Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: béengé, az összetevőket feltöltötte: smurfette, Módosítva: 2016. október 6.

2 árnylalatban kapható

Csipetke

2015. október 29.

Leárazva jutottam hozzá.És nagyon örülök,hogy megvettem.Szerintem nagyon jó,ecsettel pont olyan "színt" ad az arcomnak amilyet szeretnék,nem harsány,pont elég .Szerintem szuper pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

MissC

2015. október 18.

Megláttam az állványon, és tudtam, hogy azonnal kell :) Nem bántam meg, de nem árt vigyázni vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

BokaEdina

2015. szeptember 20.

Nagyon szép természetes színe van, de vigyázni kell vele, mert nagyon pigmentált és porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

redakkrisztinaa

2015. szeptember 13.

Essence kiárusításon vettem meg a 20-as pinky flow árnyalatot . Maga a szín eléggé pigmentált , ezért én leszoktam ütögetni picit az ecsetről. Így viszont egy szép , visszafogott , természetes hatást lehet vele elérni. Egy hátránya van , hogy talán picit porzik. 350 Ft-ot abszolút megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

mellcsiii

2015. szeptember 6.

Kiárusításon vettem meg mindkét árnyalatát. 350 Ft-ért a hülyének is megéri, szóval egyből dobtam is be a kosaramba, amikor megláttam a Rossmannban őket. Mind a kettőt imádom. A narancssárgásat nyáron nagyon jó volt most használni, még ősszel is fogom szerintem, de télre már hanyagolós. A rózsaszínes télre is tökéletes. Elég erőseb pigmentáltak, szóval óvatosan kell bánni velük, de egy jó ecsettel egész visszafogott hatást is el lehet velük érni. Imádom őket nagyon, egyetlen hibájuk az, hogy közepes mértékben porzanak, de ettől most eltekintek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

vattacukorkj

2015. szeptember 3.

Nekem a "10 heat wave" van meg. Nagyon szeretem a színét, bár óvatosan kell bánni vele, hogy természetes hatást érhessek el.
A probléma az, hogy sajnos viszket az arcbőröm tőle ott, ahova felviszem. Valamelyik összetevője okozhatja az irritációt, de nem tudom melyik lehet az. Kerestem a vélemények között, de senkinél nem láttam még, hogy hasonlót tapasztalt volna.
Az irritáció miatt adok csak 3 csillagot, és ajánlom, hogy mindenki figyelje meg, hogy nála nem jelentkezik-e ettől viszketés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

biczo.sara

2015. augusztus 26.

350 forintért találtam az auchanban egy nagyon vonzó fekete kerti ládában és mivel pont rózsaszín pirosítót kerestem, megvettem. Kipróbáltam és beleszerettem! Nagyon pigmentált, jól mutat az árnyalat a bőrömön, tartós és olcsó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

krizsaneniko

2015. augusztus 22.

Annyira szép ez a pirosító jó ránézni.
Vigyázni kell vele, mert iszonyat pigmentált!
Szintén 350ft-ért vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Annyira szép ez a pirosító jó ránézni.
Vigyázni kell vele, mert iszonyat pigmentált!
Szintén 350ft-ért vettem :)

hajnalcsillag

2015. augusztus 16.

Mindkét árnyalatot sikerült beszereznem 350 Ft-ért, ami ilyen hatalmas mennyiségekért ajándék. Valószínűleg még az unokáim is ezekkel fogják pirosítani magukat :D Amit egyébként valószínűleg egyáltalán nem bánnának, mert a rózsaszín gyönyörű Barbie szín, igazi "jaj ne csináld, mert elpirulok és már el is pirultam" árnyalat :)))) A másik, barackos szín nagyon üde, de borzasztóan kell vele vigyázni, hogy nehogy narancsot csináljunk magunkból :D Mindig tetszett nekem ez a két pirosító, de annyi féle van már itthon, hogy a teljes árát nem akartam kifizetni érte, így amikor megláttam, hogy akciós, nagyon boldog voltam :) Szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

manitia

2015. augusztus 11.

Húgomnak van ilyen, kipróbáltam és mondom nekem is kell! Egész Pesten nem találtam már, végül a szegedi Auchan-ban leltem rá 349,-ért. :D A hülyének is megéri! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.