Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: béengé, az összetevőket feltöltötte: smurfette, Módosítva: 2016. október 6.

2 árnylalatban kapható

sailorluna

2018. augusztus 23.

a megjelenése idején nagyon vadásztam rá. a képen látható, heatwave árnyalat van meg. nagyon pigmentált, élénk, vibráló színe van, csínján kell bánni vele, de nagyon szép a hatása. keverhetőek a színek, és külön-külön is jók. tartós, nagy adag, sokáig elég lesz, és még olcsó is. a másik, rózsaszín árnyalat is tetszett, ha valaki eladná, írjon. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Kittus2000

2017. április 29.

Két éve használom és még mindig elég sok van benne. A pinky flow árnyalatát vettem meg ami jól illeszkidik a bőrömhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Alexia

2017. április 28.

Rózsín volt meg. Szép színe van, sok van benne, ára is jó. Egyedül az árnyalatot nem találtam el sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Babsszi

2017. április 3.

Már jóideje meg van, annak ellenére is hogy rendszeresen használom. Nagyon szeretem, szép vidám színei vannak, eléggé pigmentáltak úgyhogy vigyázni kell vele. A csomagolás gagyi, hamar letört a teteje, de ez semmit nem ront a pirosító minőségén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

gittagal

2017. január 17.

Több mint 2 éve van meg és kb félig van :D Nekem bejött, szép árnyalata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Több mint 2 éve van meg és kb félig van :D Nekem bejött, szép árnyalata van.

CoffeeAndSugar

2016. december 1.

Én a 10-es heat wave árnyalatot vettem meg, és szerintem nagyon megérte, nagyon tetszik a két szín, amik szerintem teljesen harmonizálnak egymással és a két szín kombinációja nagyon kellemes:) Csínján kell vele bánni mert erősen pigmentált, és hamar bohócos hatást lehet vele elérni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

CoCoaPowder2

2016. november 30.

Leértékeltem sikerült hozzájutnom, csodálkoztam is, hiszen nem volt semmi baja, nem tudom, talán kifutó termék lehet. A 10-es heat wave árnyalatot vettem meg, az egyik fele egy narancsos, a másik egy élénk rózsaszín árnyalat. Én a két színt összedolgozva viszem fel, és nagyon tetszik a kettő szín kombinációja, igazán jól mutat. Bár ha jönnek már a nagy hideg napok, nem lesz szüksége különösebb pirosításra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

evare

2016. október 8.

Minden alkalommal szomorkodok, hogy nem natúrtermék, mert egyszerűen nincs jobb ennél a színnél. Jól pigmentált, tartós, illatos..... muszáj megadni neki az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

dorottya96

2016. október 3.

nagyszerű barackos árnyalatban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

nagyszerű barackos árnyalatban!

vattacukorrr

2016. augusztus 4.

350 Ft-ért szereztem be mindkét árnyalatot, de valahogy egyik szín sem az én színem. Ettől függetlenül nagyon jók, és erősen pigmentáltak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.