

2015. február 24.

Minden nap használom, mindenképp megéri az árát. 5 csillag járna, ha a vízvonalról nem kopna le ilyen könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 24.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0