Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2017. július 17.

Egyesíti az alapozó fedését és a púder világosságát. Kiegyenlíti a bőrhibákat és mattítja a bőrt.

4 árnyalatban elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

birdy70

2017. augusztus 5.

Nagyon hamar átfényesedik, semmilyen javító hatása nincs az én bőrömön. A lányom szereti, neki bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Polgarz

2017. július 11.

Eleinte nem szerettem, mert az én bénaságomból sokkal világosabb árnyalatot vettem, mint ami nekem való, de már akkor láttam az erőteljes fedését. mostanában alapozó helyett rászoktam arra, hogy ezt használom 1. rétegként, a jó fedése miatt, majd egy sötétebb púderrel korrigálom a színt, a másiknak magában úgyis elég gyenge a fedése. Együtt a kettő nagyon egyenletes bőrt eredményez, és a dupla réteg ellenére nagyon természetes is!
A szárazabb részeket valóban kiemeli, de ha előtte hidratálunk, ez a probléma könnyen elkerülhető.
Többször is leejtettem, mégsem tört el, azonban a vége felé, mégis sikerült. A teteje a dobozkának kb. a 2. héten levált.:(
Ar-érték arányban nem rossz, de ennyiért szerintem találunk jobb terméket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Ar-érték arányban nem rossz, de ennyiért szerintem találunk jobb terméket is.

nkinga0702

2017. július 6.

Jöttem megmenteni ezt a kis drága púdert! Nekem nagyon bevált, biztos, hogy újra veszem. Minden nap használom, nem okoz pattanásokat. Száraz a bőröm, előtte ajánlott egy vékony réteget az arckrémből felvinni, és a végeredmény nagyon szép. Amióta használom, nem egyszer megdicsértek, hogy milyen szép a bőröm :) A világosabb árnyalat van meg, fehér bőrhöz nagyon jól passzol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

ssyakaky

2017. június 26.

a 30 vanilla beige árnyalattal próbálkozok, és eddig vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. blenderrel szoktam felvinni, így egész jó fedése van, az árnyalata is passzol a bőrömhöz. viszont a száraz részeket eléggé kiemeli. tartóssága nem világbajnok, de fixáló spray-vel szoktam segíteni a dolgon. a tükör nagyon jó benne, napközbeni touch up-hoz ideális lenne, de sajnos az első használat után letört a dobozka teteje, így elég zehézkes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

pigglypig

2017. június 26.

Háááát, nem valami fényes eddig. Illetve de, fényes, akár egy óra után is. Zsíros a bőröm, az igaz, meg nyár is van, de ennél picit bírhatná tovább is. A száraz részeket viszont, amik a zsírosság ellenére azért mégiscsak vannak a bőrömön, "hibátlanul" kiemeli... amikor felviszem, akkor elviselhetően néz ki, de aki nem ér rá óránként átmenni rajta, hogy felfrissítse, annak nem igazán ajánlom. Mondjuk a 010-es Ivory árnyalat jó szín, ment a bőrömhöz.
Nem fogom sajnos újravenni, pedig akartam szeretni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Nem fogom sajnos újravenni, pedig akartam szeretni :(

lydiadeathtrance

2017. április 17.

Szerintem is jó kis púder ez. Arckrém fölé én is púderecsettel viszem fel és a fedése egész jó+nem szárít, ami pozitívum. Az is pozitívum, hogy ebből legalább van fehér bőrre való árnyalat! Én egyetlen negatívumként azt tudnám felhozni, hogy a pórusokat kiemeli, láthatóvá teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 17.

random

2016. október 18.

Magas fedés? Mondjuk erős közepes. Instant matt? Stimmel. De longlasting? Ez? Alapozón egy órát nem bír anélkül hogy zsíroskenyérnek nézzen ki a homlokom, magában meg kopik. Vagy csak én nem tudom használni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Kac

2016. október 2.

Imádom ezt a púdert! Iszonyaterős a fedése,amin púderecsettel lehet finomítani (én is egy hatalmas,duci púderecsettel viszem fel,hogy ne legyen 6 kiló az arcomon). Az Essence hozzá való kis szivaccsal ellátott kompakt alapozójával használom,egy kis korrektor,arcpermet és full tökéletes bőr feeling. Lehet,hogy arcpermet miatt,de nekem nem ül be sehova, nagyon természetes,nem látszik,hogy van rajtam bármi is. Akinek problémás a bőre,nekik nagyon ajánlom,imádni fogják a magas fedése miatt. Az ára is nagyon jó,sajnálom,hogy nincs hozzá szivacs,de szintén plusz pont a halvány árnyalat,ami passzol a bőrszínemhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

angi9207

2016. szeptember 27.

Előző vélemény totál átértékelve: kalap kaki szegény az alapozójával együtt... Mattítani nem igazán mattít, inkább olyan lágy fény marad a használatával, amivel nem is lenne baj, de beleül a pórusokba, kiemeli a ráncokat, nagyon borzalmas... Kiabál, hogy "hééé ittvagyokám!" Mivel mind a 3 árnyalatú alapozója TOTÁL egyforma, gondoltam megveszem ebből a legsötétebb árnyalatot, ami kompenzálná az eltérést. De nagyon brutál a kettő együtt, ha ebből is a középsőt vettem volna, talán jó lett volna, de nem vagyok benne biztos... Nem valószínű, hogy megpróbálkozom vele. Kontúrozást még soha nem próbáltam, lehet arra jó lesz esetleg. De púderként.... Brrr.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol