Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: béengé, az összetevőket feltöltötte: smurfette, Módosítva: 2016. október 6.

2 árnylalatban kapható

tojsika

2014. április 7.

Itt láttam meg ezt a pirosítót először....és eldöntöttem hogy kell nekem:) Nagyon szép színe van,nagyon keveset kell felvinni mert nagyon jól pigmentált.Csomagolása praktikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

csillag

2014. március 31.

Azért vettem meg mert a körmömet hasonlò narancsosra csinàltattam. Eredetileg az astor pretty poppy rùzscerkàért mentem, de sajna az nem volt..:( erőteljes nagyon szép szìne van, nem kell rétegezni, és tényleg kb.4-5òràt bìr ki- nekem alapozò nélkül is. Nyàrra egynek pont jò.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Heli

2014. március 26.

Én hétvégén vettem meg, azóta minden nap használom. Tényleg jól pigmentált, könnyű eldolgozni. Nagyon szeretem, tavaszra-nyárra tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Ági45

2014. március 26.

Csatlakozom, én is ma vettem meg ezt a színt. Régóta kerestem barackos színű pirosítót, ez tökéletes! Nagyon jól pigmentált, szépen fel lehet vinni, építhető. Nekem a tartósságával sem volt bajom, pedig csak simán a bőrömön alapozó nélkül próbáltam ki. Pár óráig ott is elcsücsült:) Szerelem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

széva

2014. március 25.

Nekem is ez a szín van meg.Szerintem is nagyon szép és nekem a max factor alapozón sokáig ki bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 25.

beeeszti

2014. március 20.

A képen látható árnyalatot vettem meg, mert egyszerűen annyira gyönyörűen nézett ki, hogy nem bírtam otthagyni. Nem bántam meg, szerintem nagyon jól használható a két szín együtt, át szoktam menni mindkettőn az ecsettel, és szép narancsos-barackos színt ad az arcomnak. Szerencsére nem nagyon porzik, és visszafogott, de erősebb pírt is lehet vele készíteni, viszont valóban nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

AbbeyB Makeup

2014. március 15.

Eddig hű voltam a Rimmel pirosítóihoz, de mikor megláttam ezt, tudtam, hogy egy próbát mindenképp megér! És örülök, hogy így gondoltam, mert egyszerre megszerettem.
A "heat wave" árnyalatot vettem meg, először féltem, hogy túl rikító lesz a világos bőrömön, de szerencsére passzol és egy markánsabb, de még természetes pírt ad az arcomnak.
Nem porzik, a textúrája kellemesen lágy, jól kezelhető. Könnyen eldolgozható, nem kell belőle sok. A tartóssága sem rossz, úgy átlagos 4-5 órát bír ki. Gyönyörű színeivel és tökéletes pigmentáltságával azonnal kedvencem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

bogirepcsin

2014. február 28.

a képen látható árnyalatot vettem meg, a dmben, ahol ezt vettem, másik nem is volt.
a csomagolása masszív, nem széthullós, ami pluszpont. magáról a pirosítóról annyit, hogy szenzációs! nem porzik, nagyon pigmentált, nagyon könnyű eldolgozni (ez lehet hogy az ùj pirosítóecsetemnek is köszönhető), nincs tele csillámmal, hanem matt finishű és ami számomra a legkellemesebb meglepetés, hogy gyönyörű a színe. eddig sosem vettem narancssárgás pirosítót, valamiért utálom ezt a színt, de egy ilyen tavaszi napon igazi felüdülés volt, és rá kellett jönnöm, hogy nagyon jól áll:) kiütötte a nyeregből a Bourjoist, méghozzá magasan. amiben viszont alulmarad, az a tartósság. én amúgyis sokszor nyúlok az arcomhoz, és rólam elég hamar lekopott, de megbocsátok neki, mert cserébe elképesztően pigmentált :)
az ecsetet középre, illetve a narancsos oldalra mártottam, a pink rész még várat magára:)
szóval lányok, a tanulság: minden árnyalatot ki kell próbálni, mert sosem tudhatod mi áll a legjobban:)
nekem ez a kis csoda feldobta a napomat. habár a közepes tartósság miatt 4 csillagot adnék neki, megkapja az 5 csillagot!
főleg hogy nem marad alul pl a Catricepirosítókkal szemben, és az ára mégig barátságosabb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.