Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2019. február 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Kettő az egyben alapozó és korrektor.

Magasfedésű, hosszantartó, természetes hatású.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

sapiviki

2017. április 30.

Érdekes ez az alapozó...önmagában használva primer nélkül gyorsan kopik, hamar átfényesedik zsíros bőrön, kiemeli a pórusokat,és nem szárad meg az arcon. Viszont primerrel használva (H&M mattifying) teljesen jól működik.(nem fényesedik,szépen megszárad,nap végén is a helyén marad) Én eddig az összes alapozómat sminkszivaccsal vittem fel az arcomra, hát ennél az alapozónál az ovális ecsettel lehet a legtermészetesebb eredményt elérni. Amúgy jól fed,a pici piros erecskéket és a szeplőimet is elrejti, és a szemem alá sem kell pluszba korrektort használnom. Összegezve, önmagában kuka, de a primer sokat segít rajta,és úgy viszont számomra teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

manitia

2017. április 22.

Nekem sajnos nem jött be. Annyian ajánlgatták videókban, itt is jók voltak az értékelések, na mondom megpróbálom. Először is baromi gyorsan el kell dolgozni különben foltokban ott marad és azt senki nem küzdi el onnan. Másodszor pedig nagyon csúnyán kihangsúlyozta a pórusaimat, pedig nekem egyáltalán nincsenek nagy pórusaim. A legvilágosabb árnyalat nekem sárga. Fedése jó lett volna, de borzalmasan nézett ki. Tartottam is tőle, ezért próbáltam ki hétvégén, hétköznap nem lett volna időm még lemosogatni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

zsolyomi.dora

2017. április 21.

szuper alapozó! végre van elég világos árnyalat, ami nem sárgul, tökéletesen passzol a sápadt bőrszínemhez. tartós is, mondjuk én mindig púderezek. korrektor nem szükséges hozzá, ahogy a neve is ígéri, mindent szépen elfed. a mennyiséggel vigyázni kell, könnyen maszkhatást lehet elérni vele, emiatt a 4 csillag, és azért mert picit beleül a ráncokba. az árkategóriájában nem találkoztam ilyen jó alapozóval. újravevős! 🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

bpetra99

2017. április 15.

A legvilágosabb árnyalatban vettem meg, nagyon kevés alapozó van,ami nem üt el az arcom színétől,de ez tökéletes ár-érték arányban. Könnyű eldolgozni, viszonylag tartós és elfedte az összes pattanásomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

tfanna

2017. április 11.

Tipikusan az az alapozó, amiből muszály arcon kipróbálni a tesztert. Elsőre semmi különbség nem volt a 10-es és a 20-as árnyalat közt, DE a 20-as kinyomás után elkezd barnulni, olyan öt perc alatt barnul be a rendes színére. Na én itt bénáztam el, sötétet vettem. Vékony rétegben viszont nem látszik annyira, ès ahogy beszívja (nagyon gyorsan!) a bőr, alkalmazkodik valamennyire. Én sminkszibaccsal viszem fel, ezt kézzel lehetetlen! Mellesleg mindig van nálam aminklemosó. Egyik reggel sietve tettem fel és befoltosodott, a suliban pedig nem jött le! Sehogyan! Félreértés ne essék, jó dolog, hogy tartós, nagyon szeretem.
Érdemes vigyázni vele, szépen feltenni és jól kiválasztani a színt, mert ez egy szuper alapozó. Mellesleg az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

szirimiri

2017. április 5.

Ma van rajtam másodszor. Tegnap melegebb, izzadósabb nap volt, hamar lekopott, de legalább egyenletesen, nem gyűlt össze sehol. Ma tovább bírja, nem kenődik meg semmi. A fedése nekem abszolút megfelel, igaz gyorsan kell vele dolgozni, de ugyan ilyen hamar fel is szívódik, nem hagyott ragacsos utóérzetet. És ami a legkirályabb, nem sárgul be a fejemen! Vvvégreeeee! Nekem simán veri a drágább alapozók némelyikét, ezelőtt yves rocherosat használtam, de ez messze lekörözte. A legsötétebb van meg, kifogástalan a színe és tényleg a leghullafehérebb bőrűek is találnak megfelelőt. Eddig nincs rá panasz, én púdereztem is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

csaxi13

2017. március 8.

A tökéletesen passzol az én hullafehér arcomhoz. Se nem rózsaszínes árnyalat és nem is túl sárga, pont megfelelő. A legtöbb nagyon világos alapozó nekem túl rózsaszínes, és sajnos ezen kívül egy sem passzol. A fedése közepes, jól építhető és emberi mennyiségben nem maszkhatású. A finishét elég mattnak mondanám, de mégsem túl mű. Bár én mindenképpen ajánlom az aláhidratálást, úgy sokkal szebben el is osztlatható. Nekem simán kibír egy egész napot az arcon, és még 12 óra után sem vállalhatatlan a fejem. Most készülök újravenni, ami nálam nagyon nagy szó, mert mióta megvan csak ehhez nyúlok. Az ára is teljesen rendben van. Remélem tisztelt essence, még jó sokáig nem vonjátok ki, mert végre megtaláltam a mindennapi alapozómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

nnagy822

2017. február 14.

Tegnap vettem meg, a sok pozitív hozzászólás után, de nagyon megérte. Az ára is jó, és ilyen ár értékben nagyon is jól teljesít. Ma ki próbáltam, igaz náthás vagyok így az orromrol orrfujas kozben le jött,de ezen kívül mindehol tökéletes maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

kissveraa

2017. február 13.

Nekem ár-értékben teljesen öt csillagos. Nagyon szépen fed, nem kell alá korrektor, de ha ésszel alkalmazza az ember nem lesz maszk-hatású tényleg. Egyszer kicsit korrigálni kell napközben, ami ennyi pénzért engem nem zavar. Persze minőségben nem egy YSL- de az ára is az ötöde. Részemről a kategóriájában 5*. A púderjéből véletlenül rossz árnyalatot vettem , barátnőmnek adtam, teszek azzal is egy próbát majd ha veszek megfelelő árnyalatút, hogy hogy működnek együtt- és updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

csekeregina

2017. február 11.

Nagyon problémás a bőröm, de végre megtaláltam az Alapozót. Nagyon jó a fedése. Megvettem a púderét is, mert abból volt sötétebb. Nagyon világos a bőrömhöz a 3-as árnyalat, ezért bronzosítóval kell kevernem. De nem lehet minden tökéletes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.