Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

annafarkas

2019. szeptember 23.

Szem alatti karikákra használom. Teljesen bevállt, eltünteti azokat és a bőrhibákat is. A Catrice korrektor helyett vettem, teljesen jól tudja helyettesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Caladrin

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, könnyű eldolgozni, elfedi, amit kell és végre egy korrektor ami passzol a bőröm színéhez. Eddig csak az Essence termékei között találtam megfelelő árnyalatú korrektort, mert minden más márkánál nagyon világosak, de itt a 30 - Light honey árnyalat pont jó.
Hátránya, hogy az illata elég erős, bár ezt meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hátránya, hogy az illata elég erős, bár ezt meg lehet szokni.

abicicaaa

2019. augusztus 10.

Elso par alkalommal szerettem, de mar egyáltalán nem nyulok erte. Gyozott a catrice.
Nagyon vastag, cakey, pedig minimálisat hasznalok belole a szemem ala (ráadásul alapozot sem hordok). Az arcom tobbi reszen sem mukodik, elmaszik a helyerol.
Az illata is nagyon eros, sokkal erosebb, mint a catrice.
Szemhéjalapkent majdcsak elfogy egyszer, kukaba azert nem dobom, nem szeretek pocsekolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Az illata is nagyon eros, sokkal erosebb, mint a catrice.

Vikilasia

2019. augusztus 5.

Még csak párszor használtam, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Szépen fed, rajtam nem is tűnik mattnak, aminek örülök. Árban is teljesen elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

rekakh

2019. július 31.

Először télen szereztem be, akkor nagyon megvoltam vele elégedve. Azóta több korrektort is próbáltam de most nyáron visszatértem ehhez és meglepett. A szemkarikáim elég sötétek, és mivel ennek a korrektornak elég világos a színe a szemkarikáimnak a színe szürkés ettől a terméktől. Viszont alapozóba belekevertem mert nagyobb fedést és világosítani akartam, és teljesen megállta a helyét, szóval erre a célra nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Babsszi

2019. július 30.

Nem hittem, hogy mondok ilyet drogériás viszonylatban, de jobban szeretem mint a catrice hd camouflage korrektorát. Sokkal természetesebb mégis erősebb fedést nyújt, árnyalatban is találtam magamhoz jobban passzolót, nem ül bele a hajszálerekbe, tartós, nem fénylik, sokkal könnyebb viselet - főleg így nyáron. I-má-dom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

jvivi

2019. július 25.

Szerettem volna egy vízálló korrektort az esküvős időszakra és a Catrice korrektora mellett ezzel is tettem egy kísérletet. De a Catricehez hasonlóan ez sem vált be. Pattanásokat okozott, minden bizonnyal itt is az illatanyag lehet az oka, de a fedése sem okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

avealena

2019. július 13.

Az állaga kicsit folyékonyabb, mint a megszokott, de könnyen eldolgozható pillanatok alatt, szépen eloszlik a bőrön. A fedése is jó, bár még mindig keresem azt ami szinte láthatatlanná teszi a sötét karikáimat, de tetszik ettől függetlenül is. Amúgy nagyon jó szemhéjpúder alapnak. Szerintem jobb mint a catrice korrektora, kevésbé szárítja a szemem alatti részt és nem ül meg annyira a ráncokban, illetve nem mutat darabosan mint a vetélytársa. Több rétegben is jól mutat, erősebb fedést adva. Ami miatt csak négy csillag az az erős parfüm illat, ami igazából kellemes de nem pont egy ilyen termékbe kéne rakni ami ennyire érzékeny területre való, mint a szem alatti rész.. plusz azért is -1, mert csak két árnyalat van belőle és ez röhejesen kevés. Főleg hogy nem elég világos nekem, pedig annyira nem vagyok hulla színű. Sötétebb színre oxidálódik, mint ami a tubusban látszik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

WednesdayAddams

2019. július 10.

A Catrice Camouflage vagy a Maybelline Fit Me korrektorokat szoktam általában használni, de ezt már régebben kinéztem magamnak, így mikor elfogyott az aktuális korrektorom ő jött velem haza.
Nem bántam meg, teljesen korrekt termék. Jól fed (szerintem jobban, mint a Catrice), és nagyon jó az állaga is, szépen terül, rajtam tartós is. Jól lemattul, ami fontos egy olyan zsíros bőrnél mint az enyém, pláne így nyár közepén. Ár-érték arányban kitűnő, szerintem újra fogom még venni.
Pozitívum még, hogy extra világos színekben is kapható, bár én buta pont a rózsás árnyalatot (10-es) hoztam el a nagy sietségben, így vissza fogok majd menni a sárgásabb 20-asért, de ez legyen a legnagyobb gond vele.
Két aprócska negatívum: jobban örültem volna, ha illatmentes, valamint az applikátora egyszerűen borzasztó, nagy, bumszli, és három liter terméket visz fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Petruck

2019. július 9.

Nagyon szeretem! Jó szín, jó fedés, szépen terül, jól eldolgozható, tartós. Veri a drágább társait is. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.