Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hzs, Módosítva: 2018. szeptember 17.

A vízálló korrektor mattítja a bőrt. Köszönhetően a kiváló fedésének megbízhatóan elfedi a sötét karikákat és árnyékokat a szem körül. Még a tetoválás is átmenetileg elrejthető.

2 árnyalatban kapható

Essence Camouflage+ Matt Korrektor 70 Dark Caramel
Ár: 800 Ft , Eladó: doratakacs
Állapot: Bontott, új, 1-szer próbált , Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsen, máshova előre utalással postázok

Dia9609

2019. november 12.

Nagyon szuper termék. Én alapvetően nem vagyok oda a márkáért de ezt nagyon eltalálták. Remek árfekvés, könnyen beszerezhető, és végre megfelelő színválaszték a drogéria polcain. Tetszik a finishe, blenderrel könnyű eldolgozni, szép és tartós a végeredmény. A vízállóságról nem tudok átfogóan nyilatkozni, de ha szemcseppezek napközben azt bírja. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Vandabudai

2019. november 11.

A matt, és a healthy glow változata is telitalálat számomra. Nyáron a mattot, télen a healty glow-t használom.
Tudni kell, hogy bőrhibáim nincsenek, a sötét karikák és a kipirosodás eltüntetése a cél nálam, ezért alapozót sosem használok, csak egy jól fedő korrektort, és bizton állíthatom, ez a korrektor bomba. Mindent is elfed, nem hiába mondják a Tarte - Shape Tape dupe-jának. Bőven megállja a helyét alapozó nélkül, problémás bőr esetén is. Egyáltalán nem ül bele a ráncokba, nem emeli ki a száraz részeket, csodásan mutat. (Primert és fixálósprayt mindig használok)
Sokáig a Catrice Camouflage korrektorát használtam, de az sose volt nekem telitalálat, amiatt hogy egyrészt nagyon sárgás a tónusa, másrészt a legvilágosabb is sötét, harmadrészt, 10 másodperc alatt megszárad ami nehezíti az eldolgozást. Na ezek a gondok ennél a korrektornál nincsenek jelen. Aki nagyon világos bőrű és inkább rózsaszínes arctónusú, annak ez a korrektor egy áldás lesz.
Árérték arányban is 10/10, egyelőre nem tudok belekötni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Árérték arányban is 10/10, egyelőre nem tudok belekötni.

JErzsi

2019. november 8.

Nálam még mindig a Catrice a nyerő. Mikor máskor lenne hiánycikk, mint mikor szükségem van rá, így erre esett a választásom. Elhasználtam, de többet nem fogom megvenni. Illata túl erős, színe túl sárgás, a fedése sem olyan, mint amire szükségem lenne, ráadásul szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

BloodoftheLamb

2019. október 20.

Nagyon jó fedése van, de alapozó nélkül túl sok, és nehéz eldolgozni. Jó, hogy ennyire világos színben is kapható, el fogom használni, de inkább a Catrice camouflage korrektort veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

technodiva

2019. október 18.

Ez egy nagyon kellemes csalódás volt, mert én sem vagyok oda az Essence-ért. Meglepve tapasztaltam mennyire erős a textúrája, tökéletesen fed és nagyon tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

bfruzs

2019. október 16.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle, ami tökéletesen passzol a bőrszínemhez. A szem alatti karikák illetve pattanások elfedéséhez használom naponta. Nekem nagyon bevált,újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

lenizsu

2019. október 9.

Nem ül be a ráncokba. Erős fedése van. Könnyen eldolgozható. Púderrel fixálva egész nap a helyén marad. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Nem is kívánhatnék többet vagy jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Csillampor26

2019. október 6.

A catrice camouflage helyett vettem, de valószívűleg vissza fogok térni ahhoz. Nekem ez túl erős fedésű, alapozó nélkül szörnyen mutat, nagyon feltűnő. Alapozóval és anélkül is összegyűlik a szem alatti kis ráncokban, akkor is ha púderezem. Be van harangozva, hogy a tetoválást is teljesen elfedi. Ezzel nem tudok egyetérteni, két vastagabb réteg felvitele kb semmit nem halványított, bár ez részemről lehet már csak kötekedés, alapból nem erre a célra vettem. Összességében nem annyira szörnyű, el fogom használni, az ára miatt nem is fáj a szívem hogy nem jött be, de újravenni tuti nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

chrissyb

2019. október 3.

Tény hogy jól fed , viszont nekem már túlságosan is vastag , és egyáltalán nem kopik ami alapból nem rossz dolog , csak ha az alapozó kikopik alóla elég ijesztően néz ki. Azért persze elhasználom, de inkább csak szemhéjalapként , mert annak viszont tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

LedaKoszegi

2019. szeptember 30.

Blenderrel szoktam az arcom több pontján eldolgozni, nagyon szépen fed, világosít. Ilyen árban még nem találtam ennyire jó terméket. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.