Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

Timcyykee

2014. július 23.

Hát szerintem nagyon jó kis termék, rettentő puha (mondjuk néha már túl puha...) Krémes, könnyű vele dolgozni és szerintem tartós is, mint a vízvonalra mint a szemöldökcsontra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

Percoon

2014. július 16.

Én a vízvonalra szerettem volna használni, de sajnos nekem egyátalán nem vált be. Egyszerűen már annyira krémes, hogy szinte szétfolyik a szememen, és mintha darabossá válna. Kicsit próbáltam ecsettel eldolgozni, hátha segít, jobb is lett utána, így viszont nekem már túl sok macera egy sima ceruzához képest. Még azért próbálkozom vele...olvasva a sok jó véleményt, lehet én csinálok valamit rosszul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

barbiii_sz

2014. július 15.

Nekem a Pearly árnyalat van meg és nagyon szeretem. Lágy, krémes a textúrája, nagyon könnyű vele dolgozni. Szemöldökcsont kiemelésére a legjobb, egyéb helyeken is jól alkalmazható highlighterként, viszont alsó vízvonalon nekem elcsúszik, így ott nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

v.alexandra27

2014. július 12.

Puha az állaga, könnyen eldolgozható, nekem a vízvonalon is elég tartós, és szemöldök alá is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

diana.m.nagy

2014. július 8.

Ez valami csoda! Korábban fehér szemceruzát használtam az alsó vízvonalra, de mióta váltottam erre sokkal természetesebb a hatás, mivel maga a szín is természetesebb. A pearly van meg, csodaszép és univerzális. 5 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

steffy

2014. július 4.

Jól pigmentált és tartós, nekem estig fent marad, pedig zsíros, kombinált bőröm van. Az árát nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

ivy

2014. július 3.

én amolyan alapnak használom vízvonalra, szemillatövekhez húzok rá valamilyen színt, éppen amihez kedvem van, és nagyon kellemes összképet ad.Csodaszernek nem csodaszer, de mindenképpen érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Dorotien

2014. július 1.

A 01-es árnyalatot választottam. Nem rossz, de közelről nagyon látszódik, messziről meg mégis azt érzem, hogy alig van hatása. Főleg a szemöldököm alá használom, ami jó pont, hogy nagyon lassan fogy. Lehet megpróbálok majd egy másik árnyalatot is közülük. Végül is amióta megvan, szinte minden nap használom, úgyhogy nem hiába vásároltam meg. Legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

edina.zsengeller

2014. július 1.

nekem a pearly van meg belőle, szép színe van de nem túl tartós, könnyű letörölni kézzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

titinem

2014. június 18.

A highlight it...nude árnyalat van meg, vízvonalrahasznál kinyitja a tekintetet. Kicsit el kell dolgozni felvitel után,mert vastag,zsírkrétás vonalat hagy maga után.
A színe,pigmentáltsága,tartóssága szuper-megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

A színe,pigmentáltsága,tartóssága szuper-megéri az árát!

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0