Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bendőke

2015. október 10.

Egy hihetetlenül pihe-puha kis kabuki ecset. A szintetikus szőr nem hullik remekül lehet gyötörni, mosni, dobálni a táskába, könnyen kezelhető, pillanatok alatt szárad, praktikus, kis helyen elfér - amúgy is, kabuki ecset mániás vagyok..A púdert ugyan olyan szépen felveszi mint a természetes szőr, egyenletesen tudom vele felvinni a cuccot, ha kell pirosításra, bronzosításra használom - épp ha nincs más. Jó hogy nem fekete színű mint a többi társa, hanem vittek némi vidámságot az Essence ecsetekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 10.