Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2019. február 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Kettő az egyben alapozó és korrektor.

Magasfedésű, hosszantartó, természetes hatású.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

HomlokPuszi

2017. február 10.

5-ből 10 csillagot adnék rá legszívesebben. Ha ezt a terméket megszüntetik,én kiverem a hiszit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Bernadett1985

2017. január 10.

Nagyon jó kis alapozó, sokkal jobb, mint néhány drágább társa más márkából! Szép a színe, nagyon jó a fedése, relatíve tartós. Ennyi pénzért nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Adanaomi

2017. január 7.

Eddigi legjobb alapozó, amit valaha használt. Kombinált a bőröm, ezért nekem szinte tökéletes választás. Nem folyik le, egész nap a helyén marad és nagggyon szépen fed. Igaz, átfénylik egy picit, de engem az még nem zavar. Nincs maszk hatás, a szín is nagyon jól passzol az én világos bőrömhöz.Egyszerűen imádom!! :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

0bikbik0

2016. december 23.

Nem magamnak vettem, de végül én örököltem meg.
Nagyon jó kis alapozó lenne, ha lenne az én bőrszínemhez való.
Tök érdekes, mert alapvetően világosnak mondanám a bőrömet, eddig majd minden alapozóból a legvilágosabb árnyalatot kellett megvennem. Na, hát ebből az alapozóból a legsötétebb is halálfehér arcot varázsol (szerencsére van alapozóhoz adható "sötétítőm", így tudom használni).
Nálam a fedése teljesen ok, erős, de nem maszkszerű. Nekem nem emeli ki az egyébként tág pórusaimat, mértékkel használva nem ül bele a ráncaimba se. Én rendesen aláhidratálok, egyáltalán nem szárít.
Igazából nem tudok rá rosszat mondani, de valahogy mégsem az "igazi".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 23.

Nem magamnak vettem, de végül én örököltem meg.
Nagyon jó kis alapozó lenne, ha lenne az én bőrszínemhez való.
Igazából nem tudok rá rosszat mondani, de valahogy mégsem az "igazi".

nemethanna196

2016. december 8.

Elég sok alapozót kipróbáltam az elmúlt években, de az igazira eddig nem sikerült rálelnem. Amit elvárok egy alapozótól, az a szép, de természetes hatású fedés, illetve a könnyen viselhető, komfortos finis, de általában ezen tulajdonságok nem fértek meg egymás mellett az eddig használt termékeimben.
Ami nagyon nagyon tetszik ebben a változatban, hogy gyönyörű, magas fedésű alapozóról van szó, azonban szépen eldolgozva nem húz maszkot az arcomra, inkább ápol és eltakar. Nem csak egységessé és széppé varázsolja a bőrt, hanem a pigementhibákat, a pirosságot is elfedi, még a bőrhibákkal is elég jól elbánik. Igazán hosszantartón is. Különösebb fixálás nélkül is a helyén marad, nem kopik le, nem maszatolódik el, nem fényesedik ki. A finise az, amit kicsit kevésbé kedvelek, az nekem valahogy túl sűrűnek tűnik, ezért nagyon csínyán kell a mennyiséggel bánni, a szükséges, pici adaggal pedig precízen dolgozni.
A napját sem tudom, mikor használtam utoljára Essence terméket, de biztosan ki fogok még próbálni néhány újdonságot tőlük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

itsEffy

2016. december 7.

Miért van az, hogyha végre megvan a tökéletes szín, akkor a textúrával, fedéssel, és úgy általában az összképpel van a baj? És ez igaz fordítva is. Erre az alapozóra az előbbi érvényes.
A hátoldalán levő leírást enyhe túlzásnak érzem. A maszkszerűség elkerülhető, ha épp csak annyit visz fel az ember, hogy egységesítsen (és nincs mit takargatni), különben elég púderhatású lesz az eredmény, szóval a magas fedés itt megdől. A tartóssága egész jó lenne, ha strapabíró lenne. Hiába fixálom, fog. Hozzáérek az arcomhoz vagy kiakarom fújni az orrom, lejön minden. Nem túl komfortos érzés, főleg ha más ér az arcunkhoz és rákerül az a réteg, amit szerettünk volna láthatatlanul viselni. Viszont előnye, hogy nem kukacoskodik, nem csomósodik össze egy helyen, nem ül bele a pórusokba, (a ráncokba már hajlamos), nem fényesedik át annyira a bőröm, és van belőle nagyon világos árnyalat is. De ennyi, amúgy kényelmetlen viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

kassababett

2016. november 24.

Jelenlegi kedvencem, a fedese kozepes, szivaccsal hasznalom, igy gyonyoru termeszetes hatasa van. Az ara elkepeszto ahhoz kepest hogy milyen jo minosegu termeket kapunk.
Kozepesen tartos, 4-5 orat kibir.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Kozepesen tartos, 4-5 orat kibir.

malacmacskalany

2016. november 24.

Én annyira szerettem volna ezt szeretni! Főleg, hogy olyan jókat írtatok róla. Én egyszerűen borzalmasan nézek ki tőle, olyan a fejem mintha bohócnak sminkeltem volna ki magam, durván maszkos hatása van. Beleül a ráncocskákba és gyakorlatilag minden titkolnivalót csak jobban kiemel. Annyira sajnálom, pedig azt hittem jó lesz!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

andaine

2016. november 24.

Megvettem,hogy na.....tegyünk 1 próbát...teljesen meg vagyok elégedve vele. Tartós,szépen fed. sminkszivaccsal viszem fel...eddig talán a legjobb alapozóm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

rena96

2016. november 24.

UP2: jó ideje használom már, igaz hetente kb. egyszer sminkelek. Pattanásokat nem okozott, a fedésével is elégedett vagyok. Talán kicsit maszk hatása van és az orrfújást se bírja, de most ennyi pénzért azért ne várjuk el hogy ne maradjon rajta a zsepin :D el fogom használni, de nem tudom hogy újraveszem-e majd mert most szemezgetek a Catrice HD Liquid alapozójával!

UP: esküszöm eddig ez a legkomolyabb fedésű alapozó drogériás szinten, amit eddig próbáltam. Használtam már Lovely-t, Miss Sporty-t és Catrice-t, de messze ennek a legjobb a fedése. Viszont eldolgozni egy kicsit nehézkes. Nekem eddig csak kézzel sikerült, megpróbálok szivaccsal kísérletezni. A szem alatti karikákat olyan szinten takarja (2 vékony réteg), hogy nem kell korrektort használnom :)

Ma vásároltam meg ezt a kis aranyost a dm-ben, a véletlennek köszönhetően :) BB krémet kerestem, de nem találtam meg amiért mentem. Aztán hirtelen megláttam ezt, kentem egy kis tesztert a kezemre és csak néztem hogy milyen szépen halványította az ereket :D ilyenkor a nyakamra is kenek picikét a szín miatt. Itthon először az államra kentem, meg is lepődtem mert túl világosnak tűnt, de aztán illeszkedett szépen. Fedése meglepően jó, én úgy látom hogy erősebb mint a catrice all matt plus. Tehát így elsőre tetszik, a 010-es árnyalatot választottam. Tartósságáról még nem tudok írni, 2 percig volt rajtam de szerintem barátok leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.