Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. július 4.

Selymes textúrája enyhe csillogást és természetes végeredményt biztosít.

Inez

2011. július 10.

Szintén highlighterként használom, de ha lebarnul az arcon önállóan is. Nagyon jó púder finom illattal. Igazán kár, hogy nem gyártják már. Talán még sikerül beszereznem egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

skincare

2011. július 6.

Én is highlighterként használom, gyönyörű a fénye, mégsem túl sok, bármelyik bőrt megszépíti, kellemesen csillogó. És nagyon jó áron van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 6.

csillag1219

2011. június 12.

Én highlighterként használom a pirosító fölé, és nagyon szépen csillog. Nagyon szép a csomagolás és a mintázat is, és az illata egyszerűen isteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

Évi

2011. június 12.

Nagyon szépen csillog, jó az illata és maga a kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

Nagyon szépen csillog, jó az illata és maga a kiszerelés is.

ritaszeged

2011. május 9.

Kedvencem, az illata tökéletes az állag is és maga a hatás is lenyűgöző és mindez 900 ft azt hiszem sírok ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 9.

ashe012

2011. április 17.

Skin finish-nek használom a teljes sminkem fölé, tökéletes highlighter, nagyon szeretem. Süti illata van. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 17.

Your Aurora

2011. április 16.

Imádom! Igazából nem fed de nagyon szépen csillog egész nap, akár alapozó nélkül is!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 16.

wishes

2011. április 10.

Nagyon finom illata van! :) Ezen kívül csodásak benne a kis irizáló részek. Én az orrnyergemre és az arcpírom fölé szoktam tenni, nagyon természetessé teszi a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 10.