Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2019. február 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Kettő az egyben alapozó és korrektor.

Magasfedésű, hosszantartó, természetes hatású.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

little.shana

2018. február 18.

A legvilágosabb árnyalat oxidálás után pont jó, a fedése megfelelő (nem a legmagasabb, de két rétegben eltünteti a vörös, gyulladt pattanást is). Az ára zseniális (fél áron 700 forintért adták a Rossmannban), az INCI is szép és a kiszerelést is nagyon szeretem. Egyedüli bajom, hogy tuti nem érintésálló, jobban kopik, mint a sima Catrice all matt plus alapozóm. Szóval nincs őrült szerelem egyelőre, de folyékony korrektornak jó, főleg úgy, ha néha frissítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

csibike100

2018. február 3.

Imádom!
Bár én csak korrektorként használom, mivel a legsötétebb árnyalat (bár én nem láttam nagy eltérést a három árnyalat között) is túl világos, viszont ez a termék valami tökéletes. Elképesztő milyen fedése van, nekem sajnos genetikailag mindig karikás valamilyen szinten a szemkörnyékem és ezzel nem minden alapozó képes önmagában megbirkózni, viszont ez a termék nagyon jól ellátja ezt a feladatot. Ami szintén mellette szól az a kedvező ára és arról nem beszélve, hogy nagyon sokáig elég, hiszen nekem például lég egy egy pötty még a durvább karikákra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Imádom!

lia0000

2018. január 26.

Sokszor használom! Jó kis alapozó, nagyon jó áron! Annyi a bajom vele, hogy könnyen foltot hagy.. Még egy olyan alapozót se találtam, amelyik ne fogta volna be a kezem vagy a felsőm napközben.. :( De nem baj, szívesen használom mert tökéletes a színe télre, nyáron lehet veszek egy sötétebbet belőle. Púderrel több óráig tartja a matt hatást, nagyon könnyű eldolgozni akár kézzel, akár szivaccsal. Csodaszernek nem mondanám azért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

MrsWolf

2018. január 11.

2017.05.09.: Nagyon jó termék! Szép az INCI-je, jó az ára, és majdnem úgy fed, mint a Catrice HD Liquid-je. De nem kell mindig olyan erős fedés, így ennek természetesebb a hatása, én imádom! Van normális világos árnyalat, tartós, szép a fedése. Nincs erős illata sem, szuper termék.

2018.01.11.: Ezt használom minden nap már 6 hónapja.Mindig ő akadt a kezembe. Imádom. Előszedtem a Catrice HD Liquidjét, de sajnos annak sokkal sötétebb a színe, rózsaszínesebb, nagyon erős az illata. Fél év tesztelés után kimondom: nekem ez a legjobb alapozó eddig! :) Jobb mint a Catrice. Olcsó, jól fed, mégsem maszk hatású, tökéletes színben, jó az INCI-je. Tetszik a kiszerelése; könnyen használható, könnyen eldolgozható kézzel, ecsettel, szivaccsal. Gyorsan lehet vele dolgozni, nem oxidálódik, nem foltosodik. Ki lehet nyomni az utolsó cseppig, nem megy kárba. Mit mondjak még róla? :)
(Nem úgy mint a béna csepegtetős Catrice-t, amin annyira felhúzom magam. Hihetetlen milyen nagy marhaság az a kiszerelés. Nekem nem jött be a L'Oreal True Match sem, hiába a nagy hype. Fél áron sem éri meg. Nem fed, büdös, túl folyékony, nem jó a színe, nem tartós. A 600 Ft-os Soliteint alapozó sokkal jobb nála. A Rimmel Wake Me Up-járól ne is beszéljünk. A legvilágosabb árnyalat is sötét, narancssárga, büdös. Nem jó. Fél áron sem érte meg.)

ESSENCE CAMOUFLAGE 2in1, SZERETLEK.
KÉRLEK, NE VONJÁTOK KI A FORGALOMBÓL! :) ♥ ♥ ♥

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

ESSENCE CAMOUFLAGE 2in1, SZERETLEK.
KÉRLEK, NE VONJÁTOK KI A FORGALOMBÓL! :) ♥ ♥ ♥

szkriszti

2017. december 4.

Nagyon jó, nem fedi el teljesen a pattanásaimat, de nem is várom el ennyiért. Sokáig fent marad és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

clauann

2017. november 29.

Hosszú idő után az első alapozó, amire a "wow" szóval reagáltam, az én bőrömhoz nagyon passzol, tartós, jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Kinga12

2017. november 20.

Kellemesen csalódtam ebben a termékben! Nagyon jól elfedi a bőrhibáim,amire egy avonos alapozó nem volt képes... biztos hogy újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

brigi50c

2017. november 13.

Engem nagyon meglepett! Ennyi pénzért valami minőségtelenre számítottam, de a legvilágosabb árnyalat tökéletesen sápadt a fejemhez, és a fedése is szuper az enyhén problémás bőrömön. A napot nem bírja ki újrapúderezés nélkül, de ezt talán egyik alapozómtól sem várom a Catrice HD liquid coverage-en kívül. Engem meggyőzött!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

carmenxo

2017. október 30.

Kifogytam a szokásos alapozómból de még nem jött meg az utánpótlás így gyorsan kellett valami. Szerintem az árához képest nagyon jó kis alapozó, megmondom őszintén rosszabbra számítottam. Mindent elfed amit el kell fednie, a tartósságával is meg vagyok elégedve és nem pattogtam ki tőle. A 01-es viszont nekem egy picit sötét, és az állaga is egy kicsit maszkos amit nem szeretek de ilyen olcsón megérdemli az öt csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

dina1463

2017. október 30.

Hirtelen kerestem gyorsan egy olcsó alapozót és végül erre esett a választásom... bár utólag megbántam, hogy megvettem. Fedésileg nem rossz... illetve olcsó is, viszont kb. 5 perc után átfényesedik az alapozó és olyan fejem lesz, mint egy diszkó gömb. Lehet, hogy száraz bőrön jól mutat, de zsíros bőrűeknek lehet, hogy nem a legjobb választás. Illetve nekem a viselése sem volt kellemes hosszútávon, de ez az egyéni tapasztalatom, attól még lehet hogy valaki imádni fogja, mindenesetre az essence alapozók nagy előnye, hogy olcsók, így még másféle alapozót biztos kifogok próbálni tőlük, mert sokat nem veszít rajta az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0