Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. április 1.

Nagyon csúnyán beleül a szemhéjon és a szem alatti kis ráncokba, plusz még ki is szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 1.

Melka1007

2019. március 31.

Elég világos, így én a Nivea BB krémjével keverem és akkor tökéletes a szín és a fedés is.
Sztem újraveszem ha elfogy :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Sztem újraveszem ha elfogy :)

akitty

2019. március 19.

Szépen eltünteti a szemem alatti sötét karikákat, nem foltosodik, nem ül bele a ráncokba mint más drágább korrektor amit már próbáltam. Alapozó nélkül is használom hétköznapokon reggelente,és úgy is tökéletesen használható. Én nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

zsofc

2019. március 10.

Az, hogy 2 árnyalatban kapható, gyakorlatilag egy viccel ér fel, de azért megvettem a legvilágosabbat, hátha, de nekem túl sárgás lett. A korrektor állaga nekem furcsán folyékony, krémesebb termékekhez szoktam, de megszokható. Nem lett a kedvenc termékem, újravenni sem fogom, de ennyi pénzért nem rossz vétel, ha s.o.s kell egy korrektor a drogériából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Eperhold

2019. március 5.

Eddigi legjobb korrektorom, nagyon pozitívan csalódtam benne. Állati jól fed, könnyen el tudom dolgozni, a szemem alá is használ meg a bőrhibákra is. Tényleg tartós!! Nekem egész napokat bír ki. Ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

nedina

2019. február 12.

Pár napja használom és egyenlőre meg vagyok vele teljesen elégedve, előző korrektoromhoz képest 100x jobban teljesít, ami egy rimmel termék volt. Véleményem szerint megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

zsani1234

Korcsoport: < 18
2019. február 7.

Engem igy elsore nem nyugozott le, nagyon sargasodik, ami utana nagyon csunyan mutat, pedig a legvilagosabb arnyalatot szereztem be. Az illata nagyon rossz, mar-mar irritalo, viszont a fedese egesz klassz.
Ujravenni nem fogom, de mar ha megvettem, elhasznalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 7.

Ujravenni nem fogom, de mar ha megvettem, elhasznalom.

Barby831

2019. február 4.

nekem nagyon bejött. én a szemem alá használom a sötét karikákra. tartos, erős a fedése. én blenderrel szoktam apró mozdulatokkal beleütögetni a bőrömbe. ecsettel is próbálkoztam,de az annyira nem jott be. szerintem nagyon jó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

EnciVarga

2019. február 1.

Eros a fedese, kicsit nehez eldolgozni, de abszolut megeri az arat 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Eros a fedese, kicsit nehez eldolgozni, de abszolut megeri az arat 😊

Bellaaa1999

2019. január 29.

A saját árkategóriájában hozza a maximumot. Picit talán nehéz eldolgozni, de szép hatás marad utána,fed is rendesen. Annyi hátránya van számomra, hogy feleslegesen erős az illata, engem picit zavar is. Nem is értem, minek kell így illatosítani egy korrektort. Ettől függetlenül szerintem megéri legalább kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.