Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

jakabvivii

2018. december 1.

Nem teljesen fedi el a karikákat a szemem alatt csak ha nagyon sokat teszek( bár ez lehez a béna szín választás miatt van) ennek ellenére kibirja a nap végéig és nem csúszkál el, ha rögtön fixálom a ráncokba sem ül bele. Sajnos nem a legtökéletesebb korrektor de egész szépen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Judittttt

2018. november 30.

Mindig gondban vagyok a korrektorokkal, egyik se volt igazán jó eddig, amit próbáltam... vagy túl szárít, túl száraz, túl matt, vagy a szín nem jó, vagy túl híg, nem fed semmit. Nekem az agyonhájpolt Catrice se vált be... nehezen dolgoztam el, és ha sikerült, akkor meg már nem volt ott a szemem alatt, színe se volt jó sose, meg a fedése se, de legalább szárított. Egy ideje Holikát használtam, de egyrészt így télen túl sötét, és az is szárít, túl mattul. Tegnap ezt az essence újdonságot megláttam a dm-ben, kipróbáltam a kezemen, egész jónak tűnt a színe is (2es árnyalat), meg széprn fedett, nemtúl száraznak tűnt az állaga, mondom, egy próbát megér. És nekem tetszik nagyon eddig. Elég jól fed, könnyű szépen eldolgozni, a színe nekem nagyon jól stimmel, bemattul, tehát nem emeli ki a fényléssel a szem fáradtságát, de nem mattul be annyira, hogy úgy érezzem, szétszárítja a szem alatti bőrt. Nekem nagyon tetszik eddig, teljesen meg vagyok lepődve rajta, hogy mennyire jó ez az olcsó, egyszerű kis essence termék. Szerintem van olyan jó mint némely high-end korrektor, és nekem a Catrices népszerűnél is sokkal ezerszer jobban tetszik. Sokan írják, hogy túl illatos, hát szerintem a Catrice sokkal túlillatosítottabb ennél :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

vicky93

2018. november 27.

Azért vettem, mert kipróbálva nagyon emlékeztetett a NYX HD Photogenic korrektorra. Kicsit hígabb, de nem annyira, hogy rontana a fedésén, ezzel az árkülönbséggel meg aztán abszolút elviselhető. A foltjaimra, pattijaimra kenem, nagyon szépen elfedi, és viszonylag tartós is, bár egy teljes napot éppencsak kibír púderrel fixálva (alapozót nem használok). Az applikátor egy katasztrófa, meg jobb lenne, ha nem lenne ennyire parfümös, de ennyiért totál megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

stripedpanda

2018. november 21.

A fedése nem rossz, elég erős, még az én nagyon sötét karikáimon is segít. Az essence #instaperfect alapozója meglepő módon nagyon bejött, így úgy döntöttem, ezt is kipróbálom, mert elfogyott a Catrice liquid camouflage korrektorom. Nem mondanám, hogy jobb, mint az, hasonlóan teljesítenek, a hibáik is ugyanazok. Ez is hajlamos kiemelni a kis ráncokat a szem alatt, egyből fixálni kell púderrel, különben csúnyán is fog mutatni, sőt, néha még így is hajlamos rá, még nem sikerült rájönnöm, miért. Szivaccsal a legkönnyebb nekem eldolgozni és nagyon kevés kell belőle. A tartóssága talán jobb egy fokkal a Catricenél, viszont szerintem nagyon erős az illata, engem először nagyon zavart és még a bőrömet is csípte (ezt látom már előttem is írták, szóval érdemes ezt észben tartva megvenni), de szerencsére komolyabb irritációt nem okozott. Az applikátora egyébként nagyon furcsa (virágsziromra emlékeztető alakja van talán??) és rengeteget vesz fel, nekem nem igazán vált be ez a forma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Lina14

2018. november 2.

a fedése remek, nem csíkozódik vagy oxidálódik napközben, elég világos az én fehér bőröre is és fedi a piros foltokat is
AZONBAN
rettenetesen csíp, első alkalommal be is könnyeztem miatta. érzékyen bbőrre nagyon óvatosan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

AZONBAN

DoraDe

2018. október 8.

Hát ez szuperjó cucc. Évek óta csak a Catrice Liquid Camouflage korrektorát használtam, aztán valakinél láttam, hogy ez még annál is jobb. Gondoltam akkor lássuk, igaz-e ez. És igen! A fedése ezerszer jobb szerintem, és elég tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Panni21

2018. október 2.

Sajnos elrontottam a színválasztást, a legvilágosabbat szerettem volna, de össze volt keverve mind az 5 féle, és mire nagy nehezen kikerestem, melyiket szeretném, már egy tucat másik lány nézett rám gonoszul, amiért nem engedem oda őket is, így gyorsan felkaptam, amit félretettem, a másikat meg vissza a helyére. Csak épp a rossz sorrendben :(
Direkt azért akartam venni egy világosabb korrektort, mivel amit eddig használtam, már sötétnek bizonyult az utóbbi napokban (mindig elég szokott lenni ugyanaz a szín egész évre, de most nyáron valahogy a szokásosnál többet barnultam), hát, most már kettő van, ami nem jó.
Maga a termék amugy remek, valóban magas fedésű, szépen elfedi a bőrhibákat (karikákra mást használok), és árban is nagyon kedvező.
Legközelebb megveszem a világosabbat is, ez meg megvárja a jövő nyarat.

Pozitív: egyáltalán nem oxidálódik napközben (sajnos eddig majdnem mindegyik besötétedett idővel), így maradhat még egy darabig :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Legközelebb megveszem a világosabbat is, ez meg megvárja a jövő nyarat.

gpetraam

2018. szeptember 19.

3-4x használtam eddig, és ez a legrosszabb korrektor, amit valaha az arcomra kentem szerintem. Beleül a ráncokba, nehezen tudom eldolgozni, elmászik (primerrel és fixálóval is) a sötét karikákat a szemem alatt sehogy se akarja eltüntetni, és az, hogy "tattoo covering" egy nagy vicc. :D Nem mintha számítottam volna rá, hogy egy ezres korrektor majd eltünteti, nem is azért vettem, csak kipróbáltam, de három rétegben még csak nem is halványítja. Azért kap két csillagot, mert a pattanásokat legalább valamennyire elfedi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

random

2018. szeptember 18.

A legvilágosabb árnyalat van meg. Szép, neutrális, világos árnyalat (talán kicsit túl világos is - no de nyár végén csak van egy kis színem). A formula jó, aránylag gyorsan köt, és púder nélkül sem gyűrődik számottevően szem alatt. Viszont aki érzékeny az illatanyagokra, annak nem ajánlom annyira (mondjuk engem nem bánt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.