Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,41 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   1,41 g

Puha highlighter ceruza, mely azonnal ragyogóvá, kipihent hatásúvá teszi a szemet

Battike

2014. június 6.

Noha én a fényes dolgokat nem igazán szeretem a szemem körül (szemhéjfestékek esetében főleg) ebből mégis azt javaslom, hogy a 02-es árnyalatot vegyétek!
Én megvettem a 01 matt és a 02-es fényes árnyalatot is. A matt egy nagyon krémes, sűrű, nagyon világos barackos árnyalat. szép, de még a világos bőrön is nagyon kitűnik és nehezebb eldolgozni...látszani fog na! Ezzel szemben a 02-es nagyon szépen beleolvad a bőrbe, nem csillog, hanem olyan ....hogy is fogalmazzam na.. egészséges bőrfényű hatása van. Egy szónak is száz a vége, én a 02-est ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Riruka

2014. május 31.

Szépek az árnyalatok, jól kihasználható termék. Egy a problémám vele, hogy vízvonalon nem túl tartós, de szeretem és az ára sem vészes, szóval 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Sophie92

2014. május 29.

02-es árnyalata van meg, könnyű és puha, csak sajnos vízvonalon nem tartós egyáltalán,meg szemzúgban sem annyira,bár ott jobb...és külön emiatt még egy nagyobb lyukú hegyezőt is vennem kell :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Nagy Dóri

2014. május 24.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Szépen kihangsúlyozza és kinyitja a szemeimet reggelente, és a tartóssága is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 24.

afmz

2014. május 20.

A nude árnyalat tulajdonosa vagyok. A szemöldökcsontot gyönyörűen kidobja, de se az alsó, se a felső vízvonalra nem teljesített valami jól. Próbáltam többször is, de minden alkalommal darabosabb lett a felvitele a kelleténél. Tartóssága egész jó, kibír egy párórás bulizást :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

candus

2014. május 16.

A Nude árnyalatot vettem meg belőle és meg vagyok vele elégedve. Nagyon krémes, pigmentált, könnyű használni, bár szerintem a vízvonalon elég hamar kopik, de minden máshol jól teljesít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

javgke

2014. május 14.

Szemöldök alá és vízvonalra is szuper, nem is értem, eddig miért nem volt ilyenem :) Krémes, kellemes használni. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon puha, így elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

rocksteadycat

2014. május 8.

Nekem a hologramos van meg, nagyon tetszett amikor felvittem a szemhéjamra. Könnyű vele dolgozni, szép és tartós. DE! Amikor lemostam (elég jó lemosóim vannak), a csillám beterítette az arcomat, és makacsul ragaszkodott még akkor is, amikor már a hatodik adag szappan/lemosó/krém/olaj/stb után nyúltam... Azóta nem mertem még ránézni sem, nehogy rámugorjon... :( :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

mlililili07

2014. május 8.

Nekem a nude változat van meg, szemöldökcsontra nagyon jó, de az alsó vízvonalamon nekem nem tetszik. Az ára is nagyon jó, szerintem megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 8.

Ljudmilla

2014. május 3.

A nude árnyalatban vettem meg, szemzugba, vízvonalra, szemöldökcsontra tökéletes. Nagyon puha ceruza, ennek ellenére tartósan ottmarad, ahol kell. Újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0