Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

Essence Camouflage+ Matt Korrektor 70 Dark Caramel
Ár: 800 Ft , Eladó: doratakacs
Állapot: Bontott, új, 1-szer próbált , Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen, máshova előre utalással postázok

hdora84

2021. március 20.

Nagyon szeretem, többször vettem már. Szépen fed, az apró bőrhibákat eltünteti. Könnyű felvinni, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Birgi04

2021. március 18.

Megadom neki az 5 csillagot, tartós, könnyű viselni, szépen fed.
Az arcon alig lehet észrevenni, hiszen egy jó korrektornak ez a dolga, elfedje a hibákat, mintha ott se lenne.
Én a zöld korrektort is kiváltottam vele.
Max 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Megadom neki az 5 csillagot, tartós, könnyű viselni, szépen fed.
Én a zöld korrektort is kiváltottam vele.
Max 5*

F.Maja

2021. március 8.

Ha ezen gondolkozol, számolj vele, hogy kicsit szárít. Igényel aláhidratálást, hogy ne üljön be a ráncokba. Nem rossz termék, ár-érték arányban a legjobb. Ha száraz bőröd van, ajánlom a healthy glow változatát. 4 pontot adok, mert attól függetlenül, hogy az én száraz bőrömre nem jó, egy zsírosabb bőrű lányon tökéletes lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

sebojana

2021. február 27.

A 10 Light Rose árnyalatban vettem meg, ez a legvilágosabb. Gondoltam, adjunk a szemem alatti sötét karikáknak!! :)
Szépen fed, egy nagyon kevés is elég belőle, viszont gyorsan szárad. Kicsit talán szárít is, úgy pláne, ha púderral fixáljuk.
Kipróbáltam más korrektorokat is az elmúlt években, de vissza kellett térnem ehhez, a többi nekem túl sárga volt/nem fedett ennyire jól.
Nem mellesleg nekem szimpatikus, hogy üveg (?) csomagolása van az olcsó műanyag helyett, és az applikátora is pont jó méretű!
4* a szárítós hatás miatt, viszont sokadszorra újravevős :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

4* a szárítós hatás miatt, viszont sokadszorra újravevős :)

noricza

2021. február 25.

Szárít elég szépen, igaz már nem vagyok 18 éves :) csínján kell bánni vele, rétegezhető, szépen fed. A matt hatás egész tartós, bár nálam már érvényes a kevesebb néha több szabály. A ráncokba egy idő után sajnos beleül, könnyen túlzásba lehet esni vele. Nagyon dicsérték de talán a healthy glow-t kellett volna választani. Elhasználom, de nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

rosaliestactics

2021. február 23.

Rossz. Nagyon nagyon rossz.
Több rétegben próbáltam felvinni, de én nem tudom mit csináltam rosszul, de olyan szinten barázdásította a szem alatti részemet és olyan brutál mód ült bele a szem alatti ráncaimba - még fixálás után is - hogy én ilyet még nem láttam. Emellett szárít, mint az állat. Érzem ahogy húzza össze a bőrömet és szívja azt. Soha többé!
Kukába vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Rossz. Nagyon nagyon rossz.
Kukába vele!

bjora

2021. február 21.

Extrém sötét karikás a szemem (örökölt, így mindig), erre próbálgatom. Kis mennyiségben egész látványos hatás, de így nem marad fent sokáig (talán 2 óra nekem), nagyobb mennyiségben viszont a finom ráncokat erősen kihozza. Egyéb bőrhibákat viszont szépen és sokáig takar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

mimo13

2021. február 18.

Nagyon irritálja a bőröm, utána kipirosodik. A fedésével sem voltam elégedett, több rétegben kellett felvinnem, hogy elérjem a kívánt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

veci

2021. február 8.

Mivel sok helyen láttam, hogy népszerű, gondoltam kipróbálom, hiszen nem egy nagy befektetés. Már használgatom pár hete, nem rossz, de nem vagyok elájulva tőle. Bőrhibákat nem fedi megfelelően, szem alá nem rossz, de nagyon könnyű túladagolni és akkor már nem terül szépen. Nap végére kicsit leharcoltnak tűnik. Szerintem elhasználom, de következőre valami mást fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Jujuci

2021. január 12.

Fedése nem sok van, szem alá nem ajánlatos tenni, mert nagyon beleül a barázdákba, és olyan ráncokat generál, amik sosem voltak ott :D. Szemhéjalapként használom, arra viszont tökéletes. A nagyon erős illata kissé zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.