Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

Szabszi21

2015. február 21.

a nude árnyalat van meg, és nagyon szeretem, mind a vízvonalamra, mind a belső szemzugba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

adel.fiore

2015. február 17.

Hirtelen felindulásból vettem meg, de nem bántam meg! A pearly árnyalatot használom, és egyszerűen életre kelnek tőle a szemeim. Amióta használom, sokan dícsérik a szemem. Mindennapos rutin része lett. Az egy kis "hibája", hogy hamar fogy:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

BonnyBunny

2015. február 8.

Nekem a vízvonalon extra gyorsan lejön, és mivel hatalmas a feje elég nehéz úgy használni ezen a területen, hogy ne legyen gusztustalanul ceruza darabos az alsó pillasorom.... Amúgy árban nagyon jó, pl.. szemöldökcsontra jól használható viszont sajnos ahová leginkább szeretném, ott nem teljesít :( Beszerzek helyette egy vékonyabb fejű ilyen típusú ceruzát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

hullócsillag

2015. január 25.

Szerintem ez egy nagyon eltalált, jól kihasználható highlighter ceruza, ami nagyon tartós. Hatalmas szerelembe vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

zsonody

2015. január 25.

Meglepően krémes állagú, jól lehet vele dolgozni. Precízebb "feladatokhoz" valóban picit nagy, de én szemzugba és néha vízvonalra használom, és tökéletesen bevált. (Hegyezéshez: a krémesebb ceruzákat én berakom a mélyhűtőbe egy pár órával a hegyezés előtt, és így nem marad a fele a hegyezőben. Nem észleltem, hogy valaha változott volna utána a termékek "minősége".)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

eszter.luca

2015. január 11.

Nagyon szeretem!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Nagyon szeretem!!!

pampamacska

2014. december 23.

Nagyon szeretem, mert megfelelően krémes és pigmentált. A szemsarkamba szoktam rakni és sokat segít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Blakely

2014. október 7.

A nude árnyalat van meg nekem, szeretem szeretem, de jobban örülnék egy tekerős verziónak... mivel nagyon puha nehezen megy a faragás :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Powderpuff Girl

2014. augusztus 2.

Nem rossz cerka. A belső szemhéjzugomba használom highlighterként, szépen kiemeli a szememt. Kissé mosódik azonban és nekem nem jött be a vastag ceruzás kiszerelés, jobban szeretem a vékony fajtájúakat, azokkal pontosabban lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Charis

2014. augusztus 2.

Nagyon szeretem, a nude árnyalat van meg, ami inkább fehéres, mint nude. Remekül használható, gond nélkül kenhető, mert finom, puha az állaga. A szemöldök, és a szem alja területeket gyönyörűen kiemeli, én maximálisan elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0