Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2019. február 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Kettő az egyben alapozó és korrektor.

Magasfedésű, hosszantartó, természetes hatású.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Anettbp

Korcsoport: >54
2018. május 23.

Nagyon jó kis alapozó, tökéletesen fed, nem fénylik, kellemes krémes érzetet hagy. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 23.

marcsi1233

2018. május 15.

Elég jó áron árulják, nekem a legvilágosabb árnyalat kell. Első kipróbálásnál észrevettem, hogy a kezemre rakott alapozópötty nagyon bebarnult, a felső rétegét lekenve a többi világos maradt... Megijedtem, hogy ez ennyire oxidálódik, szemmel láthatóan több árnyalatnyit is! Nem tudom, hogy az arcomon mit csinál, de ott kevésbé oxidálódik be (vagy csak nem látom). Tetszik a fedése, bár nem mindig van rá szükség, ennek ellenére jó termék, Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

glittergh0st

2018. május 2.

Az árához képest nagyon jó alapozó, egy rétegben is nagyon erős a fedése, és nem terheli meg a bőrömet sem. Nap végére nem mindig marad a helyén, de egyáltalán nem tragikus. Szivaccsal szoktam felvinni, azonban nagyon gyorsan szárad, ha foltokban szeretnéd eldolgozni és nem haladsz elég gyorsan, sajnos érhetnek meglepetések.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Dinadino

2018. április 6.

Megfelelő ár/érték arány. A színéből nekem a legsötétebb kell - 30, Honey Beige -.
Nem vettem észre sárgás oxidálódást. Erősen fed. Könnyen elkenhető. Nem vettem észre, hogy pattanásokat okozna, eddig kétszer vásároltam ezt, de szeretném az alapozó+korrektor kombót ilyen formában elhagyni.
Első alapozónak jó. Olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Első alapozónak jó. Olcsó.

dreammiyss

2018. április 5.

Az árához képest meglepően jó alapozó. Én keverve használom egy másik alapozómmal, amit télen használtam. Igazából a nyári hónapokra szerettem volna beszerezni, ezért a középső, 20 nude beige árnyalatot választottam, ami enyhén sötétnek bizonyult az arcomhoz, így remélem nyárára tökéletes lesz. Fedése tetszik, jól eldolgozható termék. Én nagyon elégedett vagyok vele. Az ára is nagyon baráti, jó kis termék.^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Esther0313

2018. március 29.

Olcso, nagyon jol fed. Picit a nap vegere atfenyesedik, de puderrel lehet rajta korrigalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Reni666

2018. március 29.

eröteljes fedés .
korrektornak is tökéletes .
tartos nem kelt maszk hatást .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

eröteljes fedés .
korrektornak is tökéletes .
tartos nem kelt maszk hatást .

mpetra27

2018. március 9.

Majdnem két évig ezt az alapozót használtam,mert a hullaszínemhez soha nem találok megfelelő árnyalatot ezen kívül. :D Iszonyatosan jó a fedése,nem kelt maszk hatást viszont sajnos rá kellett jönnöm,hogy a legtöbb pattanásom okozója ez a kis cukiság volt ezért vontam le azt az egy csillagot.
Akinek nagyon hamar pattog ki a bőre azoknak nem ajánlom,de én hiszek benne,hogy ez egy jó termék csak nem az én bőrömhöz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Saranhuone

2018. február 28.

Meglepően jó és nagyon nagyon világos, épp az én hullaszínemhez gyártották. Korrektorként használom, tartós és kompatibilis a 2 alapozóval amit használok. Nem mellesleg nagyon jó árban van. Megy neki az ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

KisKormos

2018. február 20.

Egy ideje gondolkodtam rajta, hogy kipróbáljam, a Behind my makeup bloggerének hatására voltam nagyon kíváncsi rá. És pont találtam egy rossmannt, ahol 600ftért jutottam hozzá.
Számomra meglepő, hogy ennyire olcsón ez milyen jó alapozó! Az elején egy kicsit maszkszerű, de utána szépen beleolvad a bőrbe. Nekem nem fényesedik át, csak ha más alapozóval keverem. Mert bizony kevernem kell. Hófehérke létemre megvettem a legvilágosabb árnyalat és túl világos lett! Ilyen sem volt még. :) Szóval igazán porcelán fehérbőrűeknek szívből ajánlom. A tartóssága megfelel, 8 órát simán kibír. Viszont a fedését közepesnek mondanám, az én piros foltjaimat nem tudja eltüntetni.
Ja és számomra még az is hatalmas plusz, hogy sárgás tónusú. Magyarországon egy igazán jó drogériás alapozót sem találtam még ami az én nagyon világos, sárga bőrömre jó lenne. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0