Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: béengé, az összetevőket feltöltötte: smurfette, Módosítva: 2016. október 6.

2 árnylalatban kapható

B.Enci

2016. július 29.

Nagyon pigmentált, hamar el lehet vele érni a bohóc hatást. 350 ft-ért jutottam hozzá ennyiért szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

orsipanka

2016. május 25.

A rózsaszín van meg, most kifutó termék, 350 ft-ért csaptam le rá a Müllerben. Utolsó darab volt, és a teteje egyből letört, vagy már eleve törött volt, nem tudom. Szép természetes színe van, télre nekem tökéletes, de estig nem marad fent.
Update: gyorsan fogy, fél év alatt leértem az aljára. Mondjuk ebben az is benne van, hogy világos a bőrszínemhez képest és építgetnem kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

welc64

2016. február 10.

Megvan mind a két árnyalatban. Szeretem mindkettőt, bár kicsit porolnak. Annyira nem tartósak, de 350 ft-ért megérte teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Mrsficc

2016. január 31.

A barackos árnyalat a kedvencem de a rózsaszín is szép, valamint a kettő együtt is. Akciósan 350 Ft-ért meg pláne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

fuloptundi

2016. január 12.

mindennap használom, örülök hogy 2 színe van és mind a kettő csodás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

mindennap használom, örülök hogy 2 színe van és mind a kettő csodás :)

f.szaszus

2016. január 4.

A pink árnyalat van meg. Nem valami tartós de pont olyan színt varázsol az arcomra amit szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

Boga24

2015. december 23.

A pink változata van meg. Nagyon pigmentált, szèpen terül, èpíthető, csak nem túl tartós sajnos. 300 forintèrt vettem, tökèletesen megèrte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

aranypáva

2015. december 12.

Nekem túl erős volt a bőrömhöz. Egyébként kevés is elég belőle, aki pedig az erősebb hatást szereti, az bátran válassza. Maradok a barackos árnyalatú Catrice pirosítómnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

lixia168

2015. november 29.

Nagyon jo kis szine van,szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Nagyon jo kis szine van,szeretem :)

jete92

2015. november 10.

Kifuttatáskor vettem 350 forintért a pinky flow árnyalatot. Nem bántam meg. Eléggé pigmentált, ezért óvatosan kell bánni vele, de nagyon szép hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.