Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: béengé, az összetevőket feltöltötte: smurfette, Módosítva: 2016. október 6.

2 árnylalatban kapható

agneza

2014. december 15.

Nagyon szeretem, tartos es szep a szine is. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Nagyon szeretem, tartos es szep a szine is. 5*!

sophierabbit

2014. november 5.

Imáádom!! gyönyörű!! és nagyon tartós!! 5* :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 5.

Imáádom!! gyönyörű!! és nagyon tartós!! 5* :)

Babuin

2014. augusztus 2.

Nekem a képen lévő van..hát azért nem ekkora a rózsaszín rész benne és inkább narancs szín az,de eszméletlenül pigmentált és elég tartós is azt kell mondjam,pedig az én arcomon nem túl tartós egy pirosító sem mert mindig a kezemen tehénkedem:D...úgyh pöpike piri ez..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Odil

2014. július 28.

A Heatwave-től az a tavaszi, rokokó cukorbébi vagyok, ami már hosszú ideje szerettem volna lenni. Imáááád.
Különben szintén abszolút elégedettség van a minőségével, nem Sleek, de annyira sokkal nem marad el mellette, ez pedig az áráért öt csillagos.
És tényleg csak imáááád. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

És tényleg csak imáááád. :3

Anna-

2014. július 15.

Nagyon szeretem! Olyan szép rózsaszín színe van. Tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 15.

Nagyon szeretem! Olyan szép rózsaszín színe van. Tartós is.

laraworld

2014. július 15.

A heat wave elnevezésűt szereztem be. Erősen pigmentált darab, nagyjából 4-5 órát bír nálam BB krém felett.

Örülök, hogy a kínálatban izgalmasabb színek is megjelennek, mint ez az ombre. Talán elsőre kevésbé tűnik kihasználható színnek, de főleg nyáron szépen beépíthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

lettart

2014. július 3.

10 heat wave

Carli Bybel hangszíne mesés, nem mintha sokat tanulnék a sminkvideókból, de imádom a kis pozitív ösztönzéseit, a gyönyörű arcát és hangszínt - meg persze Brettet is.. :)

A nagy szóbeli tételek tanulása közepette így benyomtam a lejátszási listáját.., és mikor felpillantottam rajtakaptam, hogy valami eszméletlen szép az arcpírje! Hát nem bírtam, visszatekertem.., és láttam meg, hogy ESSENCE.
Ledöbbentem, mondom, na akkor most mi van? essence, hum? Hát legyen. Írtam az én drága szépségápolás-istennők-vagyunk barátnőmnek erről, majd mikor legközelebb meglátogatott a gyönyörű Teo, magával is hozta a kis oranzs-korall-pink blush upot..., azóta nem láttunk más színt a pirosító ecsetemen :) maximum a három különböző keveréket IMÁDOM!

bár néha túl erős.., de most komolyan? ez mikor baj, hogyha lefelé még tudsz tekerni a hangerőn a maxról? ;) de felfelé már nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

10 heat wave

benzol

2014. május 28.

Régóta szemeztem a képen látható árnyalattal, nem vettem meg... Aztán megláttam, hogy van rózsaszínesben is... Jött velem mind a kettő. :D Eddig csak pirosas és barnás pirosítóm volt, most kiegészült a készlet, és azt hiszem, ideje is leállnom. :D Nekem egyelőre a rózsaszínes jobban bejön, annál szinte nincs is különbség a két szélső szín között. A narancsosnál ahogy már valaki írta előttem, elég nehéz kis mennyiségben összekeverni a kettőt. Ettől még nagy a szerelem, 5*. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Nagy Dóri

2014. május 24.

A képen látható árnyalat van meg nekem, és nagyon szép színe van, és nagyon pigmentált, de nekem jobban tetszene úgy hogyha csak a két szín keveréke lenne, mert annyira pigmentált ha az ecsettel próbálom összekeverni akkor annyira élénk színe lesz, hogy úgy néznék ki mint egy bohóc. Valószínűleg lesz egy lyuk a közepén és onnantól kezdve már nem fogom tudni használni:( De amúgy nagyon jó termék és tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 24.

csoknyom

2014. május 20.

Nagyon szuper pigmentalt darab, olyan edes selymes csillogasa van,semmi diszkogombos,darabos csillogas :) es nagyon tetszik a csomagolasa is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.