Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2019. február 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Kettő az egyben alapozó és korrektor.

Magasfedésű, hosszantartó, természetes hatású.

3 árnyalatban elérhető

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ssteff15

2016. november 13.

Az itteni sok pozitív vélemény hatására vettem meg ezt az alapozót. Ugyan én nem szeretem a magas fedésű alapozókat mert rajtam egyszerűen mindegyik maszk szerűen hat, mégis gondoltam teszek ezzel egy próbát, mivel havonta egyszer pár napig, esetleg egy hétig szükségem van a fedésre a bizonyos napok környékén, ezen felül alapvetően elég egy bb krém vagy egy nagyon enyhe alapozó, mert maximum egy kis egységesítésre van szükségem, de ha nem vagyok kipattogva legtöbbször megelégszem a bőrömmel és nem kenek rá semmit. Reméltem, hogy ez végre nem maszkot képez majd az arcomon, hanem természetes hatást kelt, és nagy meglepetésemre tényleg természetes lett a végeredmény. Én szivaccsal vittem fel, pár nap utn kitapasztaltam hogy a legjobb, és legtermészetesebb. Picit testesnek találtam a textúrát, így az alverde pure teint folyékony alapozójával kevertem össze, hogy hígabb és jobban eldolgozhatóbb legyen számomra, és legnagyobb örömömre a lehető legjobb alapozót kaptam meg ezzel a kombinációval. A színe így még jobban passzol a bőrömhöz, tökéletesen és gyorsan el tudom dolgozni, nem érzem hogy lenne valami az arcomon, nem fülled be alatta a bőröm, nem szárított, nem okozott pattanásokat, szépen építhető. Még a legnagyobb viharban is ahol kb özönvíz folyt az arcomon is megállta a helyét és meglepődve tapasztaltam hogy semmi nem történt vele.Korrektorként nem használtam, így erről nem tudok nyilatkozni, de ezt leszámítva nálam tökéletesen teljesített, a számomra nem megfelelő állaga miatt levonnék egy csillagot, eredeti állapotában nekem túl vastag ezen felül semmi gond vele, és teszi amit ígér de ez ízlés kérdése és hatását tekintve nem volna jogos a mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Fayette

2016. november 8.

Megpróbálkoztam vele, de nem nyert meg magának. A fedésével meg vagyok elégedve, a színe természetesnek hat... De az én bőrömet valami elképesztő módon szárítja, nem is beszélve arról, hogy néhány óra múlva azért megkopott az a szép fedés. Elhasználom majd valahogy, de újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

sophia1110

2016. október 25.

Életem nagy hibája volt megvenni ezt. Annyira beleült a pórusokba és annyira csúnya bőrképet eredményezett, hogy nagyon hamar megváltam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

LathatatlanOzike

2016. október 4.

A Lovely HD alapozóját jobbnak találom, pedig számomra ő sem az 5 csillagos kategória.
Zsíros hatású lesz az eredmény, ami nem is baj, lehet orvosolni a problémát. A maszk annyira már nem tetszik az arcomon. :)
Aránylag világos bőröm van, de a 02-es árnyalat illik hozzám, tehát a középső. Az első olyan világos, mint a fene. (Mindenből a legvilágosabbat kell választanom, csak ebből nem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Gigitheboss

2016. október 3.

Számomra elég nagy csalódás volt ez az alapozó. A bőrhibáim miatt szerettem volna egy magas fedésű alapozót.Zsíros, maszk hatása van. Beleül a pólusokba és a ráncokba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

random

2016. szeptember 27.

A legvilágosabb van meg, nekem bejött. Elég világos, az erős fedése ellenére csak minimálisan maszkos, lehet érezni hogy a bőrön van de nem vészesen. Ami baj, hogy sok munka kell előtte, radírozni szinte kötelező, hidratálni is, de nem minden hidratálóval jön ki jól. Ja és a pórusaimba is hajlamos beleülni, de ezt a hibáját sikerült kijavítani egy kis catrice liquid camouflage segítségével (aminek a fedése tök ugyanolyan, meg a legvilágosabbnak a színe is, szóval csak a formula miatt használom). Az orromon a szemüveg miatt púdereznem kell, máshol nem szükséges, így 10-11 órát kibír, ami nekem untig elég. És nem is kell belőle sok. Szóval azt hiszem, erre fogok rászokni =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

angi9207

2016. szeptember 27.

Hétköznapokra szerettem volna valami olcsóbb kencét ami összetevőileg sem vészes, és rá esett a választásom.
Viszont ezzel az alapozóval valami nagyon nem kerek... Magas fedés stimmt, természetes hatás már nem... A 3 árnyalat majdhogynem egyforma, (sőt, nekem totál egyformának tűntek, árnyalatnyi eltérés sem volt, pedig a teszterekre az adott színre vonatkozó adatok voltak írva) rettentő világos mind. Én a középső árnyalatot szereztem be, mert hosszúhosszú idő után rájöttem, hogy fehérkés a bőröm, de nem a legvilágosabb alapozók valóak nekem. A legsötétebb színt nem mertem bevállani, pedig ugyanolyan világos volt, mint az első... Namindegy. :D
Szóval, középső árnyalat beszerezve, DE még ez is majdnem fehér a bőrömön. Olyan, mintha mindegyik tubusba valami hiba folytán a legvilágosabb árnyalatot tették volna... Bár nem hiszem, hogy ilyen előfordulhat, de a csomagoláson lévő szín meg sem közelíti a tubusban lévőt... Iszonyat maszkos felkenve, ordít, hogy valami van rajtam. Felkenés után pedig olyan érzésem van, mintha konkrétan zsírral alapoztam volna, de ez az érzés elillan egy idő után. A termékcsaládhoz tartozó legsötétebb árnyalatú púderrel menthető a színkülönbség, de az még ront a helyzeten, mert kiemeli a pórusokat és a rámcokat, egyáltalán nem természetes a kettő együtt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

aalexaa

2016. szeptember 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és abszolút elégedett vagyok. Szépen fed, egyáltalán nem látványos vagy mű hatású, nem nehéz viselni, nap végére sem fullasztó. Ugyanakkor nagyon tartós, este ugyanolyan állpotban mosom le, ahogy reggel felkentem (pedig aludtam délután). Az árnyalatok kicsit sárgásak, ami nekem pozitívum, mert nekem nem sárgás, hanem konkrétan SÁRGA a bőröm:D Viszont érdemes odafigyelni a színválasztásnál, nekem általában a legvilágosabb árnyalatok is sötétek szoktak lenni, ebből viszont a 02-est hoztam el, és tökéletes:) Ja, és a zsíros bőrömmel jól kijön, sokáig nem hagyja átfényesedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

CintiaKalman

2016. szeptember 21.

Megvettem, kipróbáltam. Az eredmény csalódás.
A kézfejemen nagyon könnyűnek tűnt a textúrája, szépen fedett. Felkenve viszont nagyon látszik, hogy olcsó és borzasztó. Alapjáraton nem használok drága alapozót, egy 2000 ft-os Rimmel a favoritom, de ez még a negyedét sem üti meg a Rimmel hatékonyságának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Megvettem, kipróbáltam. Az eredmény csalódás.

diaben

2016. szeptember 18.

Pár hete vettem. Meglepően jó, az olcsóságához képest. Tartósabb mint drágább társai. Színben is van megfelelő. Egyenlőre sztem maradok nála. 5 pont mert ár érték arányban nagyon jó, amúgy a termékre magára 4, 4,5 pontot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0