Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Parlandorka

2016. január 30.

Nagyon kis cuki darab. Én arra használom, hogy a púdert egyenletesen tudjam az alapozóra dolgozni, és mivel puha, de tömött, ezért ezt ügyesen is csinálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Jrsmn

2016. január 14.

Első látásra szerelem volt :) Puha, nem hullik, kedvező az ára és gyönyörű szép :) Megvettem még a szemhéjpúder ecseteket is, a minősége azoknak is ilyen, úgyhogy teljesen elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Dodi95

2015. december 29.

Imádom! Hihetetlenül puha, és egyenesen imádom designt. Nem hullik a szőre, nem volt drága, megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

cicafun

2015. december 24.

Hihetetlenül pihe-puha, szinte simogatja az arcot öröm használni, szépen egyenletesen el lehet oszlatni a bőrön vele a púdert. Iszonyatosan cukin néz ki, olyan kis vidám. Ez az első Essence ecsetem de ha a többi is ennyire jó, biztos benevezek még más fajtára is. Nem hullajtja a szőrét a mosás során könnyű a tisztán tartása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

LSTE

2015. december 23.

Nagyon aranyos. :)
A púdert tökéletesen eloszlatja, mosásnál nem hullik. Mi kell még? Ja igen. Az ára sem horror.
Egyértelműen ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

Nagyon aranyos. :)
Egyértelműen ötös.

thepinkdoor

2015. december 14.

Utazáshoz kerestem ecseteket, helytakarékosság miatt esett erre a választásom. A Rossmannban le volt árazva (1000 körül volt) és mivel van 2 Essence ecsetem (lila szőrű pufi szemhéj, és kék tusecset) amiket szeretek, gondoltam miért ne?!
Meglepően puha a szőre, a mérete pont jó és a tömöttsége is tetszik.
Még barátkozunk, eddig meg vagyok vele elégedve. Ha a mosást is jól bírja, akkor megkapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Meglepően puha a szőre, a mérete pont jó és a tömöttsége is tetszik.

doratakacs

2015. november 30.

Nagyon jóó! Finom puha, és szépen felviszi a púdert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Nagyon jóó! Finom puha, és szépen felviszi a púdert.

monique001

2015. november 23.

Főleg az ár-érték arány miatt választottam púder eldolgozásához. Ötöst nem kap, de tetszik egyelőre- semmi irritációt nem érzek a bőrömön, jó puha, kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 23.

missk

2015. november 20.

Nagyszerű termék. :) A 2. Essence ecsetem, ezért is bátorkodtam megvenni. Nagyon puha, cuki és nem is hullik ! A többi ecsetem is Essence lesz, az biztos ! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Edina1015

2015. október 19.

Az első Essence ecsetem. Nagyon elégedett vagyok vele, szépen föl tudom vinni a púdert, és kellemes, ahogy a bőrömhöz ér. A társait is be fogom szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.