Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: béengé, az összetevőket feltöltötte: smurfette, Módosítva: 2016. október 6.

2 árnylalatban kapható

Jossie

2015. július 25.

Mindkét árnyalatot sikerült beszereznem kiáruításon, 350.- Ft nem pénz érte, így gondoltam, hogyha nem is szuperál annyira jól, akkor sem veszítek túl sokat, max. megpróbálom elhasználni valami másra.
Hihetetlen, de mindkét árnyalat fantasztikus, leheletnyi kell csak belőle (különben nagyon csúnyán tud viselkedni), és nagyon feldobja a sminket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

kathyk

2015. július 24.

Régóta szemezgettem már a képen látható árnyalattal, de valahogy sosem került a kosaramba. Most, hogy kifutó termék lett, én sem hagytam ki 350 Ft- ért. Tartós, erősen pigmentált, egy lehelletnyi kell belőle. Nagyon jól építhető, és ezt javaslom is, mert könnyen túlzásba lehet esni vele, ha nem vigyáz az ember. Imádom a színét, és a csomagolásával is elégedett vagyok. Aki még talál valamelyik drogériában, szerintem mindenképp szerezzen be egyet. Ennyi pénzért nem lehet mellényúlni vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

love_cinderella

2015. július 20.

350 Ft-ért jutottam hozzá a képen levő árnyalathoz, kifutó termék. Jól pigmentált, illeszkedik a napbarnított bőrömhöz, csak a rózsaszín árnyalatból lehetne benne annyi mint a képen, mert a valóságban inkább csak narancs. De ennyi pénzért mindenképp megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

AkInImOd

2015. május 31.

A képen látható van meg, első por alapú pirosítóm. Nagyon megtetszett a színe, gondoltam miért ne próbáljam ki. Kabuki ecsettel akartam felvinni párszor, de csak az ecsetet fogta meg eddig, az arcomra azért kellett pakolni, hogy valami látszata legyen. :/ Ha beszerzek egy új pirosító ecsetet, akkor majd azzal is kipróbálom. Emellett engem kicsit szárított pár óráig, szóval érdemes előtte hidratálni a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Nicole19

2015. május 3.

Keveset kell felvinni, különben nem lesz természetes az eredmény. Ha mégis sokat viszek fel, akkor púderral kitudom javítani. Tetszik a színe. Ár-érték arányban nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

medgirl

2015. február 28.

Szerintem pirosítóhoz képest túlságosan is pigmentált, így macerás felvinni úgy, hogy igazán természetes legyen a végeredmény. Ennek ellenére szeretem, mert nagy kedvencem ez a szín és a szemhéjon is szépen mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Szofie

2015. február 1.

Egyszerűen nagyszerű!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Egyszerűen nagyszerű!!!! :)

Viivcsoo

2015. január 30.

Nagyon jó és nagyon szeretem de ami rámegy az ecsetre annak a felét leütögetem és meg ugy is csak fele-fele kell:Dd Pigmentált:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

Dody

2015. január 9.

Nagyon szeretem csak keveset ajánlatos felvinni belőle..:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 9.

Nagyon szeretem csak keveset ajánlatos felvinni belőle..:D

sophia1110

2015. január 8.

Eddig az Avon Glow bronzosító púder és arcpírját használtam, de sajnos mostanra elfogyott és a legújabb katalógusban nem volt benne így elkezdtem keresgélni egy új darab után.
A színébe egyből beleszerettem. A képen látható van meg nekem is.
Ma használtam először, így a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. A nap közepe felé haladva még jól teljesít. Ha nem pattogzik ki tőle a kb. mindenre érzékeny bőröm, akkor nagy szerelem lesz.
Most télen eléggé sápadt az arcom sajnos, de ezzel a gyönyörűséggel egészséges pírt kapott a pofim.
Ára baráti, ha tartósnak bizonyul, akkor meg pláne megérte az 1200 FT-ot. Egyelőre jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

A színébe egyből beleszerettem. A képen látható van meg nekem is.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.