Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

Bambusz92

2019. július 8.

Nekem nagyon bejött. Szerintem sokkal jobb mint a Catrice korrektora. A világos árnyalata van meg és nekem tökéletes a színe. Szerintem nem is fogok már többé mást vásárolni. Fedése az abszolút tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

brigditd

2019. június 15.

A catrice-es korrektort akartam lecserelni es az itteni jo velemenyek utan szereztem be. Nekem nem jott be. Lehet az en tobusom nem jo de nagyon darabos a fedese es nagyon nehezen tudom eldolgozni, hogy szepen mutasson.Probaltam egyettel, beauty blenderrel, ujjal de sehogy se mutat szepen...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Boudica

2019. május 30.

Nem rossz korrektor, tartós és szép fedése van viszont beleül a ráncokba, borzasztón erős az illata és nem túl nagy az árnyalat választék. Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem hiszem, hogy újra a kosaramban landol majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

anita33

2019. május 26.

Catrice camouflage nekem jobban bevállt... Ez túl folyékony és kevésbé fed, mint a catrice...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Kissk

2019. május 11.

A catrice camouflage korrektort váltottam le erre, mert sok jót hallottam már róla és az ára tényleg nagyon szuper, meg kell hogy mondjam nekem ez kicsit folyósabbnak tűnik mint a catrice de ugyan úgy teszi a dolgát nem sok külömbséget véltem felfedezni a kettő között. Az árát mindenképp megéri és szemhéj alapnak is tökéletes. Az illata valóban kicsit erős, de számomra nem zavaró. Aki egy ár/érték arányban tökéletes korrektort keres annak tudom ezt ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

96viktoria

2019. május 9.

A catrice camouflage korrektorját váltottam le erre és nem bántam meg, igaz sok különbség nincs a kettő között de ez valamiért jobban bevált a szem alatti karikákra nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Hatshepsut

2019. május 1.

Mesés! Erős fedése van, de ami a legjobb benne, hogy olyan szépen egybeolvad a bőrrel. Mattnak van írva, de messze nem olyan matt, mint a Catrice korrektora. Nagyon szeretem, először nem tetszett, de a Too Faced barackos alapozómmal és púderemmel remekül együttműködik. Állagra nagyon hasonlít a Tarte korrektorára. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

schnau.adelle

2019. április 23.

Szeretem. Ugyanazt tudja mint a Catrice Camouflage. Az essence 100Ft-al olcsóbb. Sok különbség nincs köztük. Szemhéj alapnak is tökéletesen szuperál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

milkasttar

2019. április 14.

Sok drágább terméket leköröz, nem a tökéletes korrektor , de jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Sok drágább terméket leköröz, nem a tökéletes korrektor , de jó.

dorkabraun

2019. április 4.

Brutálisan jó fedése van 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Brutálisan jó fedése van 😊

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.